Podziel się   

Sport Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-04-29 07:28:51 · Czytany 6860 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Szczęśliwa "trójka"!

W ubiegłą sobotę, 27 kwietnia, w miejscowości Niles, odbyła się jedna z największych imprez siatkarskich w regionie Chicago- „Great Lakes Region – Adult Championship". Oczywiście nie zabrakło tez polskiego akcentu. Do turnieju zakwalifikowała się drużyna PLS- CHICAGO, która od dwóch miesięcy regularnie bierze udział w turniejach USAV oraz, przypomnijmy, zajęła trzecie miejsce w międzystanowym turnieju „Best Of Midwest". I tym razem trzecie miejsce również przypadło drużynie PLS-CHICAGO w kategorii BB. Piąty mecz polonijnej drużyny, decydujący o awansie do finału, stał na wysokim sportowym poziomie i został rozstrzygnięty w tie-breaku, gdzie PLS musiało uznać wyższość drużyny po przeciwnej stronie siatki.

„Te "przetarcia" naszej drużyny na lokalnych "parkietach" traktujemy jako sprawdzian naszych umiejętności. Naszym głównym i nadrzędnym celem jest występ na największym amatorskim turnieju piłki siatkowej USA Volleyball Open National Championships, który odbędzie się w Louisville, KY za niespełna cztery tygodnie"- mówi najbardziej doświadczony zawodnik Stanisław Pieczonka (były siatkarz Morza Szczecin, Czarnych Radom, Resovii i Delekty Bydgoszcz, a w sezonie 2007/08 gracz Toulouse Volley Ball (Francja)).

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Sport

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...