Podziel się   

Polonia w USA Wszystkie kategorie »

332 artykuły w kategorii.

"Art for Heart"

Muzeum Polskie w Ameryce (MPA) i Fundacja Dar Serca świętują sześcolecie współpracy przy "Art For Heart" ("Sztuka Dla Serca"), wspierając w ten sposób dwie ważne [...]»

Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego w Chicago

Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego wystąpi z pokazem musztry paradnej w śródmieściu Chicago.  »

Przyłącz się do obchodów Dnia Dwujęzyczności

Polonijny Dzień Dwujęzyczności (Polish Bilingual Day) to nowe święto, które pojawiło się w polonijnym kalendarzu w ubiegłym roku. Jego uroczysta proklamacja odbyła się we wrześniu [...]»

Spotkanie Konsula Generalnego z Burmistrzem Chicago

Podczas rozmowy w ratuszu, Konsul Janicki i Burmistrz Emanuel omówili perspektywy współpracy Konsulatu i Urzędu Miasta Chicago, m.in. w dziedzinach wymiany handlowej między Polską a [...]»

Przez Amerykę na wózku inwalidzkim dla Zuzi

Niepełnosprawny sportowiec Janusz Radgowski podjął wyzwanie przejechania supermaratonu na wózku inwalidzkim, aby za sprawą ludzi dobrej woli wspierających jego wyczyn pomóc dwuletniej dziewczynce Zuzi Jędrachowicz cierpiącej [...]»

Piąta edycja Festiwalu Polskiego w Seattle

W sobotę, 9 lipca 2016 roku odbędzie się kolejny Festiwal Polski w Seattle Center, otwarty dla szerokiej. publiczności regionu Północno-Zachodniego Stanu Waszyngton. Tematem piątej edycji [...]»

Spotkania z ekspertami ZUS w Chicago

Konsulat Generalny RP w Chicago informuje, że w dniach 19-24 września 2016 r. odbędą się w Chicago spotkania z ekspertami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS) w sprawie [...]»

Konsulaty Polski i Niemiec w Chicago

Traktat o dobrym sąsiedztwie i przyjaznej współpracy między RP a RFN podpisany został w Bonn 17 czerwca 1991 roku. Stworzył on podstawy bliskich, solidnych i [...]»

Pozostałe artykuły w kategorii

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Barmanka
27 wrz, 11:01
U mnie też nie było wesoło. Depresja za granicą dotyczyła mnie przez 3 miesiące - dopiero POMOGŁA SPECJALNA [...]»
OPARA GERRARD
25 wrz, 18:52
Uzyskać pożyczkę dzisiaj w 2% stopy procentowej skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszej poczty elektronicznej (OPARAGERRARD@GMAIL.COM) »
chateaux
24 wrz, 05:10
Chętnie kupiłbym książkę w polskiej księgarni internetowej ale wszystkie największe polskie księgarnie z listy google sposobem wyszukiwania przypominają [...]»

Najczęściej...

Blogerzy piszą »