Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-07 · Opublikowany: 2011-07-02 23:36:46 · Czytany 11625 razy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Zanim poddasz się innej kuracji – daj sobie szansę i sprawdź skuteczność preparatu Nef-ra

Co to jest Nef-ra?

Nef-ra jest to preparat bardzo wysoce bioenergetyczny, składa się z 11 staranie dobranych roślin. Są to rośliny dobrane pod względem ich wartości energetycznych, czyli mają specjalne właściwości. Jakie? Mają one zdolność absorbowania energii od innych roślin i drzew. To jest właśnie tzw. energia macierzysta, która zasila ludzkie komórki macierzyste. Te rośliny zostały wykorzystane w laboratoriach przy użyciu najnowszej technologii. Preparat Nef-ra energetyzuje nasze komórki dając im siłę, witalność i pełną regenerację. Czyli Nef-ra jest energią...
Dzięki prawom fizyki kwantowej dowiadujemy się, dlaczego płyn Nef-ra jest oparty na energii. Fizyka kwantowa określa, że wszystko, co nas otacza, a nawet my sami, to energia, gdyż materia jest zbudowana z atomów i cząsteczek elementarnych. Kwantowa teoria pola wyjaśnia, że aby coś istniało, musi posiadać energię. Czyli energia tworzy materię. Energia tworzy rośliny i zwierzęta, a także  człowieka. Energia macierzysta jest energią młodości. I to jest cała tajemnica płynu Nef-ra.

Energia macierzysta a kilokalorie.

Po obfitym obiedzie czujemy się ociężali i ospali. Nawet gdybyśmy zjedli przysłowiowego „konia z kopytami”, nie przedłuży to nam życia ani nas to nie wyleczy. Nasz żołądek zużywa ok. 70% energii do strawienia tego pokarmu, dlatego czujemy się tak zmęczeni po obfitym obiedzie. Organizm magazynuje kilokalorie potrzebne do jego prawidłowego funkcjonowania. Jednak energia macierzysta potrzebna nam jest do rekonstrukcji całego organizmu i utrzymania witalności w naszym ciele. Samochody, oprócz koni mechanicznych potrzebują akumulatora, by zastartować.

Czysta Energia

Na tych faktach opiera się wynalazca preparatu Nef-ra, badając rośliny na całym świecie:
„Od dawna wiadomo, że wszystko jest energią – wyjaśnia pan Kazimierz. Przez wiele lat zajmowałem się badaniami nad różnymi formułami zdrowotnymi. Doszedłem do wniosku, że najefektywniejszą metodą pomocy ludziom jest naturalne wspomaganie ich zdrowia. Organizm ludzki potrzebuje jedynie bodźca, by zaczął uzdrawiać się sam”. Jak wyżej wspomniano, teoria Sobiecha jest solidnie udowodniona naukowo. Każdy żywy organizm można potraktować jako energię. I wystarczy tylko ludzkim komórkom, najczęściej już mocno osłabionym oraz zdezorientowanym współczesnymi chorobami i zanieczyszczeniami, dostarczyć „bodźca”, by wróciły do normy, odbudowały się i zaczęły właściwie regulować pracę całego organizmu.
Proste? Niby tak, ale powstaje pytanie: co może być tym „bodźcem”? Jest nim Nef-ra.

Przedłuża życie?

Preparat Nef-ra jest na rynku jest już cztery lata. Mimo że przez ten czas setki ludzi zdążyło się przekonać o skuteczności tego płynu na różne schorzenia, jest to wciąż zbyt krótko, żeby jednoznacznie stwierdzić że Nef-ra przedłuża życie. Jednak po badaniach przeprowadzonych na myszach, które żyją maksymalnie do 16 miesięcy, okazało się, że myszy, które piły Nef-rę, żyły do 42 miesięcy (!). Ponadto ich potomstwo rodziło się dużo silniejsze i zdrowsze.

Alternatywa dla cierpiących...

Po ponad trzydziestoletniej pracy polskiego naukowca, okazało się że Nef-ra stała się alternatywą na wszelkiego rodzaju schorzenia takie jak: dolegliwości układu pokarmowego (angina, zgaga, wrzody żołądka, dwunastnicy, owrzodzenia jelitowe, kamienie żółciowe, hemoroidy, krew w kale, grzybek jelitowy), układu moczowego (wszelkiego rodzaju zapalenia nerek i pęcherza), u kobiet: cysty, zapalenia jajników, macicy czy inne. Poprawia cerę, zmniejsza zmarszczki, cellulit, egzemę. Pozytywnie wpływa na układ krwionośny i problemy z cholesterolem, krzepliwością krwi. Oczyszcza żyły (miażdżyca, choroba wieńcowa), poprawia pracę mózgu. Likwiduje problem z tarczycą, redukuje cukrzycę. Wzmacnia system immunologiczny, oczyszcza organizm z metali ciężkich oraz wszelkiej chemii. Pomaga na problemy stawowe i ból nóg. Likwiduje zmęczenie, stany depresyjne, napady złości, poprawia sen. Działa na wszelkiego rodzaju stany zapalne jamy ustnej, szkorbut, ból zębów. Zmniejsza tkankę tłuszczową, niweluje problem starczej słoniowatości, podnosi witalność. Preparat Nef-ra dociera wszędzie tam, gdzie dochodzi krew i limfa, by regenerować komórki. Gdy doszło do martwicy lub uszkodzeń mechanicznych, jest już za późno na Nef-rę.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia w USA

Komentarze do tego materiału zostały wyłączone.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...