Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-09 · Opublikowany: 2011-11-08 21:27:01 · Czytany 25872 razy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Nef-ra

Preparat Nef-Ra powinniśmy stosować przez co najmniej cztery miesiące (120 dni), tyle właśnie żyją erytrocyty (czerwone ciałka krwi) i komórki w naszym organizmie.  Przez ten okres zachodzi uprzednie oczyszczenie komórkowe naszego organizmu z wszelkiego rodzaju substancji chemicznych, bakterii, grzybów, pasożytów, toksyn
i metali ciężkich, które ciążą wręcz na wszystkich komórkach w naszym organizmie. Często czujemy się zmęczeni i ociężali mimo, że badania lekarskie wychodzą prawidłowe. To nie są błędne diagnozy lekarzy, bowiem do tej pory nie ma odpowiednich badań na zawartość chemii w naszych komórkach. Nef-ra stopniowo regeneruje nasze narządy wewnętrzne, by doprowadzić je do pełnej równowagi i stabilizacji. Jednak nie oczekujmy że to co nagromadziło się przez kilkadziesiąt lat, zniknie w kilka tygodni. W większości przypadków powinniśmy stosować Nef-rę dłużej niż cztery miesiące i mimo, iż często poprawę widać wcześniej, należy uczulić na stosowanie płynu Nef-ra prawidłowo 3 razy dziennie na szklankę wody do ok. 30 min przed posiłkiem by mogła się wchłonąć.

Uwaga! Jakiekolwiek objawy typu: pocenie się, skoki temperatury czy ciśnienia, zawroty głowy lub też nasilenie się objawów, jest jak najbardziej prawidłową i pożądaną reakcją! Jest to oznaka, że nasz organizm zaczął się oczyszczać i walczyć z chorobą. Jeśli objawy te będą nad wyraz uciążliwe, należy zmniejszyć dawkę Nef-ry nawet do jednej kropli (jedno pryśnięcie) i kontynuować kurację. W przypadku przerwania kuracji na 2-3 dni niestety musimy ją rozpocząć od początku, ponieważ proces regeneracji został przerwany i organizm wraca do pierwotnych przyzwyczajeń.

Preparat Nef-ra w żadnym wypadku nie koliduje z żadnymi innymi suplementami czy też lekami, ponieważ nie zawiera żadnych domieszek alkoholowych czy chemicznych, a nawet leki te będą lepiej docierać i pełnić swoją rolę, gdyż Ne-fra oczyszcza krew, dzięki czemu następuje lepszy transport substancji odżywczych. Uwaga! Nie należy odstawiać lekarstw przepisanych przez lekarza! Nef-ra nie jest panaceum i nie zastępuje wszystkich innych preparatów. Nef-ra otrzymała certyfikat F.D.A. (Food & Drug Administration), dzięki czemu skuteczność i wiarygodność preparatu jest niepodważalna.

Bioenergia jako dziedzina nauki jest jeszcze w powijakach. Mimo coraz większej wiedzy na ten temat, trudno jest nam zrozumieć działanie, a nawet istnienie bioenergii, podobnie jak trudno było zrozumieć działanie energii elektrycznej, odkrytej przez Alessandro Volta ponad 200 lat temu. Jednak nie ulega wątpliwości, że tajemnica energii drzew jest tak stara jak świat. Z energii drzew i ich wpływu na organizm człowieka doskonale zdawali sobie sprawę pradawni Słowianie, którzy tworzyli tzw. „miejsca mocy” w różnych zagajnikach (po szczegóły odsyłamy do książki Tajemnice Słowian Leszka Mateli).

Energia roślin i drzew jest znana jako energia macierzysta (Energia Pierwotna) fizyka kwantowa. Po szczegółowych badaniach fizyków kwantowych, przeprowadzonych nad materią o różnej gęstości, stwierdzono jednoznacznie, że wszystko co nas otacza w całym kosmosie tworzy energia bardziej lub mniej zagęszczona. Kwantowa teoria pola wyjaśnia, że wszystko, co nas otacza, a nawet my sami to energia, gdyż materia jest zbudowana z atomów i cząsteczek elementarnych. Aby coś istniało, musi posiadać energię. Czyli energia tworzy materię. Energia tworzy rośliny i zwierzęta. W tym – człowieka. Jeszcze kilka lat temu atom był uważany za niepodzielny, dziś już wiemy że składa się on z wirującej energii.

Badaniem energii roślin i ich wpływu na organizm człowieka zajmował się polski naukowiec, Kazimierz Sobiech: „Zauważyłem, że energia zdrowego człowieka wynosi 850 jednostek energii witalności. Przemierzyłem świat wzdłuż i wszerz, od peruwiańskich lasów przez dolinę Amazonii, Australię, Afrykę Południową, tundrę syberyjską, po Europę
i Amerykę Północną włącznie. Wszystkie rośliny, które badałem nie przekraczają wartości energetycznej 1350, wniosek z tego taki, że biorąc zioła, one nam pomagają lecz nie na tyle, by pozbyć się poważnych schorzeń. Natomiast niektóre z nich mają zdolności absorbowania energii z innych roślin i drzew” – mówi Sobiech. Ta zależność została wykorzystana w szeregu badań, analiz i doświadczeń. Po 30 latach intensywnej pracy polskiego naukowca, przy użyciu najnowocześniejszej technologii udało się stworzyć preparat, który zawiera 11 starannie wyselekcjonowanych ziół, mających właśnie te zdolności i tworzących wzajemną synergię. „Przez długi okres czasu zastanawiałem się, w jaki sposób utrzymać skumulowaną energię macierzystą z drzew. Po zastosowaniu szeregu procesów laboratoryjnych (bioelektroliz i fotosyntez ) ta energia została stała i niezmienna”– wyjaśnia wynalazca. ”...tak właśnie powstał preparat Nef-ra, a energia w nim zawarta wynosi aż 39 000 i dlatego okazała się potężną bronią w walce z chorobami. Wszyscy rodzimy się z zapasem energii i witalności, z biegiem czasu jednak nasz organizm słabnie i jesteśmy bardziej podatni na choroby, po prostu starzejemy się. Nef-ra podwyższa ten poziom na tyle, że jesteśmy w stanie pozbyć się nawet poważnych schorzeń. Płyn Nef-ra daje impuls do naszego organizmu i ten zaczyna produkować więcej kwasu RNA (rybonukleinowy), który jest budulcem jądra komórek i cytoplazmy. Wtedy rusza wielka machina rekonstrukcji poszczególnych tkanek w naszym organizmie, zastępując stare
i schorowane nowymi, silnymi i zdrowymi komórkami.”

Opinie użytkowników płynu Nef-ra:

Barbara Wolska (Chicago) – Nef-ra została mi polecona na moje dotychczasowe dolegliwości, takie jak bóle pachwinowe, bóle brzucha, ciągłe biegunki i parcia na kiszkę stolcową. Sprawiała mi też problem prawa pierś, co mnie bardzo martwiło, ale bałam się iść do lekarza. Kolejną moją dolegliwością były dziwne i męczące żylaki na lewym podudziu. W tej chwili biorę Nef-rę. I proszę sobie wyobrazić, że w pewnym momencie, siedząc, zobaczyłam, na lewej nodze nie mam tego żylaka który mnie bolał! Często, jak wchodziłam po schodach, to wysiłek był za duży. Teraz wszystko minęło. Czasami zastanawiam się nawet, czy to prawda, że chorowałam. W dalszym ciągu piję Nef-rę. Stosuje ją też moja siostra, szwagier, znajoma, 20-letnia dziewczyna, której poleciłam produkt. Mówi, że ma więcej energii – budzi się rano wyspana – po prostu jest zadowolona.

Zauważyłam też, że moja cera robi się zupełnie inna. Do tej pory stosowałam różne formy leczenia, ale żadne z nich nie usunęły moich dolegliwości. Bardzo się cieszę, że mogłam trafić na płyn Nef-ra który naprawdę pomaga. Stosuję go również zewnętrznie na skaleczenia, ranki. Gdy dziecko z którym pracuję zadrasnęło się i miało na nosie taką rankę-bliznę, ponieważ zawsze noszę Nef-rę przy sobie, posmarowałam to miejsce i – proszę sobie wyobrazić – dziecko nie ma śladu zadrapania! Gdy zaś mój mąż sparzył palec i zastosowaliśmy Nef-rę, także pomogło się wygoić. Mój zięć bierze Nef-rę, bo zdiagnozowano u niego chorobę nadciśnieniową, co powodowało silne bóle głowy... Leki nie pomagały, ale po zastosowaniu Nef-ry przestała boleć go głowa, ustały skoki ciśnienia, wyniki są rewelacyjne! Polecam wszystkim stosowanie tego płynu. Przekonajcie się sami, że działa. Chciałabym, żeby każdy z tego skorzystał.. Życzę wszystkim, by cieszyli się z tego produktu tak bardzo jak ja!

Zofia Anioł (Des Plaines) – Płyn Nef-ra stosuje też moja córka, która mieszka w Polsce. Właśnie wysyłam jej Nef-rę, bo stwierdzono u niej bardzo poważną chorobę jelit, chorobę Leśniowskiego. Ona często lądowała w szpitalu z boleściami brzucha, co kończyło się  bardzo silnymi zastrzykami przeciwbólowymi. Ale ból nie przychodził, a żadnych środków na to do tej pory nie wynaleziono. Nef-rę stosujemy także ja i mój mąż i czujemy się każdego dnia coraz silniej i lepiej.

Adam Paszkowski (Skokie) – Miałem guza koło wątroby, który wychodził mi jak pięść pod żebrami, co było bardzo bolesne. Byłem słaby, oddawałem stolec z krwią 3-4 razy w tygodniu. Przypadkiem i chyba w ostatniej chwili dowiedziałem się o płynie Nef-ra i już po dwóch tygodniach przestałem oddawać stolec z krwią, guz się zmniejszył, a po dwóch miesiącach znikł prawie całkiem! Przestało mnie boleć ciało, blizna pod okiem zmniejszyła się o 80%, odmłodziłem się chyba o 10 lat. Mniej śpię i jestem bardziej wypoczęty. Seksualnie jestem bardziej sprawny, jakiś czas temu poznałem kobietę z którą planujemy ślub… a miałem przecież umierać!

Dziękuję za płyn Nef-ra!

Pan Radek zaoferował mi Nef-rę i zaczęłam jej używać. To jest coś niesamowitego! Miałam cystę na jajniku i wciąż ją  mam, ale zmniejszyła się do 4 mm, a do tego czasu się powiększała. Poza tym miałam szumy w uszach, jakby grała orkiestra symfoniczna w głowie, a w tej chwili ta orkiestra wyjechała gdzieś na wakacje i jej nie ma. Palec, kciuk u lewej reki, bolał mnie, nie mogłam nic robić – w tej chwili nie mam tego bólu, kompletnie przeszedł. Bolała mnie kostka u prawej nogi, obecnie to też ustało. Wcześniej byłam cały czas zmęczona. Gdy jechałam samochodem, to mnie bolały nogi tak, że musiałam je masować, nie mogłam nawet normalnie prowadzić samochodu. W tej chwili nie mam tych kurczów.

Teresa Wożniczka (Summit) – Mam wysoki cholesterol i, choć go jeszcze nie badałam, czuję, że jest dużo lepiej i nic mnie nie boli. Odczuwałam trzustkę, wątrobę, jakieś skurcze, bóle, cokolwiek zjadłam miałam wzdęcia. Wszystko odeszło po dwóch miesiącach zażywania Nef-ry. Czuję, że jestem nowym człowiekiem.

Więcej informacji: www.shopnefra.com

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Komentarze do tego materiału zostały wyłączone.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...