Podziel się   

Biznes i gospodarka Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2019-03-15 03:59:35 · Czytany 4433 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Gromadząc gazetki promocyjne i kupony w telefonie można sporo oszczędzić!

Każdego dnia dokonujemy zakupów, od produktów pierwszej potrzeby do bardziej luksusowych dóbr. Jednocześnie nie jest tajemnicą, że każdy z nas chciałby oszczędzić pieniądze. A co gdyby można było zyskać kupując i jednocześnie oszczędzić swój bezcenny czas?

Gazetki promocyjne, kupony, obecnie trwające promocje oraz wiele innych. Jest wiele możliwości, aby kupić to, co chcemy, a jednocześnie zyskać oszczędzając. Jednak problem pojawia się w momencie, kiedy chcielibyśmy mieć pod ręką informacje na temat wszystkich ofert w ulubionych sieciach i sklepach znajdujących się w pobliżu. Tutaj na ratunek przychodzi aplikacja mobilna Moja Gazetka, która jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy chcą mieć zawsze pod ręką gazetki promocyjne i kupony.

Aplikacja jest o tyle ciekawa i przydatna, że posiada duży zbiór gazetek, które są codziennie aktualizowane wielokrotnie. Dzięki temu można mieć dostęp do najnowszych informacji bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów.

Moja Gazetka ma zbiór ofert ponad 80 sklepów, które są pogrupowane z wykorzystaniem kategorii, wśród których znajdziemy: RTV AGD IT, Meble, Spożywcze, Odzieżowe, Restauracje itp. Wszystkie sklepy zostały zebrane w jednym miejscu, dzięki czemu można mieć wygodny, prosty i szybki wgląd w oferty danego sklepu.

Ciekawym rozwiązaniem jest funkcja geolokalizacji, która pozwala otrzymywać gazetki związanego z regionem, w którym znajduje się użytkownik aplikacji. Pozwala to szybkie i sprawnie zapoznać się z tym, co oferują lokalne sklepy, a tym samym, oszczędzić czas i pieniądze. W końcu widoczny produkt z ceną oraz podana lokalizacja są czymś, co zawsze ułatwia życie.

Przydatną opcją jest także możliwość zapisywania ulubionych sklepów w osobnych zakładkach. Twórcy aplikacji pomyśleli też o tym, że dany sklep może się nie spodobać lub też może go nie być w okolicy. Wówczas można ukryć go, czyli mówiąc wprost, wyłącz opcję pojawiania się tego sklepu w aplikacji. Z całą pewnością jest to komfortowe rozwiązanie dla osób, które miały niezbyt dobre doświadczenia z konkretnymi markami.

Mówiąc o zapisywaniu sklepów nie można pominąć też opcji zapisywania wybranych stron. Dzięki temu można otworzysz gazetki promocyjne bez dostępu do internetu. Po prostu wystarczy je zapisać i już nigdy więcej nie trzeba będzie martwić się o to, czy sieć będzie działać, gdyż gazetki promocyjne będą zawsze na wyciagnięcie ręki.

Możliwe jest włączenie opcji informującej o tym, że zostały dodane nowe gazetki. Funkcja może wydawać się niepotrzebna, jeżeli jest ogromna liczba dostępnych gazetek, ale takie powiadomienia są rozwiązaniem, które pozwoli korzystać z promocji wraz z chwilą pojawienia się komunikatu.

Aplikacja ma wbudowaną wyszukiwarkę produktów, która pozwala błyskawicznie wyszukać dany produkt i sprawdzić czy trwa aktualnie promocja, np. w sklepie, który lubimy. Trudno pominąć  inną funkcję, jaką jest możliwość zapisywania kart lojalnościowych na telefonie, zamiast noszenia ich przy sobie.

Opcją, która z pewnością przypadnie do gustu wielu osób, jest też funkcja odpowiedzialna za informowanie na temat dni, w które to sklepy są otwarte czy też zamknięte. Nikt przecież nie lubi być w sytuacji, w której wybrał się na zakupy, a okazało się, że sklep jest nieczynny.

Aplikacja Moje Gazetki jest obecnie dostępna na systemy iOS, Android, BlackBerry i Windows Phone. Dodatkowo, używając aplikacji, użytkownik staje się eko, gdyż gazetki i kupony są w wersji elektronicznej. Nie mówiąc o tym, że oszczędza się również czas, ponieważ wystarczy sięgnąć ręką po telefon.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Biznes i gospodarka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...