Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2014-03-11 14:51:16 · Czytany 6230 razy · 2 komentarzy
Nowszy Starszy

Forum Kandydatów organizowane przez PAL-PAC już w ten piątek!

Ponad tysiąc wyborców polskiego pochodzenia zostało zaproszonych do udziału w Forum Kandydatów, które odbędzie się w najbliższy piątek, 14 marca w godzinach od 6:00 do 9:00 po południu w Copernicus Center (5216 W. Lawrence Avenue, Chicago, IL.).

Forum, organizowane przez Polsko-Amerykański Komitet Akcji Wyborczej (PAL-PAC) przy współpracy wielu polonijnych organizacji, będzie okazją do zadania pytań ponad trzydziestu politykom, którzy 18 marca wezmą udział w prawyborach na szczeblu lokalnym, stanowym i federalnym.

Przez pierwszą godzinę przybyłym na Forum politykom i wyborcom serwowane będą przekąski przygotowane przez European Crystal Banquet Hall. W otwartym na czas spotkania barze będzie można kupić wino, piwo i zimne napoje.

O godzinie 7:00 w audytorium rozpocznie się główna część Forum – debata kandydatów, którą poprowadzi Zbigniew Banaś. Politycy przedstawią krótko swoje programy wyborcze, po czym odpowiadać będą na pytania wyborców związane z ubezpieczeniami zdrowotnymi, podatkami, problemami emigracyjnymi czy stanem bezrobocia.

Znajomość programów wyborczych kandydujących polityków i wiedza na temat ich stanowiska w sprawach kluczowych dla Polaków, takich jak zniesienie wiz, podwójne opodatkowanie czy problem nieudokumentowanych imigrantów, świadczy o byciu świadomym wyborcą i obywatelem tego kraju, dbającym o losy Polonii powiedział Arie Zweig, przewodniczący PAL-PAC. „Pokażmy w ten piątek, że liczymy się na arenie politycznej!” – zaapelował.

Do udziału w Forum zaproszeni zostali politycy ze wszystkich partii. Pełna lista kandydatów, którzy potwierdzili swój udział w tym wydarzeniu, dostępna jest na stronie internetowej PAL-PAC: www.palpac.org. Tam też można zarejestrować swój udział w imprezie i zarezerwować miejsce. Wstęp jest bezpłatny!

Dodatkowe informacje na stronie info@pal-pac.org.

Zapraszamy też do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku:

http://facebook.com/PACCchicago

http://facebook.com/PolishAmericanLeadership.

 

 

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Biznes i gospodarka · Polityka · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

~Anonim · 2014-03-18 15:36:22

bzdura!

Compas · 2014-03-18 02:53:48

Niestety nie miałem możliwości zjawienia się tam.. Jednak po braku komentarzy widzę, że także mało osób tam było. Przy okazji zapraszam polonie na nowy portal polonijny http://compas.us/

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...