Podziel się   

Polonia w USA Wszystkie kategorie »

261 artykułów w kategorii.

Inauguracja współpracy Konsulatu z Lyric Opera

Konsulat Generalny RP w Chicago i Lyric Opera of Chicago zainaugurowały współpracę przy produkcjach operowych tej instytucji w sezonie 2014/15 zawierających mocne akcenty polskie. »

Głosowanie otwarte do 4 listopada

Wyborcy, którzy nie zdążyli się zarejestrować w terminie do wtorku 7 października, mają dodatkową możliwość osobistej rejestracji lub zaktualizowania obecnej rejestracji w okresie “Grace Period”, [...]»

Siedziba Konsulatu Generalnego RP w Chicago

Tegoroczny program Open House Chicago odbędzie się 18 i 19 października 2014 r.»

"Sztuka dla serca" 2014

Kontynuując coroczną tradycję wystawy „Sztuki dla serca” („Art for Heart”), która od roku 2010 odnosi wielki sukces, Muzeum Polskie w Ameryce (MPA) i Fundacja Dar [...]»

Nowy konsul honorowy powołany w Seattle

W dniu 4 września 2014 roku Teresa Indelak Davis została oficjalnie przedstawiona jako Konsul Honorowy Polski w Seattle. Uroczystość odbyła się w Domu Polskim z [...]»

Polski film na "International Screenings w Chicago"

Konsulat Generalny RP w Chicago wraz z partnerami: Międzynarodowym Festiwalem Filmowym Chicago oraz Departamentem ds. Wydarzeń Kulturalnych w Chicago, zaprezentuje w najbliższą środę 10 września [...]»

Forum Kandydatow Politycznych

Polsko-Amerykański Komitet Akcji Politycznej (Pal-Pac) próbuje zwiększyć świadomość polityczną Polonii i zachęcić ja do czynnego udziału w wyborach.»

Rozpoczynają się obrady

W dniach 10-13 sierpnia 2014 r. odbędą się w hotelu Grand Plaza Hotel and Conference Center w Toledo, OH,obrady 61. Sejmu Zjednoczenia Polskiego Rzymsko-Katolickiego w [...]»

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

asia
29 paź, 15:08
Paliłam ponad 10 lat! idealnym rozwiązaniem dla mnie okazała się akupunktura. Polecam udać się do Pani doktor Łączkowskiej [...]»
^up
09 wrz, 03:50
^up ma finansowanie pożyczek»
Tomasz
08 wrz, 10:43
Pan Raul odszedl 07/09/2014 w Santiago Chile. Pokoj jego duszy.»

Najczęściej...

Blogerzy piszą »