Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-12-10 23:53:11 · Czytany 3930 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Świąteczne spotkanie PACC i Pal-Pac

Fot: Bogdan Dola

6 grudnia, w minioną sobotę, w Sali Bankietowej European Crystal odbyło się pierwsze wspólnie zorganizowane spotkanie świąteczne dwóch polonijnych organizacji: Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej oraz Politycznej Organizacji Pal-Pac.

Uroczystość zaszczyciło swoją obecnością wielu polityków, członków amerykańskiego Kongresu, lokalnych biznesmenów, pojawiły się także osobowości telewizyjne. Członkowie i goście obydwu organizacji mieli okazję wysłuchać przemówień założyciela organizacji Pal-Pac i Prezesa Zarządu, Pana Arie Zweiga oraz Konsul Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, Pani Pauliny Kapuścińskiej. Część oficjalną poprowadzili Dyrektorzy Wykonawczy obu organizacji: Ela Gołębiewska i Bogdan Pukszta.

W kuluarach zgromadzeni goście mogli porozmawiać z politykami oraz dowiedzieć się więcej o programie i członkostwie organizacji Pal-Pac, która dynamicznie rozwijała się na przestrzeni minionego roku.

Dla członków Polsko-Amerykańskiej Izby Gospodarczej uroczystość ta była okazją do spotkania innych osób należących do obu organizacji, dla Pal-Pac – do podsumowania pierwszego roku działalności organizacji, jak również do przybliżenia planów na nadchodzący rok.

 

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Biznes i gospodarka · Polityka · Polska · Tradycje i zwyczaje

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»
Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»

Najczęściej...