Podziel się   

Biznes i gospodarka Wszystkie kategorie »

75 artykułów w kategorii.

Gromadząc gazetki promocyjne i kupony w telefonie można sporo oszczędzić!

Każdego dnia dokonujemy zakupów, od produktów pierwszej potrzeby do bardziej luksusowych dóbr. Jednocześnie nie jest tajemnicą, że każdy z nas chciałby oszczędzić pieniądze. A co [...]»

Skup aut, czyli jak szybko i wygodnie sprzedać samochód

Sprzedaż samochodu często oznacza długą drogę związaną z oczekiwaniem na potencjalnego klienta, który byłby zainteresowany kupnem. Korzystanie z komisu również jest problematyczne, ponieważ klient jest [...]»

Czy warto brać pożyczkę na remont?

Wokół chwilówek pojawiło się wiele mitów, które mają zniechęcać do brania pożyczki mimo tego, że jest ona dobrym sposobem szybkiego zdobycia niezbędnych finansów do realizacji [...]»

Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych - gdzie ubezpieczyć auto?

Musimy wykupić ubezpieczenie komunikacyjne, zanim wprowadzimy do ruchu pojazd lub przed upływem terminu, na jaki została zawarta wcześniejsza umowa. Ranking ubezpieczeń komunikacyjnych jest cenną wskazówką [...]»

Koszty chwilówek - przemyśl, zanim pożyczysz

Kiedy potrzebujesz pieniędzy natychmiast, bo nagle pojawił się wydatek, który trzeba sfinansować dosłownie od ręki, a brakuje Ci na to środków, chwilówka może być prawdziwym [...]»

Samochód zastępczy - jak go zdobyć?

Wypadek, stłuczka, zdarzenie na drodze, które pozbawia Cię na jakiś czas samochodu może stanowić nie lada kłopot. To dotkliwe zwłaszcza wtedy, gdy potrzebujesz samochodu na [...]»

Recenzja na temat FXGM z perspektywy doświadczonego handlowca

Nie ma lepszego sposobu na zdobycie szczerej recenzji o FXGM, niż przetestowanie go przez doświadczonego handlowca, który współpracował już z różnymi brokerami. Ta recenzja o [...]»

Zarabianie w Internecie – jak się za to zabrać?

Najbardziej oczywistym sposobem zarabiania pieniędzy jest pójście do pracy. Niestety w tym przypadku wynagrodzenie jednak nie zawsze jest satysfakcjonujące. Wyjściem z sytuacji oczywiście może być [...]»

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...