Podziel się   

Polonia w USA Wszystkie kategorie »

297 artykułów w kategorii.

Potrzebujesz informacji wyborczych w języku polskim?

Komisja Wyborcza oferuje -chicagowybory.com “Naszym celem jest pomóc wyborcom polskojęzycznym, znaleźć potrzebne dla nich informacje w ich ojczystym języku.”»

„Spitfire Liberator: The Alex Herbst Story”

26 września – w Nowym Jorku odbyła się światowa premiera filmu dokumentalnego „Spitfire Liberator. The Alex Herbst Story”. Lotnisko Chopina w Warszawie jako oficjalny partner [...]»

Obwieszczenie w sprawie elektronicznej rejestracji

Informuję, że uruchomiony został elektroniczny system rejestracji do spisu wyborców w nadchodzących Wyborach do Sejmu i Senatu RP. Jest on dostępny na stronie internetowej: https://ewybory.msz.gov.pl/ [...]»

Zaangażowanie młodzieży w wyborach

Z okazji Narodowego Dnia Rejestracji Wyborcy (National Voter Registration Day), przedstawiciele Komisji Wyborczej miasta Chicago ogłosili inicjatywę, której celem jest zaangażowanie większej liczby młodych wyborców [...]»

Polonijny Dzień Dwujęzyczności

Pamiętam ten dzień jak dzisiaj. Był środek lipca, środek Krzemowej Doliny. Siedziałam w nieklimatyzowanym autobusie i jechałam na drugi koniec miasta zdawać egzamin na amerykańskie [...]»

Polsko-amerykański pianista Tomasz Robak

Polsko-amerykański pianista Tomasz Robak wystąpi jako solista z orkiestrą symfoniczną Southwest Symphony Orchestra.»

Spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim

Światowej sławy reżyser i scenarzysta filmowy, twórca polskiej kinematografii Krzysztof Zanussi będzie gościem w Konsulacie Generalnym RP w Chicago w piątek, 11 września o godz. [...]»

Komandos US Navy SEAL w Muzeum Polskim

Muzeum Polskie w Ameryce i Fundacja Kultury Tatrzańskiej serdecznie zapraszają całą Polonię na polsko-amerykańską akcję charytatywną. Zebrane fundusze zostaną wykorzystane do wysłania US Navy SEAL [...]»

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

tropy
08 paź, 14:45
Sam wysyłam sporo paczek na Ukraine zwlaszcza teraz. Ale moim zdaniem najbardziej opłaca sie to robić przez globport.com [...]»
wallander
08 paź, 14:41
Takie cos opłaca sie na dobrą sprawe tylko przez globport.com porównywałem ceny z innymi kurierami i byłem w [...]»
mans
08 paź, 14:38
No z tego co ja słysze mało kto mieszkajacy za granica korzysta juz ze zwykłej poczty bardziej opłaca [...]»

Najczęściej...

Blogerzy piszą »