Podziel się   

Biznes i gospodarka Pokaż wszystkie »

Wydanie 2009-12 · Opublikowany: 2010-02-22 00:54:14 · Czytany 8111 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Czym jest Infinite Banking i jak możesz z tego skorzystać?

Financial Self Reliance™ jest połączeniem czterech firm z jednym wyraźnym celem, aby poprowadzić osoby ukierunkowane na sukces do finansowej samowystarczalności.

Najlepszą drogą, aby uzyskać taką samowystarczalność w osobistym lub biznesowym życiu jest strategiczny projekt redukcji i eliminacji długów oraz akumulacja i ochrona majątku. Z użyciem sprawdzonych narzędzi i nowoczesnych strategii, doświadczeni fachowcy z Financial Self Reliance Group prowadzą naszych klientów poprzez cały proces i pomagają uzyskać prawdziwą, trwałą niezależność finansową.

Eliminacja długów

Długi są cichym zabójcą naszych marzeń i nadziei na przyszłość. Pieniądze przepływają przez nasze życie jako część codzienności. Życie się przydarza i często niemało nas kosztuje. Bardzo często nieświadomie gramy według zasad finansowych, kupując domy czy samochody, kiedy zasady te są przechylone na korzyść banków. Odwrócenie tych właśnie zasad na naszą korzyść może zupełnie zmienić nasze perspektywy finansowe. Pieniądze, które wpłacamy do banków w postaci odsetek wynoszą średnio 34.5% z każdego dolara, którego zarabiamy. Bardzo często ludzie nie myślą o swoich finansach w ten sposób, ponieważ bardziej są skoncentrowani na pogoni za wyższym zwrotem na swoich inwestycjach, niż tym, żeby zawrócić kierunek, w którym ich pieniądze płyną.

Możesz zaoszczędzić czas i odsetki na prawie wszystkich zadłużeniach, jakie masz. Kluczem jest, aby twoje pieniądze pracowały wydajniej bez żadnego wpływu na twój standard życia. Używanie naszych nowoczesnych metod i strategii przeliczy najszybszy sposób, żeby spłacić twoje pożyczki na domy i inne zadłużenia oraz zbudować spore oszczędności bazowane na twoich dochodach, płatnościach, wydatkach na życie i planach finansowych.

Akumulacja Swojego Majątku

Zasada #1 przy budowie majątku, to nigdy nie tracić swojego kapitału.
Zasada #2, to nigdy nie łamać zasady #1. 
Warren Buffett

W którą stronę płyną twoje pieniądze? Ile samochodów, wakacji, itd., twoja rodzina będzie finansowała w bankach przez następne 30-40 lat? Jeżeli jesteś właścicielem biznesu, jaki jest procent na twojej pożyczce biznesowej lub personalnej, którą masz w banku na rogu i używasz jej jako linii kredytowej na twoje operacje biznesowe?

W jednym z artykułów w „Wall Street Journal” czytamy jak Colby Olds, jeden z naszych klientów, użył Infinite Banking Concept do stworzenia swojego prywatnego systemu bankowego. W 2008 Colby założył swój system Infinite Banking i przy pierwszej swojej bankowej transakcji spłacił minivana i skierował swoją miesięczną spłatę $600 z powrotem do swojego systemu, zamiast tracić te pieniądze każdego następnego miesiąca. Zamiast patrzyć jak jego plan emerytalny spada ponad 50% jak poprzedniego roku u innych ludzi, on użył minivana do budowania swojego systemu bankowego i odzyskał ponad $7200, które kiedyś byłyby stracone, zostałyby w banku.

Planowanie emerytalne

Sposób w jaki Amerykanie planują swoją emeryturę zmienia się. Czy ty masz swój plan?

Jaką masz kontrolę nad swoim 401(k), IRA, SEP czy emeryturą? Te pieniądze są twoje, ale kontrolę nad nimi będziesz miał dopiero w wieku 59 ½. Przejmij tę kontrolę! Według „New York Timesa” rynek przechodzi najgorsze 10 lat w historii Wall Street, nawet jeżeli włączymy w to Wielką Depresję z lat 1929-1931 roku. W ostatnich 10 latach rynki przeszły dwa ogromne spadki. Jaki byłby rezultat, gdybyś chciał przejść na emeryturę w tych ostatnich dziesięciu latach?

Banki prosperowały przez wieki, korzystając z owoców pożyczania pieniędzy. Banki nie inwestują – one pożyczają! Włóżmy twój obecny przepływ pieniędzy, aby lepiej pracował, w pojazd finansowy, który oferuje benefit pośmiertny, nieopodatkowany wzrost kapitału, umowny wzrost i zabezpieczenie przed stratą kapitału. Infinite Banking jest sprawdzonym sposobem, który oferuje obfity plan na emeryturę. Jakich rocznych dochodów będziesz potrzebował czasie emerytury? Jak się to odnosi do twojego obecnego planu? Czy nie przyszedł czas, aby zaplanować swoją emeryturę na własnych warunkach?

Czy chciałbyś odzyskać odsetki, które płacisz do banków za samochody lub inne większe zakupy?

Czy chciałbyś odzyskać stracony majątek, który niepotrzebnie oddałeś instytucjom finansowym?

Czy chciałbyś to robić w sposób wolny od podatku?

Jeżeli twoja odpowiedź jest tak, to czy to zrobisz?

Możesz, jeżeli nauczysz się jak Zostać Swoim Własnym Bankierem (Become Your Own Banker).

Koncept Infinite Banking nauczy ciebie jak zostać własnym bankierem poprzez:

  • Stworzenie własnego systemu bankowego przez użycie divident-paying, permanent life insurance, czyli stałej polisy ubezpieczeniowej na życie, która akumuluje dywidendy.

  • Użycie dostępnych oszczędności i przepływu pieniędzy do stworzenia własnego systemu finansowego.

  • Używania tej metody do finansowania samochodów, a nawet domów.

  • Użycie tego konceptu do finansowania sprzętu w twoim biznesie, jeżeli jesteś właścicielem biznesu

Możliwości są nieograniczone!

Koncept Infinite Banking odkrywa także prawdę, która stoi za najważniejszym biznesem na świecie – bankowością. Zapewni ci także podstawy wiedzy finansowej, która pomoże ci zrozumieć twoje osobiste finanse jak nigdy dotąd.

Infinite Banking – Bezgraniczna Bankowość

Sednem konceptu Infinite Banking jest, jak odzyskać odsetki, które normalnie się płaci do instytucji finansowych poprzez odpowiednie użycie divident paying life insurance, aby właściciel polisy mógł zarabiać to, co zarabiają instytucje bankowe. Zyski w polisie rosną z odraczanym podatkiem, czyli tax deferred. Zmniejszasz w ten sposób swoje obciążenie podatkowe, a zarazem odzyskujesz pieniądze, które normalnie banki zarobiłyby na tobie. A przy okazji masz też benefit pośmiertny.

Jeżeli te same odsetki, które teraz płacisz innym, możesz skierować do miejsca, które ty posiadasz i kontrolujesz, które podlega minimalnemu opodatkowaniu, wtedy znacznie udoskonalasz swój potencjał generowania pieniędzy.

Koncept Infinite Banking nie polega na inwestowaniu, ale na finansowaniu, a ono jest procesem a nie produktem. Finansowanie dotyczy tworzenia, a także kontrolowania puli pieniędzy i ich użycia. Aczkolwiek, kiedy system finansowania jest połączony z systemem inwestycyjnym, wtedy taka kombinacja zawsze przewyższy wydajnością taką inwestycję. Kiedy system łączy zaniżoną odpowiedzialność podatkową z mechanizmem finansowania i pozwala na zupełną kontrolę nad twoimi inwestycjami, wtedy trudno o lepszy system, który generuje pieniądze z większą konsekwencją czy szybkością.

Główną zasadą jest to, że finansujemy po prostu wszystko, płacąc innym (bankom) odsetki za pożyczki albo rezygnujemy z procentów, które moglibyśmy zarobić (kiedy płacimy za coś gotówką, tracimy odsetki, które mogły być zarobione). Z tych powodów, kiedy rozmawiamy o alternatywach inwestycyjnych, musimy nie tylko zwracać uwagę na wielkość zwrotów jakie możemy mieć, ale także co przez to tracimy lub z czego musimy zrezygnować. Dlatego ze względu na wyżej podane powody, każdy człowiek powinien być w pełni zaangażowany w dwa biznesy – jego własną pracę i Bankowość.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Biznes i gospodarka

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia w USA

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Piotr · 2010-06-04 17:51:04

Swieta prawda!!!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...