Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2010-06 · Opublikowany: 2010-08-01 22:08:22 · Czytany 19880 razy · 4 komentarzy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Vilcacora

VILCACORA to roślina amazońska, która wspomaga cały organizm przy różnego typu schorzeniach. Oczyszcza układ nerwowy i dostarcza organizmowi niezbędnych mikroelementów. 

Wszystkie zioła amazońskie używane w naszej klinice są zbierane w lasach dżungli amazońskiej i w 100% CERTYFIKOWANE. Ponieważ nie są to zioła hodowlane, dzięki temu ich skuteczność jest bardzo wysoka.

Zioła andyjskie oczyszczają krew i wątrobę, doskonale wzmacniają układ odpornościowy i wspierają produkcję hormonów. Oprócz tego poprawiają krążenie, uspokajają i wspomagają trawienie. Mają też działanie przeciwzapalne i pobudzające. Są bardzo skuteczne w leczeniu wszelkiego rodzaju alergii, bólów mięśniowych, pomagają w odchudzaniu, chorobach narządów płciowych, chorobach trzustki, wątroby. Są także stosowane

w depresji, grzybicach, impotencji, nadciśnieniu, nerwowości, przekwitaniu, stresie, zaburzeniach hormonalnych, zapaleniu stawów, zapaleniu wątroby, zatruciach organizmu toksynami, zmęczeniu, żylakach odbytu. Zioła andyjskie stosowane są również w walce z rakiem, nowotworami i w innych chorobach.

Listy od wdzięcznych pacjentów:

„Od chwili, kiedy rozpocząłem kurację ziołami, mój stan systematycznie zaczął się poprawiać. Kuracja Vilcacorą i całym zestawem ziół współdziałających, trwała kilka miesięcy. To już prawie trzy lata od chwili operacji. Dziś czuję się świetnie. Pomimo braku części trzustki - nie mam cukrzycy, uprawiam sport i...żyję!”

„Vilcacorą i innymi ziołami amazońskimi leczono mnie na raka mózgu. Już po dwóch tygodniach stosowania ziół, stan mojego zdrowia zaczął się szybko poprawiać. Ze względu na złe tolerowanie chemioterapii, zrezygnowałem z dalszej kuracji chemią. Po trzymiesięcznej kuracji ziołami, wykonano badania laboratoryjne. Markery nowotworowe, nie wykazywały odchyleń od normy”.

„Zdiagnozowano u mnie raka części dystalnej przewodu żółciowego wspólnego. W wyniku operacji usunięto część dwunastnicy i trzustki i zrobiono połączenie jelitowe. W przebiegu pooperacyjnym wystąpił epizod niedokrwienny mózgu. Po operacji rozpocząłem chemioterapię,

 z której zrezygnowałem z powodu bardzo złego samopoczucia . W tym czasie rozpocząłem kurację Vilcacorą. Po zastosowaniu kuracji ziołowej, mój stan zaczął się dość szybko poprawiać, w wyniku czego mogłem powrócić do normalnego życia”.

Bardzo źle się czułam po przebytej w lutym 2002 roku operacji narządów kobiecych. Reanimacje, stres, później coraz bardziej nasilające się bóle kręgosłupa, drętwienie kończyn, skurcze nóg, sztywność palców rąk, częste zapalenia pęcherza moczowego, nawracające anginy, bóle związane z wrzodem żołądka nie pozwalały mi na normalne funkcjonowanie. Na wiosnę zaczęłam przyjmować kurację Vilcacorą. Już po kilku dniach wiedziałam, że dokonałam właściwego wyboru. Czułam wyraźnie reakcję organizmu. Najpierw obfite pocenie, po kilku dniach ulgę żołądka, brak ucisku w dołku, po trzech tygodniach lepszy sen bez drętwienia rąk. Po trzech miesiącach od rozpoczęcia kuracji usiadłam samodzielnie na łóżku, a po tygodniu zaczęłam chodzić. Każdy następny dzień przynosił mi ulgę, kolejno ustępowały różne nękające mnie dotychczas bóle i inne przykre dolegliwości. Zaczęłam czuć się tak, jakby ubywało mi lat, a coraz bardziej przybywało sił”.

ZIOŁA PERUWIAŃSKIE WZMACNIAJĄ, OCZYSZCZAJĄ, LECZĄ

„Pragnę poinformować Drogich Państwa, że moje wyniki dotyczące Hepatitis C uległy zmianie po zaleconej przez Was trzymiesięcznej kuracji. Jestem z tego powodu bardzo Państwu wdzięczna. Dziękuję.”

„Zalecona na raka kuracja Vilcacorą dokonała cudu. Dziś mówię, że wygrywam ze swoim strachem, do życia podchodzę z uśmiechem, czego życzę każdemu dotkniętemu tą chorobą. Indianie, dziękuje wam za waszą mądrość”.

W naszej klinice każdy przypadek jest analizowany indywidualnie na podstawie przysłanej przez pacjenta informacji. Aby uniknąć ryzyka leczenia na własną rękę, przepisujemy zioła lecznicze, tylko po przesłaniu diagnozy i dokładnego opisu choroby. Naszym celem jest oczywiście zastosowanie najlepszej kuracji, dobranej do potrzeb danego pacjenta.

Zioła andyjskie pomogły wrócić do zdrowia kilkudziesięciu tysiącom pacjentów pochodzących z różnych zakątków Kanady, Polski i innych krajów. Pomagamy leczyć różne schorzenia, ale 90% to choroby chroniczne - w większości nowotwory i rak. Po złożeniu zamówienia, zioła andyjskie, razem ze sposobem ich użycia są gotowe do odebrania w naszej klinice lub natychmiast wysłane do pacjenta.

Zioła są w 100% naturalne, nie mają skutków ubocznych, nie powinno się jednak stosować ich dowolnie i według własnego uznania. Aby leczyć się skutecznie, zioła powinny być dobrane przez doświadczonego lekarza indywidualnie do potrzeb pacjenta. Wszystkie zioła wydawane na kuracje lecznicze w klinice w Toronto, są certyfikowane przez Ministerstwo Rolnictwa Peruwiańskiego.

W naszej klinice leczymy raka, alergie, artretyzm, AIDS, bóle głowy, depresję, cukrzycę, cysty, choroby Crohna, niepłodność. Pomagamy w menopauzie, stwardnieniu rozsianym, osteoporozie, chorobie Parkinsona, chorobach skóry, reumatyzmie, chorobach zatok. Infekcje wirusowe, choroby krwi, zapalenia różnego rodzaju, nowotwory, zaburzenia pamięci to kolejne problemy zdrowotne, które pomagamy rozwiązać przy pomocy andyjskich ziół. Są one pomocne przy odtruwaniu i oczyszczaniu organizmu, w chorobach nerek i wątroby oraz w chorobach na tle emocjonalnym, nerwicowym.

Badania prowadzone w kilku europejskich laboratoriach wykazały, że peruwiańska Vilcacora wolna jest od działań toksycznych i bezpieczna nawet dla dzieci.

Strauss Herbal Clinic and Dispensary
Licencjonowana Klinika Leczenia Naturalnego
Dr. Joanna Strauss HD
454 Browns Line
Toronto, Ontario,
M8W 3T9, KanadaTel: 905-848-1110
drjoannastrauss@hotmail.com

* Po wieloletniej współpracy z księdzem E. Szeligą z Peru, klinika kontynuuje leczenie ziołami odkrytymi w dżungli amazońskiej przez tego wybitnego polskiego misjonarza - fitoterapeutę.

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia na świecie

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Mosia · 2013-06-28 00:57:20

http://vilcacora.info/ fajna strona o tym jakie własciwości ma Vilcacora

Kuba · 2013-05-29 02:12:55

Vilcacora jest niesamowita i rzeczywiście pomaga, więcej na jej temat można się dowiedzieć na stronie http://leczniczeziola.pl/441/vilcacora

Jarek · 2013-03-07 02:24:46

Na stronie www.uncaria.pl znajdziecie zioło Vilcacora najwyższej jakości - nie należy ono do najtańszych ale to ze względu na jego jakość potwierdzoną certyfikatami - są one gwarantem że w torebce z ziołami nie znajdziemy odpadów produkcyjnych jak np. drobna kora która nie ma właściwości leczniczych.

Agnieszka · 2013-02-20 09:44:14

Biorę Vilcacore na astme od 2 miesięcy, po pierwszym dniu zaczęłam odksztuszać uporczywy kaszel ustąpił na co czekałam 2 lata i zapomniałam co znaczy dusić się, jestem zachwycona i szczęśliwa że istnieje Vilcacora znalazłam ją www.Herbsecret.pl goraco polecam tę stronę .

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...