Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-03 · Opublikowany: 2011-05-08 22:59:35 · Czytany 8804 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Rzucamy palenie!

Gratulujemy! Skoro zaczęliście Państwo czytać ten artykuł, znajdujecie się na prostej drodze do sukcesu, jakim jest rzucenie palenia i stanie się człowiekiem wolnym od nałogu i co za tym idzie – człowiekiem zdrowszym. Być może nie wiecie o tym, że co roku w Stanach ponad 3 miliony osób próbuje rzucić palenie, ale tylko połowa z nich odnosi sukces. Korzystając z pomocy akupunktury można znacznie zwiększyć swoje szanse na sukces!

Większość ekspertów jest zgodnych co do faktu, że rzucenie palenia jest najważniejszą z rzeczy, jakie możemy zrobić dla swojego zdrowia. Ponad 25 groźnych chorób, włączając w to: raka płuc, raka pęcherza, jamy ustnej, krtani, przełyku, gardła, a także trzustki, nerek, macicy i szyjki macicy, jest ściśle powiązanych z tym nałogiem. Palenie podwyższa także znacząco (o 30%) ryzyko wystąpienia udaru. Jak Państwo widzą, mamy wiele powodów, aby rzucić palenie papierosów, ale niekoniecznie jest to łatwe. Dobrą wiadomością powinno być dla Was to, że akupunktura pomogła milionom ludzi w pozbyciu się tego nałogu.

Wykorzystanie akupunktury do tego celu daje ogromne korzyści. Oprócz usunięcia podstawowych przeszkód, stojących na drodze do pozbycia się złego nawyku, akupunktura może pomóc w przywróceniu Twojemu ciału zdrowej równowagi i ogólnego, dobrego samopoczucia. Jeśli jesteś gotowa/gotowy, aby stać się na powrót osobą niepalącą, akupunktura jest tym, co da Ci niezbędną pomoc i wsparcie.

Proces oczyszczania Twoich płuc trwa zazwyczaj ok. 10 lat (tak! dziesięciu, to nie pomyłka), od momentu, kiedy zaprzestałeś palenia. Ale kiedy z pomocą przychodzi Ci akupunktura i chińskie zioła, proces ten zabiera zaledwie kilka miesięcy! (Zadzwoń do naszej kliniki, aby zapytać o programy oczyszczania i odtruwania organizmu).

W jaki sposób akupunktura może pomóc?                                                                           

Najgorszymi przeszkodami na drodze do pozbycia się nałogu palenia są: stres, niepokój i uczucie depresji. Pojawiają się one w czasie procesu rzucania palenia. Na szczęście akupunktura odnosi bardzo znaczące sukcesy, działając uspokajająco i relaksująco na umysł, redukując niepokój i strach, a także łagodząc poczucie depresji. Osiągamy to poprzez stymulację określonych punktów akupunkturowych, znajdujących się w rejonie uszu i na nadgarstkach. Często stosowana jest stymulacja dodatkowych punktów, aby zahamować łaknienie i pobudzić procesy lecznicze oraz naprawcze narządów wewnętrznych, a także aby zredukować apetyt i głód nikotynowy. Alternatywą dla igieł akupunkturowych jest tzw. chłodny laser, jedno z pierwszych tego typu urządzeń w stanie Illinois, które jest właśnie używane w naszych klinikach. Tzw. cold laser (theralase®) stanowi bezbolesną i bezinwazyjną alternatywę, zwłaszcza dla tych z Państwa, którzy po prostu boją się igieł. (Warto dodać, że akupunkturę przy użyciu lasera theralase® można stosować nawet u dzieci.) Posiadamy potwierdzoną, bardzo wysoką skuteczność użycia laserów theralase® w procesie rzucania palenia. Cały program składa się zaledwie z trzech sesji terapeutycznych. Po więcej informacji zadzwoń: 773-562-0734.

Akupunktura, akupunktura laserowa i medycyna chińska stanowią bezpieczną, naturalną, pozbawioną chemii i bardzo efektywną metodę pomagającą rzucić palenie. Metoda ta bazuje na osiągnięciu równowagi, harmonii pomiędzy naszym ciałem i umysłem oraz eliminacji łaknienia, w rezultacie czego stajesz się osobą niepalącą i znacznie zdrowszą!

Zadzwoń dziś!
773-562-0734

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

asia · 2014-10-29 15:08:04

Paliłam ponad 10 lat!, idealnym rozwiązaniem dla mnie okazała się akupunktura. Polecam udać się do Pani doktor Łączkowskiej w Bydgoszczy jest wspaniałym specjalistą, pomogła mi zwalczyć mój nałóg.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...