Podziel się   

Polonia w USA Wszystkie kategorie »

268 artykułów w kategorii.

Spotkanie z Gubernatorem

Paulina Kapuścińska, konsul generalny RP w Chicago, złożyła życzenia świąteczne i noworoczne gubernatorowi elektowi Bruce'owi Raunerowi.»

Harcerski bazar świąteczny

Zapraszamy na harcerski bazar świąteczny w sobotę, 6 grudnia, od godz. 1-6 po południu i w niedzielę, 7 grudnia, od godz. 1-4 po południu, w [...]»

Mikołajki w Konsulacie

Konsulat Generalny RP w Chicago organizuje w sobotę, 6 grudnia 2014 r. o godz. 13:30, Mikołajki dla najmłodszych uczniów szkół polonijnych z Chicago i okolic.»

Ludzie na moście

Ludzie na moście to eksperymentalny film Beaty Poźniak – aktorki (Życie Kamila Kuranta Grzegorza Warchoła, Vatzlav Sławomira Mrożka, Niemcy Leona Kruczkowskiego, Pan Damazy Józefa Blizińskiego, [...]»

Bogowie

„Bogowie”, obsypany nagrodami na ostatnim Festiwalu Filmów Polskich w Gdyni film fabularny w reżyserii Łukasza Palkowskiego otworzy dwudziestą szóstą edycję Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce [...]»

Bruce Rauner Gubernatorem Stanu Illinois

Przedstawiciel republikanów - Bruce Rauner - wygrał wtorkowe wybory na gubernatora stanu Illinois. »

Hanna Suchocka z wizytą w Konsulacie RP w Chicago

Hanna Suchocka, b. Premier RP w latach 1992-93, b. Minister Sprawiedliwości (1997-2000) i b. Ambasador RP przy Stolicy Apostolskiej (2001-2013) była gościem w Konsulacie Generalnym [...]»

Inauguracja współpracy Konsulatu z Lyric Opera

Konsulat Generalny RP w Chicago i Lyric Opera of Chicago zainaugurowały współpracę przy produkcjach operowych tej instytucji w sezonie 2014/15 zawierających mocne akcenty polskie. »

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

steff
15 gru, 13:06
Ja pijąc wodę jonizowaną pozbyłem się kilku dolegliwości. Po pierwsze zgagi a po drugie nękającego mnie nadciśnienia. Leczę [...]»
WOJTEK
14 gru, 15:14
Ja polecam transferGo Korzystałem już z kilku "pośredników" i ostatnio zacząłem wysyłać tylko transferGo bo jak się okazało [...]»
ROMAN
29 lis, 14:10
Wszystko zaczęło się od tego iż obecnie sprawująca władza PO / PSL mocno się przestraszyła poufnych sondaży przedwyborczych [...]»

Najczęściej...

Blogerzy piszą »