Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2009-06 · Opublikowany: 2009-08-10 12:04:45 · Czytany 118852 razy · 39 komentarzy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Jak picie jonizowanej wody może zmienić Twoje życie (cz.I)

Ostatnio zastanawialiśmy się z moim znajomym, w jaki sposób przekazać nowe, wręcz szokujące informacje na temat czegoś, co istnieje od narodzin życia na naszej planecie i jest nieodłącznym elementem naszej egzystencji. A dokładnie, w jaki sposób przedstawić rolę i olbrzymie znaczenie, jakie dla naszego organizmu ma picie optymalnej ilości wody o prawidłowej strukturze.

Zapewne wielu z nas jest przekonanych, że pije dobrą wodę. Wydajemy ogromne pieniądze na wodę w butelkach, unikając w ten sposób picia wody z kranu. Dla jednych woda to woda – wszystko jedno jaka, inni powiedzą, że wolą pić coś innego, bo woda nie ma smaku. Dlatego jeszcze raz przypomnijmy sobie, jaki wpływ ma picie wody na nasze ciało. I niech te informacje staną się dla wielu formą nauki i powodem do zastanowienia!

Woda jest fundamentem naszego życia. Ogromna jej ilość, bo aż 75% stanowi nasze ciało. Woda jest podstawą wszystkich płynów w organizmie: krwi, limfy, soków trawiennych. Jest niezbędna w transporcie i wchłanianiu pokarmu, przy eliminowaniu produktów przemiany materii. Reguluje temperaturę naszego ciała, odpowiada za funkcjonowanie naszych stawów i jest ważna przy nawilżaniu tkanek. Woda podtrzymuje również śrubową spiralę DNA (opowiemy o tym w następnym artykule). Krótko mówiąc, woda jest podstawą naszego funkcjonowania. Każdy system w naszym ciele, każda komórka, a mamy ich 75 trylionów, potrzebuje właściwej ilości i struktury wody. Zatem jaką wodę powinniśmy pić?

Tytuł artykułu wyraźnie podkreśla, że picie jonizowanej wody może zmienić życie. Zatrzymajmy się przy tym na chwilę, aby w prosty sposób wyjaśnić, czym jest alkaliczna woda jonizowana i jak swoją strukturą różni się od innych spożywanych przez nas wód.

Cząsteczki wody jako molekuły łączą się wzajemnie. Połączone ze sobą molekuły nazywane są klasterami. W wodzie z kranu albo kupionej wodzie butelkowej, klaster składa się z 12-20 molekuł i jego struktura nie pozwala na swobodne i bezpośrednie jej wchłanianie przez komórki. Natomiast proces jonizacji (elektrolizy, rozszczepienia) wody powoduje, iż klaster staje się heksagonalny, czyli składa się tylko z 6 molekuł.

Co to oznacza?

Woda może łatwiej przechodzić do komórek, a tempo i zdolność nawodnienia organizmu zwiększa się nawet sześciokrotnie. Co za tym idzie, efektywność pracy komórek pod kątem przemiany materii jest lepsza, większa jest łatwość pozbywania się toksyn z organizmu.

W procesie jonizowania powstają antyoksydanty (ogromne środowisko jonów ujemnych OH-), które eliminuje rozwój wolnych rodników w organizmie.

Żyjemy w modzie na antyoksydanty. Kupujemy produkty, które są „napełnione” antyoksydantami. Wielu z nas tak naprawdę nie wie nawet, do czego są nam potrzebne. Nie wspominając o tym, skąd się biorą. Co gorsza, nie wiemy jaką możemy mieć pewność, czy one naprawdę się w tych produktach znajdują. Pisząc o działaniu antyoksydantów, warto zaznaczyć jak istotną funkcję mają dla naszego zdrowia. Naukowcy udowodnili, że zahamowanie i zniszczenie rozwoju wolnych rodników, pozwala na uniknięcie takich chorób, jak: rak, cukrzyca, choroby sercowo-naczyniowe (wysokie ciśnienie), alergie. Wszystkie te choroby, i wiele innych, rozwijają się w środowisku kwaśnym naszego organizmu. TYLKO dzięki jonizatorowi, z którego w procesie elektrolizy (rozszczepienia wody) możemy uzyskać wodę wysokoalkaliczną, bardzo bogatą w antyoksydanty, możemy uniknąć pojawienia się tych chorob w naszym organizmie.

Podczas tego procesu powstaje również, wspomniana powyżej, woda alkaliczna (wysoko zasadowa), gdzie odczyn pH wynosi 7-14 oraz woda kwaśna (która ma również znaczące zastosowanie w przemyśle czy dla naszego zdrowia) jej odczyn pH wynosi 0-7. Poruszyliśmy tu bardzo ważny aspekt zdrowotny. Wielu z nas zapewne się zdziwi, że picie wody o określonym odczynie pH może mieć jakiekolwiek znaczenie dla organizmu, a szczególnie jeśli chodzi o utrzymanie optymalnego balansu zdrowotnego w naszym ciele.

Chcemy krótko przybliżyć jej właściwości i działanie na nasze organizmy, które są coraz bardziej zakwaszane przez produkty, które spożywamy.

Jednym ze sposobów eliminujących zakwaszenie organizmu ludzkiego jest stosowanie wody alkalicznej, którą uzyskuje się przez jonizację przemysłowej wody pitnej. Otrzymuje się wówczas wodę alkaliczną, zawierającą minerały alkaliczne i wapno oraz utlenioną wodę kwaśną, zawierającą minerały kwasowe. Proces starzenia i rozkład komórek powodowany jest przez akumulację kwasowych odpadów pokarmowych – wolnych rodników tlenowych, które zabierają elektrony zdrowym komórkom wewnętrznych organów człowieka, powodując ich niedomagania i choroby. Wolne rodniki tlenowe tworzą napoje i pokarmy, a nasz organizm sam nie może ich się pozbyć. Aby eliminować zakwaszenie i przywrócić naszemu organizmowi prawidłowe funkcjonowanie, farmakologia zachwala różnego rodzaju przeciwutleniacze, które w większości przypadków pozostawiają zgubne skutki uboczne. A przecież istnieją inne, wypróbowane sposoby, które eliminują zakwaszenie organizmu w sposób naturalny. Jednym z nich jest woda alkaliczna.

WODA ALKALICZNA naładowana jest wolnymi elektronami, które czynią ją naturalnym antyutleniaczem. Woda ta oddając łatwo swoje elektrony, eliminuje jednocześnie szkodliwe wolne rodniki tlenowe, które nie będą miały możliwości „okradania” z elektronów zdrowych komórek, co pozwoli na zachowanie ludzkiego organizmu w zdrowiu.

Picie wody alkalicznej blokuje oddziaływanie aktywnego tlenu na normalne komórki, co zapewnia, że te nieuszkodzone cząsteczki biologiczne są mniej podatne na infekcje i choroby. Redukcja aktywnego, szkodliwego tlenu, odbywa się bez żadnej straty dla otaczających komórek. Woda ta nazywana jest potocznie „wodą wymiatającą”.

Woda alkaliczna hamuje jednocześnie fermentację w systemie trawiennym, redukując pośrednio takie substancje, jak: wodorosiarczan, amoniak, histaminę, indol, fenol, skatol. W wyniku tego, już po krótkim okresie regularnego picia tej wody, uzyskuje się bardziej czysty stolec.

Badania naukowe prowadzone w Japonii od 1950 r. i badania doświadczalne wykazują, że picie wody alkalicznej poprawia stan zdrowia, m.in., w przypadku takich chorób, jak:

- artretyzm,
- zgaga,
- chroniczne zmęczenie,
- niestrawność,
- skurcze w nogach,
- podwyższone ciśnienie krwi,
- migrena,
- mdłości,
- otyłość,
- osteoporoza,
- łuszczyca,
- stres.

Japońska medycyna, w ciągu ostatnich 15 lat dowiodła, że w ośrodku alkalicznym nie rozwija się żadna choroba !!!!!!!!!!

Stosowanie wody alkalicznej:
- usuwa z organizmu toksyny,
- unieszkodliwia wolne rodniki,
- odtwarza stan alkaliczny organizmu,
- zwiększa stabilność tlenu w organizmie,
- wspomaga dostarczanie środków odżywczych,
- gotowanie w wodzie alkalicznej poprawia wartości odżywcze, a także smak pokarmów i napojów takich, jak kawa i herbata,
- zmienia pokarmy i napoje kwasowe na bardziej alkaliczne.

UTLENIONA WODA KWAŚNA zawiera czynnik utleniający, który może usuwać elektrony z bakterii i zabijać je. Stosowanie tej wody pomaga w takich schorzeniach, jak:

- trądzik,
- nogi sportowców,
- oparzenia,
- łupież,
- sucha skóra,
- egzema,
- hemoroidy,
- ukąszenia owadów,
- skaleczenia,
- opryszczka,
- bóle gardła,
- zaczerwienienie skóry oraz
- wzmacnia włosy.

Służy do:
- sterylizacji naczyń kuchennych,
- mycia jarzyn i owoców,
- mycia roślin,
- mycia domowych zwierząt.

Wnioski jakie nasuwają się po zapoznaniu z różnymi sposobami leczenia za pomocą zjonizowanej wody, mogą robić wrażenie mniej lub bardziej wiarygodnych. Przyjmując jednak teorię wolnych rodników o potencjale dodatnim (H+), które wg wielu autorów, naukowców różnych specjalności oraz biochemików są źródłem wszelkich chorób i niedomagań, to logiczne jest, że eliminowanie wolnych rodników za pomocą wody alkalicznej, jest drogą jak najbardziej słuszną.

Słuszną dlatego, że proces pozbywania się wolnych rodnikow odbywa się w sposób naturalny, bez „zaśmiecania” naszych organów wewnętrznych, bez skutków ubocznych, jakie pozostawia w naszych organizmach ingerencja farmakologii – jej skutki są często nieodwracalne.
„Ważne jest – napisał Sang Y. Whang w swojej broszurze – odwracanie procesu starzenia, aby pamiętać, że wszystkie pokarmy – zdrowe, niezdrowe, drogie, tanie, smaczne, niesmaczne – produkują odpady kwasowe, których nasz organizm musi się pozbywać. Na szczęście nie trzeba zapamiętywać żadnych chemicznych reguł. Picie codziennie 1. litra wody zasadowej na 60 funtów masy ciała, stopniowo obniża kwasowość organizmu i pomoże mu wydalić odpady kwasowe, produkowane przez niego każdego dnia.
Żyjemy w czasie poznawania nowych metod, które pomagają nam odwrócić proces starzenia się, umożliwiających długie i zdrowe życie. Podobnie jak proces starzenia, tak i jego odwracanie, jest procesem bardzo powolnym. Dlatego tak ważne jest zrozumienie go, bo można go zatrzymać jedynie przez eliminację przyczyn, a przyczyna jest tylko jedna – akumulacja odpadowych produktów kwasowych w organizmie”.

Na zakończenie:

Warto wspomnieć o finansowej stronie posiadania urządzenia (jonizatora) do produkcji wody alkalicznej. Cena jednego litra wody jonizowanej (alkalicznej) wynosi tylko 0.06 $, oprócz tego możemy:

- zaoszczędzić pieniądze nie kupując wody w plastikowych butelkach,

- oszczędzać pieniądze nie kupując chemicznych produktów użytku domowego (płyny do czyszczenia),

- zaoszczędzić pieniądze na lekarstwach i suplementach,

- ochronić środowisko przed nadmierną produkcją butelek plastikowych.

Co w następnym numerze:

  1. Budowa i funkcjonowanie jonizatora.
  2. Choroby powodowane brakiem nawodnienia organizmu.
  3. Choroby i stany eliminowane poprzez picie jonizowanej (alkalicznej wody).
  4. Opinie osób ze środowiska medycznego i zdrowotnego (SPA) na terenie Chicago i okolic na temat użyteczności i zastosowania jonizatora w domu i gabinetach medyczno-kosmetycznych.
  5. Oferta współpracy z ludźmi zainteresowanymi promowaniem zdrowego trybu życia.
  6. Aspekt sportowy, czyli zastosowanie wody jonizowanej u sportowców. (VO2Max, wydolność, wytrzymałość).
  7. Aspekt finansowy (ciąg dalszy).
  8. Odpowiedzi na pytania czytelników.

 

Więcej informacji, porady i odpowiedzi na pytania można uzyskać pod numerami telefonów:

Hubert (773) 817-4343
Darek   (630) 670-8167

Jesteśmy zawsze otwarci na Państwa uwagi i wszelkiego rodzaju pytania, dajemy możliwość spróbowania wody jonizowanej (alkalicznej), szczególnie ludziom w potrzebie.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Dr. Brad Hilaman · 2019-06-15 03:54:46

Proszę o uwagę, Ma to na celu poinformowanie ogółu społeczeństwa, że mężczyźni lub kobiety, którzy są zdrowi, a% 100 poważnie sprzedaje swoją nerkę, powinni niezwłocznie skontaktować się z Miot Center. Ponieważ mamy wielu pacjentów, którzy są tutaj po przeszczep nerki, Czy szukasz okazji do sprzedaży nerki za pieniądze z powodu załamania finansowego, a my zaoferujemy ci 550 000 USD na nerki. Nazywam się Doktor Brad Hilaman, jestem Przedstawicielem w Szpitalu Dosher Memorial. Nasz szpital specjalizuje się w chirurgii nerek / transplantacji i leczeniu innych narządów, zajmujemy się również kupowaniem i przeszczepem nerek u żywego i zdrowego dawcy. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojej nerki, nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail: doshermemorialhospital1@gmail.com E-mail: doshermemorialhospital1@gmail.com Lub WhatsApp: +2348110652559 Dr Brad Hilaman.

Mr Abdullah · 2019-03-05 04:10:44

Fast cash loan offer for you today at just 2% interest rate, both long and short term cash of all amounts and currencies, no collateral required. We offer loans from a minimum range of $2000 to a maximum of $20 million.We are certified and your privacy is 100% safe with us Apply now for your instant approval and transfer approval process takes just 3 hours. contact us now I'll advise you can contact us via email at abdullahibrahimlender@gmail.com Whatspp +917738214856 Mr Abdullah

Dr Sunaj Edward · 2019-01-15 17:56:06

Cześć, Szukamy dawców nerki Znajdujemy się w Indiach, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Turcji, USA, Malezji, RPA, Jordanii itp. Bardzo szybko. B + ve, O + ve i A + ve z paszportami Indii / kartą Wyborców lub kartą Pan i wiek powinien być dłuższy niż 19 lat. Zainteresowane osoby powinny skontaktować się z nami poprzez e-mail: sunajkidneyfundation@gmail.com Whataspp: +917204719376 Whataspp: +917204719376 Whataspp: +917204719376 Dziękuję Ci. sunajkidneyfundation@gmail.com Dr Sunaj

Endriu · 2018-09-09 10:33:42

Jak nie ma dowodów że działa tzn, że nie działa i tyle, ale dowodów że nie działa też nie ma. Niektórym brak obiektywizmu w podejściu do niektórych rzeczy, a przecież "są na świecie rzeczy, które się filozofom nie śniły". Proszę bardzo strona jakiejś firmy ale postarali się co nieco poszukać. http://www.waterionizer.pl/woda/artykuly-prace-naukowe-2 Sprawdziłem kilka pozycji w google scholar artykuły istnieją więc ktoś temat badał.

niepitolciegłupot · 2018-08-11 18:00:03

"Japońska medycyna, w ciągu ostatnich 15 lat dowiodła" - gdzie jakiś link do tych dowodów? :D Jakieś dowody naukowe w pismach typu Nature? Nie ma? Ojej jaka szkoda :D

Wojciech · 2018-05-22 07:48:01

PIJCIE WODĘ GOTOWANĄ W MIKRO FALI PONOĆ JEST STERYLNA.

Friska · 2017-12-22 03:31:08

Co za bullshit, jonizatory, wody w butelce za astronomiczne pieniądze, ludzie, nie dajcie się nabierać!!! ja piję normalną wodę filtrowaną - z kranu, ale rozumiem potrzebę spożywania wody alkalicznej, nie rozumiem tylko jak można tak oszukiwać ludzi, którzy de facto potrzebują wsparcia??? wodę alkaliczną można zrobić sammeu, a jak ktoś ma filtr odwróconej osmozy to może sobie zainstalować wkład rewitalizujący czy jakiś i mieć za 200 a nie za 3000zł!!! Pozdrawiam mało serdecznie

Rex Kelvin · 2017-11-03 12:07:49

Cześć, Jesteśmy tu po raz kolejny, aby kupić nerki dla naszych pacjentów i zgodzili się zapłacić dobrą sumę pieniędzy każdemu, kto chce ofiarować nerki, aby je uratować i tak Jeśli jesteś zainteresowany byciem dawcą lub chcesz uratować Życie, musisz napisać do nas na e-mailu poniżej. Jest to okazja, aby być bogatym w porządku, zapewniamy i gwarantujemy 100% bezpieczną transakcję z nami, wszystko odbywa się zgodnie z prawem nakłaniającym dawców nerek. Więc marnuj więcej czasu, uprzejmie napisz do nas na irruaspecialisthospital20@gmail.com Irrua Specialist Teaching Hospital.

Pit · 2017-10-24 07:17:15

Jest ktos chetny do zakupu wody mineralnej z naturalnym, nie podbijanym Ph 9,5 ? Zapraszam https://www.facebook.com/Ph-95-Naturalna-woda-1111006752361409/

chemik · 2017-05-03 22:32:30

Tania woda alkaliczna !!! Przepis 1. 2 litry czystej przefiltrowanej wody 1 łyżka soli himalajskiej 1 cytryna ekologiczna Do naczynia z wodą dodać pokrojoną w plasterki cytrynę (nie wyciskać). Dodać łyżkę różowej soli himalajskiej (dodatkowo zmineralizuje wodę). Przykryć naczynie i zostawić w temperaturze pokojowej na 8-12h. Rano wypić 3 szklanki wody na pusty żołądek. Przepis 2. Rozpuścić w szklance wody 1/8 łyżki sody oczyszczonej, dokładnie wymieszać niemetalową łyżeczką i wypić. Lepsze nawodnienie, oczyszczenie z toksyn, lepsze samopoczucie, więcej energii, zregenerowany organizm, skóra bardziej jędrna, utrata zbędnych kilogramów, zmniejszenie ryzyka chorób cywilizacyjnych miedzy innymi cukrzycy, nowotworów, nadciśnienia itd. Kuracje najlepiej przeprowadzać przez co najmniej 14 dni.

Ewa · 2017-03-22 08:58:23

Wszystkie te komentarze brzmią jak reklama jonizatorów. Nie ma tu żadnego komentu spontanicznego.

karyna · 2017-02-16 08:04:49

A ja piję wodę ideau.pl = można zamówic przez neta. W stacjonarnych sklepach można dostać ,ale póki co ciężko. super nawadnia, ma dobre natlenienie, odkwadza organizm i zauwazyłam, że pozytywnie też wpływa na mój metabolizm. I smak ma jakiś taki fajny, że "gładko wchodzi"

Daniel · 2017-02-12 15:17:53

http://www.crystalwatersystem.pl/prezentacja/0676889034

Bera.rogoznica@gmail.com · 2017-02-04 02:29:24

Ja kupilam caly komplet Dalam 4000 tysiace i to mi nie pomoglo .choroba sie wraca.pomoglo kiszeni tego Dr. Dlaczego oni nas tak kantuja i nie powiedz ze tylko specjalnea dieta sie wyleczymy a nie tym apartem.Dalam tyle kasy i po zakonczeniu tej terapi zapytalam co dalej to mi Nawet nie odpisali bo mieszkam w niemczech i szkoda im na smsa ale jak mi ten caly Kit wciskali to bardzo im na mni zalezalo I jak najszybciej mnie skasowali a teraz maja mnie w d.tak jak i inni lekarze.tylko wlasciwe odzywianie mnie leczy.

Jurek · 2016-12-12 15:20:27

Muszę tego wyprobowac

Gosc · 2016-10-19 07:29:25

https://www.youtube.com/watch?v=mIRyPwsTtyw Polecam filmik. Można kupić fajny zestaw do produkcji wody alkalicznej w domu.

mar · 2016-10-05 16:52:53

Polecam system, dzięki któremu sami w domu otrzymamy wodę alkaliczną! Już nie trzeba kupować butelkowanej wody!! http://bregus-pro.tech/pl

Mariolka · 2016-08-02 11:13:53

Nie wiedziałam, że jest tyle zalet jonizatorów, teraz już wiem, że warto się postarać uzbierać kwotę i zakupić jednak ten jonizator http://zdrowiemojapasja.pl/jonizator_wody_aquator_silver. Już miesiąc temu zaczęłam zbierać kasę. Teraz już wiem, że to wyższa konieczność!

Maria1962 · 2016-07-04 14:15:20

Jonizator wody to naprawdę świetna sprawa. Córka zakupiła mi na urodziny Koreański model Biontech BTM-3000 bo miałam problemy z cukrzycą i dną moczanową, po 2-3 msc pisia tej wody dolegliwości ze stawami całkowicie ustąpiły, cukrzyca która się zaczeła u mnie rozwijać też ustąpiła. Najgorsze jest to że niepotrzebnie przez tyle lat brałam leki i niszczyłam wątrobę. Ach ci nasi lekarze, powinni ich wysłać na szkolenia do Korei, bo tam można taką wodą leczyć ale u nas trzeba do wszystkiego samemu dochodzić.

Anna · 2016-06-30 17:05:28

Jak wszyscy również polecam zakup jonizatora, zmiany nie widać może natychmiast ale warto zaczekać i oczyścić, nawodnić i zreperować swój organizm. Ja kupiłam taki swój jonizator, bo w tych butelkach to niezbyt wierzyłam a tu sama widzę co sie dzieje i mam kiedy tylko chce i gdzie chce. Zawsze świeża. Kuiłam w Krakowie na Starowiślnej.

lucas33 · 2016-04-01 09:07:21

Polecam sobie sprawić do domu czy firmy system do przerabiania wody kranowej w alkaliczną. Samo zdrowie, skuteczne odkwaszenie, a właśnie zakwaszenie jest przyczyną wielu dolegliwości. Urządzenie mi polecił lekarz z Noma Medica (medicavolla.eu) przy okazji prezentując wyniki badań na temat skuteczności wody alkalicznej i szkodliwości wody z butelek.

Adam · 2016-03-18 13:31:38

Zapraszam do mojego sklepu www.sklep.poradnia.pl - duży wybór jonizatorów, fachowe doradztwo.

michał · 2016-02-29 11:20:28

polecam minerały z Noma Medica Volla, byłem w gabinecie w krakowie sprawdzić osobiście, przyniosłem do sprawdzenia wodę alkaliczną Java pH 9.2 i ORP: -300mV u źródła które wg producenta ma spaść maxymalnie do -200. Po sprawdzeniu wynik był szokujący pH 8.8 a ORP: +125! Taka woda nie ma żadnych właściwości antyutleniających. Na krótkiej prezentacji Pan włożył do pojemnika minerały "diamond energy aqua" pomiar przed pH 7.6 ORP +160 po 45 min pH 9.2 ORP -350mV! szczerze mówiąc przed wizytą myślałem że to nie działa, a byłem mile zaskoczony. Piję wodę od 2 miesięcy i widzę dużą poprawę! unormowała się praca jelit i widzę poprawę cery. w ogóle nie choruję. Przy osobistej wizycie możliwość dostania zniżki 10% więc super.

lucas33 · 2016-02-26 13:29:05

Sympatycznie obsługują człowieka w sklepie na portalu ozoneo.pl. Zdarzyło mi się tutaj zamawiać parę dni temu jonizator powietrza. Urządzenie już jest w domu i działa tak jak sprzedawca mi to opisywał. Od razu powietrze jakby lepiej pachnie.

Kamila · 2016-01-27 19:23:47

Jonizacja wody staje się coraz bardziej popularna (widzę po znajomych), postanowiłam sprawić sobie własny jonizator wody. Widzę w komentarzach sporo reklam sklepów, ale zapytam co myślicie o sklepie: http://sklepateraz.pl/ Widziałam w internecie bardzo dobre opinie na temat ich produktów i obsługi klienta. Mają też dość szeroką ofertą (poza jonizatorami są różne suplementy przykładowo).

cxzsd · 2015-12-22 10:13:30

Kupiłam Avatari od Noma Medica – www.medicavolla.eu i czuję poprawę co do zdrowia. Na pewno metabolizm mi przyśpieszył, zaczynam w końcu chudnąć, co jeszcze jakiś czas temu było nie do pomyślenia.

Kriss · 2015-08-20 13:44:20

Pije wodę alkaliczną zjonizowaną o ujemnym ORP Redox pół roku. Stan mojego zdrowia poprawił się, żona z chudła przestała dziamać i stała się milusia Pod tym telefonem w Warszawie zakupiłem jonizator do produkcji wody ceny zaczynają się od 50 zł, ponadto mają tam mierniki ORP, TDS, PH, do badania wody tel. 790 325 705 Nie będę się rozpisywał co i jak inni to już napisali, na tej stronie szczegóły i wykłady Dr Pokrywki http://davidicke.pl/forum/lek-med-jan-pokrywka-propozycja-godna-rozpatrzenia-t10889.html Ktoś pytał gdzie można kupić taką wodę polecam wodę Dr Pokrywki - wpisz te słowa w gogle- ewentualnie można kupić na Allegro

Antoni · 2015-08-06 11:48:52

Nie zgodzę się z tym, że to naganiacze, bardziej powiedziałbym, że koncerny farmaceutyczne to naciągacze. Nikt nie mówi, że picie takiej wody jest pomocne i właśnie takie artykuły nam to uświadamiają. Ja sam mam jonizator i cieszę się, że sa takie sklepy jak MocSokow.pl http://www.mocsokow.pl/ które nam to uświadamiają i pomagają w prosty sposób zadbać o nasze zdrowie. Pijąc tają wodę faktycznie człowiek czuje się lepiej.

witek · 2015-07-30 01:07:54

To nie komentarze tylko naganiacze ludzie uwazajcie

Adam · 2015-03-31 07:26:07

Zapraszam do mojego sklepu www.sklep.poradnia.pl - duży wybór jonizatorów, fachowe doradztwo.

Sławek · 2014-12-29 14:39:18

Od jakiegoś czasu miałem problem z nerkami co pare miesięcy lądowałem w szpitalu. Okazało się że mam kamienicę nerkową. Powiem szczerze że już nie miałem siły do życia i w pewnym momencie nawet się załamałem czułem się jak wrak człowieka. Zrozumie mnie każdy kto chociaż raz miał napad kolki nerkowej. Próbowałem wielu środków piłem fitozyline z woda taką pastę z apteki brałem rowatinex i nospe ale to wszystko powracało nawet zioła nie pomogły na dłuższą metę. Dopiero kiedy zacząłem pić wodę redox poprawił się mój stan mam dużo więcej energii i mam lepszą kondycję. Zacząłem uprawiać również sport i zmieniłem dietę na bogatszą w warzywa i owoce widzę naprawdę sporą różnicę. Polecam http://sklep.wodaredox.com/cmp/SB4708/

steff · 2014-12-15 13:06:23

Ja pijąc wodę jonizowaną pozbyłem się kilku dolegliwości. Po pierwsze zgagi, a po drugie nękającego mnie nadciśnienia. Leczę się też na inne dolegliwości, a woda jonizowana zmniejsza ból. Co ważne, aby dobrze dobrać system nano-filtracji i jonizator. Moim jonizatorem jest chanson violet, kupowałem go bodajże w sklepie z jonizatorami symec. Tu jest dokłada specyfikacja http://jonizatory.eu/miracle-max/ - byłem zaskoczony, jak lepszy smak ma woda jonizowana

Andrzej · 2014-06-11 04:05:14

Kilka lat temu kupiłem pierwszy jonizator - chiński, bo najtańszy. Myślałem - jonizator to jonizator, woda będzie taka sama z każdego. Po dwóch miesiącach wymieniłem na wyższy model (sklep dał taką możliwość), potem znów wymiana, tym razem na wersję chowaną w szafce pod blatem. Teraz od 2 lat mam koreański model Revelation II i jestem naprawdę zadowolony. Wszystkie chińskie, dzbankowe (też używałem) i inne wynalazki można od razu pominąć - szkoda czasu, nerwów i zamieszania. Faktem jest, że kupując taki sprzęt nie można oszczędzać, chyba, że ktoś lubi półśrodki. Przy zakupie warto zwrócić uwagę na jakość oraz od kogo się kupuje - jaka jest gwarancja i serwis. Na szczęście moje jonizatory się nie psuły, a sklep w czeladzi wymieniał sprzęt bez problemu - plus za obsługę. Wpływ na zdrowie i samopoczucie jest naprawdę olbrzymi, widać to praktycznie od razu jak się oczyszczają nerki i jelita - tego raczej nie da się zapomnieć. Teraz korzystam z tej wody też w pracy, wreszcie nie potrzeba kawy. Polecam namoczenie owoców w wodzie pH 11 - z pomidorów wychodzi tyle chemicznego świństwa, że aż trudno uwierzyć. Polecam i pozdrawiam.

Paweł · 2014-03-31 15:31:39

Woda zasadowa? owszem, jak najbardziej wskazana przy naszych zakwaszonych organizmach Woda zasadowa jednak nie sprawi że schudniesz 20kg - wspomoże jedynie odchudzanie. Diabetycy pijąc wode zasadową będą mogli zejść na niższe dawki insuliny/metforminy. Woda zasadowa wspomoże leczenie, a przy dłuższej kompleksowej terapii - wyleczy wrzody żołądka. Nie jest dla mnie zrozumiałe, dlaczego w internecie są wyolbrzymiane właściwości wody zasadowej - jej nie trzeba przereklamowywać. Ma wystarczająco dużo rewelacyjnych właściwości by przekonać do sięgnięcia po nią. Jonizatory naczyniowe - to najtańsza opcja z tych "pewnych" z certyfikatami - wlewając wodę z kranu liczcie się że w wodzie zasadowej będą duże ilości wapnia, które nie wszyscy potrzebują w takich ilościach (to ona sprawia że woda zasadowa jest "charakterystycznie" metna) oraz bakterie, którym "udało się przetrwać". Warto mimo wszystko taką wodę przepuścić przez jakiś filtr (np w dzbanku z filrem) Osobiście polecam jonizatory przepływowe - bardziej wydajne, a przede wszystkim przed jonizacją porządnie filtrują wodę. Instaluje się je do zaworu lub kranu. Teraz na polskim rynku mamy koreańskie, bardzo dobrej jakości, które już od wielu lat są w sprzedaży na całym świecie. Poniżej są reklamy więc też zareklamuje - www.skrzydlanatury.pl - jonizatory naczyniowe, przepływowe plus wiedza na temat faktycznego działania wody zasadowej

Irena · 2013-10-29 10:27:35

Dla tych, których nie stać na jonizator polecam zamawiać Wodę Redox® u samego producenta. Zamówiłam, sprawdziłam w zaprzyjaźnionym laboratorium i wszystko się zgadza. Polecam http://sklep.wodaredox.com/informacje/11-program-pr-l

Władek · 2013-09-29 14:57:49

Polecam sklep internetowy www.mediasklep.pl używam jonizatora wody przepływowego NEXUS x-blue. Od czasu stosowania tego jonizatoara nie mam problemu ze zgaga i zniknęły problemy z układem przełykowym.

Anna · 2013-08-04 13:22:21

Całkowicie sie zgadzam, że to świetna woda. Też korzystałam z jonizatora ale teraz taniej wychodzi zakup gotowej wody akalicznej. Kupuję ją przez program rabatowo-lojalnościowy i pije ją bezpłatnie a do tego mam jeszcze zysk. Zobaczcie na stronie www.wodaredox.com w ich e-sklepie. Pozdrawiam Ania

Janina · 2010-08-23 08:24:41

Witam, gdyby ktoś chciał nabyć jonizator to polecam te ze strony www.jonizatory.com. Mam taki z możliwością dodatkową wytwarzania wody z jonami srebra. To doskonałe urzadzenia. Od kiedy pijemy z rodziną wodę alkaliczną choroby praktycznie zniknęły. Na stronie jest też wiele ciekawych artykułów o zaletach wody.

halina · 2010-06-24 16:07:26

Witam,jestem posiadaczem filtra produkcji koreańskiej i bardzo sobie chwale jego zalety.Woda jest wspaniała.Nigdy wczesniej nie odważyłabym sie napic wody prosto z kranu ze względów oczywistych,a teraz piję ją bez obawy.Naprawdę,różnica jest ogromna,woda jest krystaliczna,zupełnie nie podobna w smaku do zwykłej kranówy.Chociaż był to duży wydatek,nie żałuję,gdyż wiem że zdrowie moje i mojej rodziny jest najważniejsze.Wiedzę na temat właściwości wody jonizowanej uzyskała od mojej kuzynki z Australii oraz z internetu.Zakupiłam sobie również Alkapod,jest to przenośny jonizator wody wyglądem przypominający mały termos o pojemności 300ml ,który przydaje mi sie w podróży. Mój jonizator produkuje 3 rodzaje wody; kwaśna,neutralną i zasadową.Czytając Państwa artykuły dot.jonizatorów,całkowicie zgadzam się z tą wiedzą i jeżeli mogę, to poleciłabym każdemu taki jonizator.Pozdrawiam Halina.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...