Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2014-03-11 14:51:16 · Czytany 3935 razy · 2 komentarzy
Nowszy Starszy

Forum Kandydatów organizowane przez PAL-PAC już w ten piątek!

Ponad tysiąc wyborców polskiego pochodzenia zostało zaproszonych do udziału w Forum Kandydatów, które odbędzie się w najbliższy piątek, 14 marca w godzinach od 6:00 do 9:00 po południu w Copernicus Center (5216 W. Lawrence Avenue, Chicago, IL.).

Forum, organizowane przez Polsko-Amerykański Komitet Akcji Wyborczej (PAL-PAC) przy współpracy wielu polonijnych organizacji, będzie okazją do zadania pytań ponad trzydziestu politykom, którzy 18 marca wezmą udział w prawyborach na szczeblu lokalnym, stanowym i federalnym.

Przez pierwszą godzinę przybyłym na Forum politykom i wyborcom serwowane będą przekąski przygotowane przez European Crystal Banquet Hall. W otwartym na czas spotkania barze będzie można kupić wino, piwo i zimne napoje.

O godzinie 7:00 w audytorium rozpocznie się główna część Forum – debata kandydatów, którą poprowadzi Zbigniew Banaś. Politycy przedstawią krótko swoje programy wyborcze, po czym odpowiadać będą na pytania wyborców związane z ubezpieczeniami zdrowotnymi, podatkami, problemami emigracyjnymi czy stanem bezrobocia.

Znajomość programów wyborczych kandydujących polityków i wiedza na temat ich stanowiska w sprawach kluczowych dla Polaków, takich jak zniesienie wiz, podwójne opodatkowanie czy problem nieudokumentowanych imigrantów, świadczy o byciu świadomym wyborcą i obywatelem tego kraju, dbającym o losy Polonii powiedział Arie Zweig, przewodniczący PAL-PAC. „Pokażmy w ten piątek, że liczymy się na arenie politycznej!” – zaapelował.

Do udziału w Forum zaproszeni zostali politycy ze wszystkich partii. Pełna lista kandydatów, którzy potwierdzili swój udział w tym wydarzeniu, dostępna jest na stronie internetowej PAL-PAC: www.palpac.org. Tam też można zarejestrować swój udział w imprezie i zarezerwować miejsce. Wstęp jest bezpłatny!

Dodatkowe informacje na stronie info@pal-pac.org.

Zapraszamy też do odwiedzenia i polubienia naszej strony na Facebooku:

http://facebook.com/PACCchicago

http://facebook.com/PolishAmericanLeadership.

 

 

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Biznes i gospodarka · Polityka · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do 2 komentarzy w tym temacie.

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

~Anonim · 2014-03-18 15:36:22

bzdura!

Compas · 2014-03-18 02:53:48

Niestety nie miałem możliwości zjawienia się tam.. Jednak po braku komentarzy widzę, że także mało osób tam było. Przy okazji zapraszam polonie na nowy portal polonijny http://compas.us/

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»
Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»

Najczęściej...