Podziel się   

Galeria Magazynu Polonia Pokaż wszystkie »

Ostatnia aktualizacja: 2010-09-27
Nowszy Starszy

Pożegnanie lata z Chopinem w Ogrodach PNA (25.09.2010)

38 zdjęć · Autor: Artur Partyka · Data wydarzenia: 25.09.2010

Zdjęcie 31 z 38

W sobotę 25 września 2010 roku o godzinie 17.00 odbył się koncert "Pożegnanie lata z Chopinem". Na specjalnie zbudowanej scenie  w ogrodach Związku Narodowego Polskiego wystąpili m.in. Michał Pęcak, Alizma i Arek Religa.

Na scenie pojawiły się Ola, Monika i Iza czyli zespół Alizma. Na skrzypcach wykonały po raz pierwszy publicznie utwory Fryderyka Chopina w nowej aranżacji popowej. W ostatniej części z zespołem wystąpił ceniony przez amerykańskich krytyków Arek Religa, który utwory Fryderyka Chopina zagrał na rockowo.

Koncert "Pożegnanie lata z Chopinem" był inicjatywą Związku Narodowego Polskiego. Największa polonijna organizacja w Stanach Zjednoczonych nie tylko przyłączyła się do obchodów 200 rocznicy urodzin naszego wybitnego kompozytora, Fryderyka Chopina, ale także wsparła wyjątkowo uzdolnionych Polaków mieszkających na stałe w Stanach Zjednoczonych.

Koncert odbył się na dużej 40-stopowej multimedialnej scenie z profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem. 

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...