Podziel się   

Polonia w USA Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-05 · Opublikowany: 2011-06-27 16:24:40 · Czytany 7867 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Pigułka na polskie tęsknoty

Czy często myślisz o Polsce? Czy zastanawiasz się, co straciłeś, a co zyskałeś przyjeżdżając do Stanów Zjednoczonych? Czy odwiedzasz Polskę co roku? Czy  mając do wyboru wakacje w Meksyku i w Polsce zawsze wybierasz to drugie, mimo że pogoda niepewna, a koszty podróży i pobytu przemawiają za wakacjami w egzotycznym państwie Inków?

Jeśli nachodzi Cię tęsknota za Polską, za jej niepowtarzalnym krajobrazem, za przyjaciółmi i rodziną, jest na to lekarstwo. Zamów nową telewizję cyfrową PolTV, a w Twoim domu pojawi się Polska – taka, jaką pamiętasz i taka, jaka jest dzisiaj. Już dziś na szklanym ekranie możesz mieć dostęp do kilkunastu polskich kanałów telewizyjnych!ITVN, TVN24, TV Polonia, TVP Info, Tele5, CSBTV, TVS, TRWAM, ITV, REBEL:TV, DUCK TV. Toya, 4 Fun, KinoPolska oraz Polvision, czekają na Ciebie.

Jeśli interesuje Cię polityka lub chcesz na bieżąco wiedzieć, co dzieje się w Polsce – wystarczy włączyć kanał TVN24. Jeśli chcesz oglądać polskie seriale, programy kryminalne bądź najpopularniejsze polskie programy rozrywkowe, wejdź na ITVN lub TV Polonia. Jeśli interesują Cię polskie filmy, to obejrzysz je na kanale KINO POLSKA. Jeśli chcesz zrobić dzieciom frajdę, to Nowa Telewizja Cyfrowa PolTV z myślą o nich poleca kanał Duck TV.

PolTV ma obecnie w swojej ofercie 15 polskich kanałów telewizyjnych, niedostępnych wcześniej poza Polską. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii widzowie mogą oglądać polską telewizję bez konieczności instalacji anteny satelitarnej, a instalację systemu można porównać z podłączeniem odtwarzacza DVD. Na tym nie koniec, bo w najbliższych miesiącach planowane jest dalsze rozszerzenie oferty telewizyjnej. Wkrótce będzie dostępne kilkaset tytułów filmów i seriali w technologii video na życzenie. Klienci PolTV mają zapewnioną najwyższą jakość obrazu i dźwięku (High-Definition) oraz łatwość instalacji i korzystania z platformy.

Gdyby jednak zdarzyło się, że system nie spełnia Waszych oczekiwań, to można go zwrócić w przeciągu 30 dni. PolTV mogą zamówić także osoby, które nie posiadają numeru social security. Oferowana jest również oferta płatnego wypożyczenia dekodera. Platforma cyfrowa PolTV w sposób nowatorski łączy serwis telewizyjny i internetowy. Klienci mają dostęp do najpopularniejszych stron informacyjnych i możliwość sprawdzenia poczty internetowej na ekranie telewizora. Wszystkie kanały nadawane są z sześciogodzinnym przesunięciem transmisji, przy czym widzowie mogą wybrać opcję na żywo, dostosowując ją do strefy czasowej.

Historia stworzenia nowej platformy telewizyjnej związana jest z nazwiskami dwóch Albańczyków: Tony'ego Hoti i Drilona Qehaja. Obaj urodzili się w Kosowie. W roku 2006 Qehaja spotkał po raz pierwszy Tony'ego Hoti. Z tego spotkania wynikła przyjaźń, scementowana więzami biznesowymi. Ich firma Intercom Ventures, LLC rozwijała się tak dynamicznie, że wyeliminowała z rynku konkurencję. Swój projekt platformy telewizyjnej rozwinęli z ogromnym sukcesem najpierw w Albanii, potem w innych krajach. Teraz dotyczy to także Polski.

Tony Hoti nawiązał współpracę z siecią krajowych telewizji w Polsce i powołał wraz ze swym wspólnikiem platformę telewizyjną PolTV. Tym samym Polska dołączyła do dwóch krajów świata, które poprzez wielość wyboru kanałów telewizyjnych łączą emigrantów z krajami, w których urodzili się i do których czują naturalny sentyment.

Nie trać czasu. Dołącz do powiększającej się ciągle rodziny miłośników PolTV. Możesz dzwonić przez 7 dni w tygodniu pod numer telefonu 1(866) 400-4600 i rozmawiać po polsku lub angielsku. Możesz również odwiedzić stronę internetową: www.pol.tv

Wybierz Polskę i spotykaj się z nią codziennie!

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia w USA

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Biznes i gospodarka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...