Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2015-02-01 21:45:45 · Czytany 2571 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Osobista Rejestracja/Głosowanie otwarte do 21 lutego

Fot: Internet

Osoby, które nie zdążyły się zarejestrować w terminie do 27 stycznia drogą pocztową lub za pośrednictwem internetu mają dodatkową możliwość rejestracji. 

W terminie od 28 stycznia do 21 lutego, wyborcy magą się zarejestrować lub zaktualizować adres zamieszkania w okresie “Grace Period”. W tym okresie wymagana jest od wyborcy osobista rejestracja w jednej z wyznaczonych placówek. Od osób rejestrujących się w okresie “Grace Period” jest wymagane przedstawienie dwóch dokumentów tożsamości (ID), co najmniej jeden z nich musi posiadać wyborcy aktualny adres zamieszkania. Wyborcy, którzy skorzystają z programu “Grace Period” muszą być gotowi do oddania głosu tego samego dnia. 

Rejestracja w okresie “Grace Period” jest oferowana w Chicago:

  • od 28 stycznia do 8 lutego w urzędzie Komisji Wyborczej pod adresem  69 W. Washington.
  • od 9 do 21 lutego we wszystkich placówkach Wczesnego Głosowania.    51 placówek będzie otwartych od poniedziałku do soboty, w godzinach od 9 rano - 5 po południu; pięć placówek będzie otwartych w niedzielę           (15 lutego), w godzinach od 9 rano - 3 po południu.

Ważne: Osobista rejestracja zostanie zamknięta w sobotę (21 lutego). Zgodnie z prawem stanowym w Dniu Wyborów Municypalnych 24 lutego, NIE będzie można się zarejestrować.

Więcej informacji dostępnych na stronie internetowej chicagoelections.com.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polityka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»
Renata.37
17 maj, 06:27
Odkryłam jogę dość późno ale może to i lepiej bo teraz mam sprawdzone sposoby na walkę z bólem [...]»

Najczęściej...