Podziel się   

Wydanie Magazynu Polonia Pokaż wszystkie »

Nowsze Starsze

Wybrane artykuły wydania

Veracruz – Stan Uśmiechu

Veracruz jest położone na wschodnim wybrzeżu Meksyku. Długość wybrzeża Stanu Veracruz nad Zatoką Meksykańską wynosi 700 km. Jest to stan o bogatej historii, czego dowodem [...]»

Magia tańca - moi najmłodsi studenci

Grzegorz Rykowski – brązowy medalista Mistrzostw Stanów Zjednoczonych w Dziewięciu Tańcach. W swojej szkole uczy z pasją. Masowo szkoli wykwalifikowanych tancerzy – wraz ze swoimi [...]»

Szampania na co dzień i od święta

Szampan to bez wątpienia najsłynniejsze wino na świecie, o którym napisano i powiedziano już prawie wszystko. Cieszy się on reputacją szlachetnego trunku, spożywanego przy wielkich [...]»

Pieniądze najważniejsze - przegląd wydarzeń

W ostatniej chwili osiągnięto w USA porozumienie, pozwalające rządowi na normalne funkcjonowanie do 30 września br. Republikanie, posiadający większość w Izbie Reprezentantów, za cenę stosunkowo [...]»

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»
Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»

Najczęściej...