Podziel się   

Biznes i gospodarka Pokaż wszystkie »

Wydanie 2009-09 · Opublikowany: 2009-09-27 17:06:22 · Czytany 8535 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Prezydent Obama wychodzi naprzeciw trudnej sytuacji ekonomicznej

Sytuacja na rynku nieruchomościowym doprowadziła do poważnych kłopotów finansowych wiele rodzin w Stanach Zjednoczonych. Znacznie trudniej jest znaleźć zatrudnienie, wielu ludzi straciło pracę lub cierpi z powodu malejących zarobków. Ceny domów spadają i pomimo historycznie niskich oprocentowań praktycznie niemożliwe jest przefinansowanie nieruchomości.

Prezydent Obama w kwietniu 2009 podpisał plan restrukturyzacji, jednak Polonia amerykańska jest bardzo sceptyczna i nadal nie korzysta w pełni z wielu programów zawartych w nowym planie.

Jednym z najpopularniejszych programów jest Making Home Affordable, w którym banki wychodzą naprzeciw kredytobiorcom i modyfikują obecną pożyczkę. Zazwyczaj wiąże się to z zaniżonym oprocentowaniem, nawet do 2% oraz zmodyfikowaną miesięczną spłatą, nawet do 50% niższą niż obecna. Proces jest żmudny i czasochłonny, aczkolwiek warto czekać na rezultat. Ten program został uruchomiony z myślą o ludziach, którzy są w kłopotach finansowych i tym osobom ma służyć, dlatego nieważna jest historia kredytowa, osoby z dobrym kredytem mają taką samą szansę na modyfikację, jak te ze złym. Mitem jest natomiast to, że podstawą do kwalifikacji są spóźnienia w spłacie pożyczki. Plan ma na celu pomóc wszystkim, którzy się zakwalifikują. Po bezpłatną konsultację odnośnie tego planu można dzwonić po polsku pod numer:  847-292-4469.

Kolejnym ciekawym programem jest Debt Settlement. Rząd zdaje sobie sprawę z tego, że długi personalne, medyczne oraz te na kartach kredytowych ciągle rosną. Dlatego ten program pozwala na skumulowanie płatności w jedną miesięczną ratę o około 50% niższą od obecnej, która jest indywidualnie dostosowana do możliwości płatniczych kredytobiorcy. Dług zostaje spłacony w czasie około 2-4 lat i jest zmodyfikowany do około 50% oryginalnego długu. Po bezpłatną konsultację odnośnie tego planu można dzwonić po polsku pod numer w USA:  +1-847-292-4469.

Obecnie wiele polonijnych firm oferuje swoje usługi w zakresie pomocy przy procesie aplikacji na poszczególne plany prezydenta Obamy, warto jednak wiedzieć, że należy wybrać renomowaną i licencjonowaną firmę, która odpowiednio pokieruje całym procesem. Certified Financial Advisors Inc. jest jedyną na polskim rynku firmą z bezpośrednim połączeniem z kredytodawcami, dzięki czemu proces aplikacji i jej zatwierdzenia jest szybki i skuteczny. Po darmową analizę i konsultację z doradcą finansowym proszę dzwonić po polsku na numer: 847-292-4469.

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Biznes i gospodarka

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Świat · Polityka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...