Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-05 · Opublikowany: 2011-06-28 22:32:55 · Czytany 13310 razy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Nef-Ra jako alternatywa na różnego rodzaju problemy zdrowotne

Starzenie się jest procesem nieuniknionym. Częste zapominanie, siwienie włosów lub ich wypadanie, łamliwość kości, wreszcie podatność na różnego rodzaju choroby, jak Alzheimer, Parkinson, reumatyzm, artretyzm, bóle nóg, bóle stawowe, problemy z układem pokarmowym, chorobami serca, nadciśnieniem, itd. Nasze mięśnie wiotczeją, a skóra robi się pomarszczona i obwisła. Ale czy tak musi być?

Z naukowego punktu widzenia ludzki organizm jest w stanie przeżyć 120-130 lat, jednak świat, w którym żyjemy i procesy cywilizacyjne oraz jedzenie – nie ukrywając, w większości zmodyfikowane genetycznie – odciska trwałe piętno na naszym organizmie, co w efekcie objawia się stresem i chronicznym zmęczeniem. Choroby wywoływane są przez wirusy, bakterie, toksyny, osłabienie układu odpornościowego i immunologicznego. Powstają także na podłożu psychicznym. To z kolei objawia się przewlekłym zmęczeniem, bólami mięśni, kończyn, głowy.

Nadchodzi wiosna i czas przesileń, któremu możemy podziękować za tego typu dolegliwości. I tutaj wychodzimy państwu naprzeciw z naprawdę dobrym produktem, którym jest Nef-Ra. Skrót „Nef” pochodzi od księżniczki Nefretiti, a „Ra” odnosi się do nazwy cywilizacji, która nagle pojawiła się w Egipcie, jest to też nazwa boga Ra – Ozyrysa.

Naukowiec Kazimierz Sobiech wynalazł ten preparat po trzydziestu latach badań nad roślinami pod względem ich wartości energetycznych. „Po latach badań stwierdziłem, że nie ma na świecie rośliny czy też zioła, które przekracza wartość energetyczną 1360, gdzie zdrowy człowiek posiada energię 850 i cokolwiek jest poniżej tego poziomu w naszym organizmie jest chore” – mówi Sobiech. „Biorąc zioła, wspomagamy nasz organizm, ale nie na tyle, żeby zatrzymać procesy starzenia. Nef-Ra ma poziom energetyczny 39 000. Mówimy tutaj o energii witalności, a nie o tej zawartej w kilokaloriach, tzn. o energii macierzystej (…)”. Naukowcy zdefiniowali pojęcie komórki macierzystej, lecz nie doszli do tego, że aby takowa istniała, musi być energia macierzysta. Fizyka kwantowa wyjaśnia, że wszystko, co nas otacza i my sami jesteśmy zbudowani z energii. Energia macierzysta to nic innego, jak to, co tworzy życie, czyli dostaliśmy ją w momencie poczęcia, a później się tylko starzejemy. Dzięki szeregowi procesów laboratoryjnych (bioelektroliz i fotosyntez) płyn Nef-Ra uzyskał tę energię.

Jest produkowany na bazie jedenastu starannie dobranych ziół z całego świata, ale głównie z Peru, kraju, który spowity jest wieloma tajemnicami, a w którym rosną zioła pomagające tamtejszym medykom w uzdrawianiu tubylców. Zatem i my winniśmy korzystać z dobrodziejstw natury, pozostawionych nam w tym „boskim ogrodzie”, bo mamy na Ziemi wszystko, co potrzeba naszemu ciału i duszy.

Nef-Ra, stworzona przy użyciu najnowszej technologii, zyskuje miano produktu medycyny dwudziestego pierwszego wieku. Przeciwstawiamy się tutaj skalpelom, chemioterapii i bardzo trudnym i kosztownym zabiegom operacyjnym. Naszymi osiągnięciami są: cofnięcie się raka jelita grubego, raka prostaty, raka węzłów chłonnych, raka piersi, a nawet raka czerniaka. Są też udowodnione przypadki, w których Nef-Ra odsłoniła swoje oblicze potężnej broni w walce z  niedoczynnością i nadczynnością tarczycy, cukrzycą, chorobami układu pokarmowego (wrzody, polipy, wzdęcia, zgaga, itp.), nawet tymi, które potrzebują zabiegów operacyjnych. Ponadto Nef-Ra likwiduje kamienie nerkowe i reguluje układ moczowy oraz ciśnienie krwi, problemy z cholesterolem i chorobą wieńcową, pomaga w usunięciu przyczyny bólów stawów i kończyn. Reguluje również układ nerwowy. Dzięki niej krócej śpimy i jesteśmy bardziej wypoczęci. Poza tym uodparnia na stres, poprawia sprawność seksualną, stosowana zewnętrznie wygładza i ujędrnia skórę, doskonale działa na trądzik młodzieńczy, likwiduje egzemę, liszaje, grzybice, zapalenia skóry, poparzenia słoneczne.

Właściwie ten preparat działa na jedno – na komórkę człowieka. Energia zawarta w płynie
Nef-Ra podnosi poziom energetyczny komórek człowieka, dzięki czemu nasz organizm jest
w stanie sam się leczyć nawet z bardzo poważnych schorzeń. Ludzki organizm składa się
z sześciu miliardów komórek i gdy wszystkie są zdrowe, to my również. Preparat Nef-Ra
powinniśmy brać przez minimum 120 dni, gdyż tyle żyją erytrocyty – czerwone ciałka krwi, które
transportują tlen do tkanek mięśni i organów, a które często zanieczyszczone są toksynami, metalami ciężkimi, a nawet pasożytami. Dzięki Nef-Rze nasz organizm regeneruje się i odmładza wewnątrz i na zewnątrz.

Skuteczność tego preparatu jest potwierdzona nie tylko pozytywnymi opiniami setek klientów, ale również badaniami F.D.A., dzięki czemu skuteczność i wiarygodność tego produktu
jest niepodważalna. Nie ulega wątpliwości, że płyn Nef-Ra jest wspaniałą alternatywą dla ludzi w każdym wieku. W przeciwieństwie do wielkich koncernów farmaceutycznych, które używają zmasowanej reklamy do podboju klienta, uważamy, iż każdy ma prawo wyboru. Dać nadzieję, to naprawdę uratować komuś życie, szkoda tylko, że niektórzy dają nadzieję tam, gdzie jej już nie ma. Jednak nigdy nie jest za późno, by wypróbować Nef-Rę.

Dzwoń teraz: 773-344-4600
www.nef-ra.com

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia w USA

Komentarze do tego materiału zostały wyłączone.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...