Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2015-12-15 12:39:36 · Czytany 2750 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy

Stefanie Powers z wizytą w Konsulacie Generalnym RP w Chicago

Stefanie Powers (Fot: Internet)

Konsulat Generalny RP w Chicago zorganizował 7 grudnia 2015 r. spotkanie ze Stefanie Powers, amerykańską aktorką, scenarzystką i piosenkarką polskiego pochodzenia.

Stefanie Powers była nominowana dwukrotnie do nagrody Emmy i pięciokrotnie do Złotego Globu za rolę w serialu Hart to Hart.

Podczas spotkania z Polonią w Konsulacie Stefanie Powers odpowiadała na pytania m.in. o jej karierę, działalność charytatywną oraz łączność z Polską – krajem jej przodków. Od dekad znane jest jej zaangażowanie na rzecz Polski, kiedy na przykład w czasie stanu wojennego uczestniczyła w akcjach, popierających działaczy Solidarności w Polsce.

Stefanie Powers można zobaczyć w najnowszym musicalu broadwayowskim wystawianym w Chicago pt. „Gotta Dance” od 13 grudnia 2015 r.

 

 

Strona internetowa Konsulatu: www.chicago.msz.gov.pl

Facebook: Polish Consulate in Chicago

Twitter: @PLinChicago

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Ludzie · Polska · Rozrywka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do 1 komentarz w tym temacie.

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

~Anonim · 2019-06-21 08:26:58

Czy jesteś w kryzysie finansowym, szukasz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej lub opłacenie rachunków? PayLATER Loan otrzymuje wszystkie rodzaje pożyczek i kwoty o niskim oprocentowaniu 2%. Złóż wniosek za pośrednictwem poczty e-mail pod adresem: ( paylaterloan@zoho.com ) LUB WhatsApp ( +19292227518 )

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»
Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»

Najczęściej...