Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-03 · Opublikowany: 2011-05-02 22:57:34 · Czytany 4224 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy

Chicago Association of Realtors w Warszawie

Chicago Association of REALTORS (CAR), największe i najstarsze stowarzyszenie pośredników w obrocie nieruchomościami w Illinois, wzięło znaczący udział w IX Warszawskiej Konferencji Uczestników Rynku Nieruchomości.

W czasie konferencji Warszawskie Stowarzyszenie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON) podpisało odnowienie umowy współpracy z przedstawicielami CAR-u. Oryginalna umowa została zawarta między tymi grupami w 2001 r.

Reprezentantami CAR-u byli: Mabel Guzman, prezydent, Ginger Downs, CEO, i Donald Pasek, członek komitetu międzynarodowego. Grupie z CAR-u towarzyszyli: John Pikarski, adwokat, i Chris Krofton z firmy Integra Investments. Odbył się szereg wykładów: Panie Guzman i Downs poruszyły temat wizerunku zawodu, Donald Pasek mówił o profesjonalnym podejściu do pracy, pośrednika z klientem, a Panowie Pikarski i Krofton prowadzili wykłady dotyczące zagadnień prawnych i finansowych.

Za wieloletnią współpracę i zasługi WSPON nadał Panu Paskowi tytuł honorowego członka stowarzyszenia. Wyróżnienie zostało uroczyście ogłoszone w czasie konferencji. Pan Pasek jest drugim członkiem honorowym WSPON-u od założenia stowarzyszenia w 1995 r. 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Biznes i gospodarka · Ludzie · Polonia na świecie · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do 1 komentarz w tym temacie.

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»
Renata.37
17 maj, 06:27
Odkryłam jogę dość późno ale może to i lepiej bo teraz mam sprawdzone sposoby na walkę z bólem [...]»

Najczęściej...