Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2015-10-07 16:03:51 · Czytany 3333 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Potrzebujesz informacji wyborczych w języku polskim?

Komisja Wyborcza oferuje -chicagowybory.com “Naszym celem jest pomóc wyborcom polskojęzycznym, znaleźć potrzebne dla nich informacje w ich ojczystym języku.”

Polskojęzyczni wyborcy znajdą teraz informacje dotyczące rejestracji do wyborów, placówki wyborczej w której wyborca powinien oddać głos oraz informacje o przedstawicielach władz publicznych, możliwościach wczesnego głosowania i głosowania korespondencyjnego na stronie www.chicagowybory.com.

“Przed wielu laty, strona internetowa Komisji Wyborczej miasta Chicago została zaprejektowana do potrzeb wyborców hiszpańskojęzycznych, tak aby mogli uzyskać bezpośrednio informacje dotyczące wyborów w języku hiszpańskim na stronie internetowej”, oświadczyła Sekretarz/Komisarz Marisel A. Hernandez. “Teraz uczyniliśmy kolejny krok do przodu. Uruchomiliśmy chicagowybory.com, aby pomóc polskojęzycznym wyborcom dotrzeć do polskiej wersji naszej głównej strony internetowej.”

“Polska strona internetowa pomoże Komijsji Wyborczej w dotarciu do wyborców, którzy znajdują informacje o wyborach w polskiej prasie i programach telewizyjnych oraz radiowych, oświadczyła Marisel A. Hernandez.”

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Ludzie · Polityka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Bogdan Domeracki
17 mar, 15:58
„POLACY w kraju Helwetów”… Zapraszamy także do nas...! »
Marie Elizabeth
09 mar, 14:34
Oh je me sens de nouveau en vie après avoir subi beaucoup de traumatismes et de chagrin. Je [...]»
rodric camela
08 mar, 19:02
Cześć przyjaciele chcę podzielić się moim świadectwem i powiedzieć jak cudownie byłem odkąd mój mąż wrócił do mnie [...]»

Najczęściej...