Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2015-10-07 16:03:51 · Czytany 3960 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy

Potrzebujesz informacji wyborczych w języku polskim?

Komisja Wyborcza oferuje -chicagowybory.com “Naszym celem jest pomóc wyborcom polskojęzycznym, znaleźć potrzebne dla nich informacje w ich ojczystym języku.”

Polskojęzyczni wyborcy znajdą teraz informacje dotyczące rejestracji do wyborów, placówki wyborczej w której wyborca powinien oddać głos oraz informacje o przedstawicielach władz publicznych, możliwościach wczesnego głosowania i głosowania korespondencyjnego na stronie www.chicagowybory.com.

“Przed wielu laty, strona internetowa Komisji Wyborczej miasta Chicago została zaprejektowana do potrzeb wyborców hiszpańskojęzycznych, tak aby mogli uzyskać bezpośrednio informacje dotyczące wyborów w języku hiszpańskim na stronie internetowej”, oświadczyła Sekretarz/Komisarz Marisel A. Hernandez. “Teraz uczyniliśmy kolejny krok do przodu. Uruchomiliśmy chicagowybory.com, aby pomóc polskojęzycznym wyborcom dotrzeć do polskiej wersji naszej głównej strony internetowej.”

“Polska strona internetowa pomoże Komijsji Wyborczej w dotarciu do wyborców, którzy znajdują informacje o wyborach w polskiej prasie i programach telewizyjnych oraz radiowych, oświadczyła Marisel A. Hernandez.”

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Ludzie · Polityka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do 1 komentarz w tym temacie.

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

~Anonim · 2019-06-21 08:33:51

Czy jesteś w kryzysie finansowym, szukasz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub opłacenie rachunków? PayLATER Loan otrzymuje wszystkie rodzaje pożyczek i kwoty o niskim oprocentowaniu 2%. Złóż wniosek za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: ( paylaterloan@zoho.com ) LUB WhatsApp ( +19292227518 )

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»
Gloria Kifita
16 lip, 23:11
What more can i say about this great man. Firstly Dr I will want to say a very [...]»
Elena Vedran
16 lip, 03:24
Nazywam się Elena Vedran. Bardzo się cieszę że mogę dzielić się moim wspaniałym i wspaniałym świadectwem ze wszystkimi [...]»

Najczęściej...