Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-09-12 13:15:45 · Czytany 7191 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Polski Numer ułatwia kontakty z rodzinnym krajem

Fot: Internet

Historia jakich wiele: Łukasz mieszka w USA i codziennie pokonuje autem trasę do pracy. Podróż w jedną stronę zabiera mu 1,5 godziny. Natomiast jego narzeczona mieszka w Polsce i codziennie towarzyszy mu w drodze do/i z pracy. Jak to możliwe? Łukasz korzysta na swojej komórce z polskiego numeru telefonicznego, dzięki czemu bliscy z Polski mogą dzwonić do niego bez narażania się na wysokie koszty połączeń -  płacąc tak, jak za rozmowy lokalne.

Polski Numer to innowacyjny polski produkt, który umożliwia posiadanie polskiego numeru telefonicznego w USA i Kanadzie (istnieje możliwość wyboru numeru kierunkowego). Usługa dedykowana jest Polakom mieszkającym za granicą, którzy chcą mieć stały kontakt z rodziną w kraju. Chętnie korzystają z niej także rodacy – mali i średni przedsiębiorcy, którzy prowadzą częste rozmowy z rodzimymi resellerami. Indywidualny numer przypisany do amerykańskiego telefonu stacjonarnego lub komórkowego pozwala na wykonywanie połączeń z Polski w cenie rozmów lokalnych.

Polscy operatorzy komórkowi naliczają wysokie opłaty za rozmowy z USA/Kanadą. Minuta połączenia w jednej z najbardziej popularnych sieci komórkowych to koszt ok. 2 pln za minutę. A o sekundowym naliczaniu możemy zapomnieć. Posiadanie przez odbiorcę Polskiego Numeru to niewielki wydatek dla właściciela numeru a ogromna oszczędność dla osoby dzwoniącej – jeśli ma pakiet bezpłatnych minut w swoim abonamencie, połączenia są zupełnie za darmo. Obecni użytkownicy chwalą także doskonałą jakość połączeń!  – mówi Robert Sababady, szef projektu Polski Numer.

Polski Numer ma już grono swoich stałych użytkowników i cieszy się coraz większą sympatią Polonii mieszkającej w USA i Kanadzie. By sprawdzić jego działanie, wystarczy wejść na stronę www.polskinumer.pl i wprowadzić swój amerykański/kanadyjski numer telefonu oraz e-mail. Numer zostanie aktywowany w ciągu jednego dnia roboczego - bez żadnych dodatkowych formalności. Ponadto przez pierwsze trzy miesiące usługa jest całkowicie bezpłatna. Po okresie testu koszt posiadania numeru to wydatek 30 USD za 12 miesięcy użytkowania (1 miesiąc kosztuje 2,5 USD). Opłatę można uiścić nie wychodząc z domu – za pomocą opcji karty kredytowej lub PayPal.  

Jak działa Polski Numer?

1. AKTYWACJA: Podajesz swój amerykański numer, do którego zostaje przypisany polski numer stacjonarny.
2. ROZMOWA TELEFONICZNA: Odbierasz połączenia przychodzące na Twój dotychczasowy telefon ze swoim amerykańskim numerem.
3. DZWONIĄCY PŁACI JAK ZA POŁĄCZENIE LOKALNE: Wykonawca połączenia dzwoniąc na Twój Polski Numer płaci tyle, ile za połączenia lokalne. Jeśli natomiast posiada w swoim abonamencie pakiet bezpłatnych minut, rozmowa jest zupełnie za darmo.

 

Informacja o Polskim Numerze

Polski Numer jest marką stworzoną przez grupę telekomunikacyjną LoVo. Koncentruje się na świadczeniu usług dla klientów indywidualnych i osób prowadzących działalność gospodarczą, którzy posiadają stacjonarny lub komórkowy numer w USA lub Kanadzie.

Usługa Polski Numer zapewnia osobom wykonującym połączenia na ten numer pełną wygodę rozmów telefonicznych oraz ograniczenie wydatków. Wszystko dlatego, że dzwoniąc na numer o polskim numerze kierunkowym, koszt rozmowy  jest równy zwykłemu połączeniu lokalnemu.

Pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi jest bezpłatne, a po tym okresie koszt posiadania numeru wynosi 20 USD na 6 miesięcy lub 30 USD na 12 miesięcy.

Aktywowanie usługi nie pociąga za sobą żadnych formalności ani zobowiązań i jest możliwe na stronie www.polskinumer.pl.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Marta Młynarczykowska
d*fusion communication
e-mail: marta.mlynarczykowska@dfusion.pl

tel. 221 234 802

 

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Nauka i technika · Polonia na świecie · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Ana Filipova
22 lip, 12:24
Jak mogę wyjaśnić to światu że jest człowiek o imieniu DR ISIKOLO który pomógł mi przywrócić mojego byłego [...]»
Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»

Najczęściej...