Podziel się   

Biznes i gospodarka Wszystkie kategorie »

58 artykułów w kategorii.

Pożyczka na samochód - na co trzeba zwrócić uwagę?

Młodzi kierowcy, którzy niedawno odebrali swoje prawo jazdy często stają przed problemem, skąd sfinansować zakup samochodu. Mają świadomość tego, że kupna auta nie mogą odwlekać [...]»

Maksymalna pożyczka - ile i gdzie mogę pożyczyć?

Polacy chętnie korzystają z oferty firm pozabankowych, zaciągając chwilówki z przeznaczeniem na dowolny cel. Chociaż średnie kwoty wahają się w granicach 3-5 tys. złotych, niektórzy [...]»

Meble z Polski - czy warto?

Czy warto inwestować w wysokiej klasy polskie meble? Czy dysponując większym budżetem nie byłoby lepiej wybrać znanego zagranicznego producenta? W rzeczywistości polskie meble drewniane mogą [...]»

Co zamiast MdM?

Kupno mieszkania lub budowa domu pociąga za sobą bardzo wysokie koszty, dlatego wejście na rynek nieruchomości jest tak trudne dla wielu młodych osób. Nie wszystkie [...]»

Dębowe meble do sypialni: jakiego producenta wybrać?

Meble dębowe są bardzo popularne w polskich domach. Ma na to wpływ ich wysoka jakość oraz długa żywotność. Dziś na rynku istnieje wiele producentów mebli [...]»

Lokata bankowa czy konto oszczędnościowe – na co się zdecydować?

Niskie oprocentowanie lokat bankowych nie zachęca do ich zakładania. Czy warto przelać posiadane środki na rachunek oszczędnościowy w oczekiwaniu na podwyższenie przez banki oprocentowania lokat?»

Kantor online - taniej, szybciej, bezpieczniej?

Wirtualne kantory wymiany walut są dowodem na to, że współczesny świat, a w nim funkcjonujące rynki walutowe są miejscami dostępnymi dla wszystkich. Miejsca te wyróżnia [...]»

Polskie Lotto wreszcie dostępne w Irlandii

Największa loteria w Polsce – Lotto, od teraz jest dostępna również dla Polaków mieszkających w Irlandii.»

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

A.
10 gru, 10:46
"Muzeum prowadziło wśród internowanych w obozach prace oświatowe i kulturalne bardzo popularna była m.in. biblioteka objazdowa." To ciekawe [...]»
Jacek
08 gru, 12:11
Już potwierdzone! Od kwietnia loty Newark - Rzeszów. Bilety już w sprzedaży na stronie polskiego przewoźnika http://latamzrzeszowa.blogspot.com/2017/12/lot-stawia-na-jasionke-polecimy-do-usa.html»
oewonga
23 lis, 11:19
Witam! Daria kolejna pożyczka w wonga.com każdorazowo udzielana jest na indywidualnych warunkach. Można o nią wnioskować od razu [...]»

Najczęściej...