Podziel się   

Polonia w USA Wszystkie kategorie »

278 artykułów w kategorii.

Wczesne Głosowanie i Osobista Rejestracja

Wczesne Głosowanie rozpoczyna się w poniedziałek 23 marca w 51 placówkach na terenie miasta Chicago oraz w każdej placówce będzie oferowana osobista rejestracja.  »

Projekcja filmu "Śmierć Rotmistrza Pileckiego"

Konsulat Generalny RP w Chicago, we współpracy z partnerami lokalnymi, zaprezentuje w Chicago projekcje filmu pt. "Śmierć Rotmistrza Pileckiego" w reżyserii Ryszarda Bugajskiego.»

Rejestracja przez internet lub drogą pocztową

Wyborcy, którzy potrzebują się zarejestrować, zmienić nazwisko lub adres zamieszkania mają ostatnią szansę rejestracji we wtorek (10 marca), aby kwalifikować się do oddania głosu osobiście [...]»

Stan Illinois honoruje Dzień Pułaskiego

2. marca w Muzeum Polskim w Ameryce, 984 N. Milwaukee Ave, Chicago, miały miejsce oficjalne obchody Dnia Pułaskiego. Na uroczystości ku czci gen. Kazimierza Pułaskiego [...]»

Obchody 205. urodzin Fryderyka Chopina w Chicago

Zainteresowane redakcje proszone są o zgłaszanie udziału swoich redaktorów wysyłając e-mail na adres: konrad.zielinski@msz.gov.pl do końca dnia w czwartek, 26 lutego br.  »

Dyżur Konsularny w Seattle, Wa

Konsulat Generalny RP w Los Angeles informuje, że w dniach:   2 czerwca 2015 roku (wtorek), w godzinach 9.00 - 17.00 i 3 czerwca 2015 [...]»

Osobista Rejestracja

Osoby, które nie zdążyły się zarejestrować w terminie do 27 stycznia drogą pocztową lub za pośrednictwem internetu mają dodatkową możliwość rejestracji. »

Rejestracja- Chicago

Wyborcy mogą się zarejestrować drogą pocztową, za pośrednictwem internetu lub w siedzibie Komisji Wyborczej miasta Chicago (Chicago Election Board) przed godziną  11:59 w nocy, we [...]»

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

do xyz
25 mar, 07:25
Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło być... lepiej. Nie poddawaj się nie mów że jesteś do [...]»
wierzyciel
25 mar, 06:22
Wreszcie znalazłem twoje miejsce pobytu. Teraz wiem gdzie podesłać windykatorów. Spora kwota się uzbierała od 2002r.»
wusecka
19 mar, 02:35
Oczywiście chodziło mi o gabinet Fleur de Beaute! »

Najczęściej...

Blogerzy piszą »