Podziel się   

Biznes i gospodarka Wszystkie kategorie »

66 artykułów w kategorii.

Małe, przytulne i tanie w budowie domy - o czym pamiętać, by taki postawić?

Życie wymusza oszczędności, które rosną proporcjonalnie do skali przedsięwzięcia. Dlatego też, gdy budujemy dom, staramy się na tyle zmniejszyć wydatki, by było to możliwe. Pamiętajmy [...]»

Kredyt na remont – ile będziemy spłacać?

Nawet 40% Polaków planuje przeprowadzenie remontu. Na taki krok decydują się jednak nieliczni, ponieważ metamorfoza mieszkania zawsze wiąże się ze sporymi wydatkami. Wcale jednak nie [...]»

Cudowne dziecko świata fintech. NAGA rewolucjonizuje rynki finansowe

Branża technologii finansowych jest jednym z najszybciej rozwijających się sektorów, na co istotny wpływ ma technologia blockchain, która zmienia zasady gry. Jedna firma z branży [...]»

Czy warto wziąć pożyczkę ratalną przez internet?

Nie ma dnia, aby któryś z Polaków nie sięgał po pożyczkę ratalną online. Produkt ten staje się coraz bardziej popularne, a liczba ofert firm pozabankowych [...]»

Dlaczego klient firmy pożyczkowej może czuć się bezpiecznie?

Zastanawiasz się nad wzięciem pożyczki, ale obawiasz się oszustwa, lichwiarskiego oprocentowania czy haczyków w umowie, które mogłyby Cię pogrążyć finansowo? O ile jeszcze kilka lat [...]»

Odkurzacze z filtrem wodnym - nie tylko dla alergików

Odkurzacze workowe pomału odchodzą w zapomnienie. Wciąż goszczą w wielu domostwach, jednak lista ich wad jest znacznie dłuższą, aniżeli ewentualnych zalet. Największym minusem, który decyduje [...]»

Sposoby na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym

E-commerce jest bardzo popularnym modelem biznesowym zarówno w naszym kraju, jak i zagranicą. W dobie ogromnej konkurencji rynkowej, warto rozwijać swoją wiedzę na temat metod [...]»

Gdzie najlepiej wymieniać walutę online?

Przez długi czas kredyty w obcych walutach były bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem. Korzystały z nich zarówno osoby zainteresowane zakupem mieszkania, jak i przedsiębiorcy potrzebujący dodatkowej gotówki [...]»

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Amelia
07 lis, 16:04
Mam 14 lat i moja matka wraz z ojczymem są toksyczni alkocholizm brak zrozumienia przemoc psychiczna fizyczna nie [...]»
Peter Morrison
03 lis, 08:27
Czy potrzebujesz pożyczki? Szukasz finansów? Szukasz pożyczki która powiększy Twój biznes? Myślę że trafiłeś we właściwe miejsce. Oferujemy [...]»
bella
29 paź, 14:01
Svedectvo o kúzelníkovi ktorý mi priniesol ex. Skoro som vzal môj život kvôli tomu že môj bývalý opustil [...]»

Najczęściej...