Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-09-03 14:46:20 · Czytany 3243 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Drodzy Przyjaciele Biblioteki Muzeum Polskiego w Ameryce!

Fot: Z archiwum Muzeum Polskiego w Ameryce

Wyprzedaż jest ważnym przedsięwzięciem. Składa się na nią całoroczna praca bibliotekarzy i wolontariuszy. Dochód z wyprzedaży jest przeznaczony na rozwój naszej placówki, która jest instytucją niedochodową. Biblioteka istnieje już 98 lat.

Liczymy na Państwa pomoc i polecenie naszej wyprzedaży duplikatów wszystkim Czytającym. Zapraszamy na wyprzedaż duplikatów książek, która odbędzie się w sobotę, 14 września (od 10 do 16) i niedzielę, 15 września 2013 roku (od 11 do 15) w sali jadalnej na parterze Muzeum Polskiego w Ameryce (pod adresem 984 N. Milwaukee Ave. Chicago, IL. 60642). W tym roku będziemy także sprzedawać pamiątki z Polski. Książki nie sprzedane podczas wyprzedaży zostaną przecenione i będą dostępne do 30 września w godzinach otwarcia biblioteki, czyli w poniedziałek, wtorek, piątek i sobotę:  10:00-16:00 oraz w środę: 13:00-19:00. 
Wyprzedaż jest ważnym przedsięwzięciem. Składa się na nią całoroczna praca bibliotekarzy i wolontariuszy. Dochód z wyprzedaży jest przeznaczony na rozwój naszej placówki, która jest instytucją niedochodową. Biblioteka istnieje już 98 lat. W ciągu bieżącego roku Biblioteka MPA przeszła zmianę oprogramowania i intensywnie katalogujemy zbiory w systemie MAK+.

Książki wystawione na sprzedaż pochodzą z darów, przedstawiają ogromną rozmaitość tematów.  Bardzo zależy nam na tym, aby polskie książki znalazły dobre domy.  Umiłowanie książek i pomoc bibliotekom to piękna i rzadka cecha we współczesnym świecie. Jeżeli potrzebujecie Państwo bliższych informacji – prosimy dzwonić pod numer 1-773-384-3352 wew. 101.  Będziemy szczerze zobowiązane za wszelką pomoc!  Prosimy o poinformowanie o wyprzedaży znajomych Państwa.

Z wyrazami szacunku, w imieniu zespołu BMPA,

Małgorzata Kot i Krystyna Grell, bibliotekarki Biblioteki Muzeum Polskiego w Ameryce.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Historia · Kultura i sztuka · Polska · Rozrywka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Elena Vedran
16 lip, 03:24
Nazywam się Elena Vedran. Bardzo się cieszę że mogę dzielić się moim wspaniałym i wspaniałym świadectwem ze wszystkimi [...]»
Monika Patrik
12 lip, 08:10
Przeczytaj a także skontaktuj się z dr Isikolo jeśli potrzebujesz potężnego zaklęcia miłosnego aby naprawić swój zepsuty związek. [...]»
Mihaela Vid
10 lip, 04:16
To moje świadectwo o dobrej pracy dr Isikolo który mi pomaga .... Jestem Mihaela Vid z Grecji. I [...]»

Najczęściej...