Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-12 · Opublikowany: 2012-01-10 15:46:42 · Czytany 10655 razy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Nef-ra - sposób leczenia tarczycy

Bioenergia płynu Nef-Ra odmładza i regeneruje komórki, wzmacnia system odpornościowy, dzięki czemu likwiduje dolegliwości układu pokarmowego (angina, zgaga, wrzody żołądka, dwunastnicy, owrzodzenia jelitowe, kamienie żółciowe, hemoroidy, krew w kale) oraz zmniejsza brzuch (grzybek jelitowy).

Układ moczowy: wszelkiego rodzaju zapalenia nerek i pęcherza.

U kobiet: cysty, zapalenia jajników, macicy i inne. Poprawia cerę, zmniejsza zmarszczki, cellulit, egzemę.

Układ krwionośny: problemy z cholesterolem, krzepliwością krwi. Oczyszcza żyły (miażdżyca, choroba wieńcowa), poprawia pracę mózgu. Likwiduje problem z tarczycą, redukuje cukrzycę. Wzmacnia system immunologiczny, oczyszcza organizm z metali ciężkich oraz wszelkiej chemii. Pomaga na problemy stawowe i ból nóg. Likwiduje zmęczenie, stany depresyjne, napady złości, poprawia sen. Uśmierza wszelkiego rodzaju stany zapalne jamy ustnej, szkorbut, ból zębów. Zmniejsza tkankę tłuszczową, niweluje problem starczej słoniowatości, podnosi witalność.   

Nadczynność tarczycy

Nadczynność tarczycy to choroba przebiegła i groźna. Nie można jej ignorować. Nieleczona powoduje bowiem groźne zmiany w organizmie. Dobrą informacją jest jednak to, że dzisiejsza wiedza z zakresu medycyny i farmakologii pozwala skutecznie z nią walczyć.

Podstawowe wiadomości o tarczycy

Tarczyca to nieparzysty gruczoł wydzielania wewnętrznego o niewielkich rozmiarach. By uzmysłowić sobie jego wielkość, najlepiej przypatrzeć się własnemu kciukowi. Gruczoł zbudowany jest z dwóch części, tak zwanych płatów połączonych ze sobą za pośrednictwem cieśni. Leży w dolnej części szyi na wysokości tchawicy. Tarczyca przy udziale jodu produkuje dwa hormony – tyroksynę (T4) oraz trójjodotyroninę (T3). Ilość produkowanych i wydzielanych do organizmu hormonów jest ściśle określona i sterowana przez centralny układ nerwowy. Hormony wydzielane w ten sposób regulują przemianę materii, wydzielanie energii (również cieplnej), stoją na czele prawidłowego dojrzewania płciowego. Mają znaczenie również z punktu widzenia układu nerwowego i kostnego.

Objawy nadczynności tarczycy

Nadczynność tarczycy daje dość rozległe objawy o różnym natężeniu. W dużym stopniu uzależnione są one od przyczyny zaburzeń w funkcjonowaniu gruczołu. Najczęściej występującymi symptomami nadczynności tarczycy są:

 • uczucie osłabienia
 • nerwowość, niepokój
 • ciągłe uczucie gorąca, niezależnie od panującej na zewnątrz temperatury
 • duży apetyt połączony z chudnięciem
 • przyspieszona akcja serca
 • drżenie rąk
 • u kobiet – zaburzenie miesiączkowania (krótki cykl miesięczny z krótkim krwawieniem)
 • u kobiet – mniejsza płodność na skutek występowania cykli bezowulacyjnych (obserwowana po jakimś czasie)
 • u mężczyzn – zmniejszony popęd i powiększone gruczoły piersiowe
 • osłabienie koncentracji
 • napady duszności

Czym jest wole?

Zmiana nazywana popularnie wolem to w rzeczywistości wole guzowate nadczynne, które może mieć różną postać – pojedynczego guzka lub zmiany wieloguzkowej.
Rozrastające się chore tkanki uciskają najczęściej na sąsiednie narządy, w tym na tchawicę, dając wrażenie duszenia i wywołując kłopoty z przełykaniem śliny.

Leczenie tarczycy:

Stosujemy preparat NEF-RA 3x dziennie rozcieńczając na pół szklanki/szklankę wody przez minimum 120 dni (cztery miesiące). Nef-ra jako preparat 100 ziołowy został uznany za najlepszy preparat stosowany w walce przeciw schorzeniom tarczycy.

Mam na imię Joanna, miałam nadczynność tarczycy i przez wiele lat brałam lekarstwa, jednak stosując preparat Nef-Ra pozbyłam się moich dolegliwości raz na zawsze! Nigdy nie sądziłam że pozbędę się kłopotu, jednak minęły już dwa lata, od kiedy moje problemy się skończyły. Teraz nie biorę żadnych medykamentów i moja tarczyca wciąż jest w normie, a wszystko właśnie dzięki preparatowi Nef-ra.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Komentarze do tego materiału zostały wyłączone.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...