Podziel się   

Polonia w USA Wszystkie kategorie »

274 artykuły w kategorii.

Obchody 205. urodzin Fryderyka Chopina w Chicago

Zainteresowane redakcje proszone są o zgłaszanie udziału swoich redaktorów wysyłając e-mail na adres: konrad.zielinski@msz.gov.pl do końca dnia w czwartek, 26 lutego br.  »

Dyżur Konsularny w Seattle, Wa

Konsulat Generalny RP w Los Angeles informuje, że w dniach:   2 czerwca 2015 roku (wtorek), w godzinach 9.00 - 17.00 i 3 czerwca 2015 [...]»

Osobista Rejestracja

Osoby, które nie zdążyły się zarejestrować w terminie do 27 stycznia drogą pocztową lub za pośrednictwem internetu mają dodatkową możliwość rejestracji. »

Rejestracja- Chicago

Wyborcy mogą się zarejestrować drogą pocztową, za pośrednictwem internetu lub w siedzibie Komisji Wyborczej miasta Chicago (Chicago Election Board) przed godziną  11:59 w nocy, we [...]»

Wspomnienie - Anna Maria Cienciała

24 grudnia 2014 r. w Fort Lauderdale zmarła Profesor Emerita Uniwersytetu w Kansas Anna Maria Cienciała, wybitna amerykańska historyk polskiego pochodzenia.»

„Pożegnanie z emigracją?”

Adam Lizakowski, laureat m.in. Międzynarodowego Konkursu Literackiego w 25. rocznicę Rozmów Okrągłego Stołu pn.”Jeden dzień – Polska, jaką pamiętam” zorganizowanego pod patronatem Prezydenta RP, będzie gościem honorowym [...]»

Spotkanie z Gubernatorem

Paulina Kapuścińska, konsul generalny RP w Chicago, złożyła życzenia świąteczne i noworoczne gubernatorowi elektowi Bruce'owi Raunerowi.»

Harcerski bazar świąteczny

Zapraszamy na harcerski bazar świąteczny w sobotę, 6 grudnia, od godz. 1-6 po południu i w niedzielę, 7 grudnia, od godz. 1-4 po południu, w [...]»

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Danka
25 lut, 17:06
Emilu samobój w niczym nie pomoże. Możesz poprosić o darmową pomoc psychologiczną. Również możesz zadzwonić pod specjalny numer [...]»
emil
22 lut, 18:08
Ja musiałem emigrować też mialem Sajgon przeważnie po tym jak się uniezaleznisz to stają się cudowni bo wiedzą [...]»
Lidka
31 sty, 02:50
jestem po zabiegu 4 dzień skóra łuszczy się twarz opuchnięta oczy przypominają szparki ale jestem dobrej myśli»

Najczęściej...

Blogerzy piszą »