Podziel się   

Biznes i gospodarka Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2014-05-09 15:43:01 · Czytany 7718 razy · 3 komentarzy
Nowszy Starszy

PożyczkoPosiadacz. Zarabianie może być proste!

Fot: Internet

Jest wiele alternatywnych sposobów na to, by zasilić swój portfel o dodatkową gotówkę. Inwestowanie na Giełdzie Papierów Wartościowych, długoterminowe lokaty kapitału w złoto, czy sztukę. Jednak, żeby zarabiać w ten sposób nieodzowna jest specjalistyczna wiedza. Czy są inne, mniej absorbujące możliwości? 

Po pierwsze pomysł 

Na rynku alternatywnym i finansowym propozycji jest wiele. Jednak tylko nieliczne dają szansę atrakcyjnego zarobku i nie wymagają fachowej wiedzy. Jedną z takich możliwości jest PożyczkoPosiadacz. Brzmi tajemniczo? To unikatowy w skali Polski System Sprzedaży Pożyczek. Jest to innowacyjna platforma, która bazuje na wieloletnim doświadczeniu firmy finansowej. PożyczkoPosiadacz „wystartował” w czerwcu 2013 roku. Od tego momentu jego popularność wciąż wzrasta. Obecnie ilość osób która zdecydowała się zarabiać w ten sposób liczy już ponad 2.000, a średni przychód Uczestnika Systemu w ciągu ostatnich 10 miesięcy wyniósł aż 21,47%. 

Platforma dla wszystkich 

Mechanizm działania tej innowacyjnej platformy jest bardzo prosty. Opiera się na kupnie i sprzedaży pożyczek. Osobom, które miały już do czynienia z social lending, czyli pożyczkami społecznościowymi, ten model nie jest całkiem obcy. Jak wygląda to w PożyczkoPosiadaczu? Osoba zainteresowana najpierw podpisuje umowę dostępu do systemu. Następnie kupuje pożyczki od firmy finansowej, która udziela ich pożyczkobiorcom. Przychód kupującego pochodzi z odsetek kapitałowych oraz rabatu udzielanego przy zakupie. Pojawia się jednak pytanie: co się stanie w przypadku, gdy pożyczkobiorca nie będzie spłacać odsetek? W takiej sytuacji firma finansowa weźmie na siebie wszelkie zobowiązania. Pomiędzy nią a uczestnikiem podpisywana jest umowa zwrotnego przeniesienia prawa majątkowego.

Innowacyjna platforma PożyczkoPosiadacz ma już swoich licznych fanów na facebooku i Google+. Ci, którzy lubią trzymać rękę na pulsie mogą dowiedzieć się, co nowego słychać na oficjalnych profilach PożyczkoPosiadacza.

Zobacz jakie to proste i wejdź na www.pozyczkoposiadacz.pl  

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Biznes i gospodarka

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Johnny · 2016-08-03 14:18:29

Według mnie o wiele lepszą platformą, ale związaną ściśle z social lendingiem jest CapitalClub, z tym że to oferta kierowana w stronę firm.

^up · 2014-09-09 03:50:05

^up , ma finansowanie pożyczek

wumpus · 2014-06-11 09:57:57

A co z tego ma "instytucja finansowa" która najpierw udzieliła pożyczki a potem sprzedaje ją nam na opisanych warunkach?

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...