Podziel się   

Biznes i gospodarka Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2018-12-12 10:34:40 · Czytany 4249 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Jak szybko i tanio wymienić waluty przed świętami

Okres przedświąteczny zawsze charakteryzuje się dużym pośpiechem z racji przytłaczającej liczby obowiązków i spraw do załatwienia. Zanim wybierzemy i kupimy prezenty oraz przygotujemy wigilijne potrawy, często musimy wpierw wymienić zagraniczne waluty na polskie złote. Czy jednak spędzanie godzin na porównywaniu ofert kantorów i podróż z gotówką w kieszeni to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób, by tego dokonać?

Nowoczesność w każdej dziedzinie życia społecznego staje się podstawą do aprobowania nowych form funkcjonowania człowieka. Znaczne udogodnienia i świadomość, że nikt dziś, i w każdym zakątku świata, nie jest sam i bez informacyjnego wsparcia, jest tego dowodem. Świadomość, że zwykłe telefoniczne gniazdko w miejscach pobytu jest informacyjnym wyjściem w świat, a Internet daje możliwość łączenia się z całym światem sprawiają, że te udogodnienia stają się paradygmatem nowego stylu życia. Przyjęty wzór zachowań i ciągłe zmiany w wykonywanych codziennych czynnościach niwelują czas załatwiania spraw, które kiedyś należało dokonywać wyłącznie w miejscach do tego przeznaczonych.

Wraz z powstałym w 2009 roku pierwszym serwisem wymiany walut online - Walutomat.pl - rynek kantorów online znacznie się rozrósł i zyskał na popularności. Kantory internetowe sprawiają bowiem, że czujemy się zdecydowanie spokojniej, gdy chodzi o załatwianie transakcji kupna i sprzedaży walut. Możliwość analizowania kursów i rynku finansowego daje pewność trafnych wyborów.

Wspomniany już, najstarszy i do dziś jeden z największych kantorów tego typu - Walutomat.pl - oferuje tanią i szybką wymianę walut. Jego świąteczna promocja to 50% rabat na prowizję od wymiany walut, przelew zagraniczny za 0 złotych i wypłata gotówki również za 0 złotych. Klienci oszczędzają więc nie tylko cenny czas przedświąteczny, ale przede wszystkim zarobione wcześniej pieniądze. Co więcej, Walutomat umożliwia nie tylko wymianę walut po atrakcyjnych kursach, ale pozwala też na przesyłanie ich z zagranicy do osób w Polsce oraz z Polski do ponad 40 krajów na świecie! Aby skorzystać z tej niezwykle atrakcyjnej oferty wystarczy założyć darmowe konto na stronie https://www.walutomat.pl/swieta/ .

Jak widać, nowe technologie, formy komunikowania na szczeblu organizacji i zwykłych ludzkich kontaktów diametralnie się zmieniają i zaskakują swoją innowacyjnością, łatwością dostępu i sprawiają, że wystarczy być posiadaczem komputera lub telefonu komórkowego z dostępem do Internetu, by sprawy dnia codziennego takie, jak np. wymiany walut online, mogły być dokonane w ciągu kilku chwil i z każdego miejsca na świecie.

Rzeczywistość, w której funkcjonujemy, daje wiele możliwości załatwienia spraw, również z dziedziny wymiany walut. Należy dokonać właściwego wyboru miejsca, w którym będzie można samemu wymienić zarobione za granicą pieniądze na walutę swojego kraju, by dzięki pozyskanym środkom spełnić swoje marzenia, kupić świąteczne prezenty dla rodziny, partnera i dzieci, zrobić zakupy, zarezerwować zabawę sylwestrową lub też wykonać konieczne przelewy. Nie warto marnować swojego czasu na lokalne, stacjonarne kantory, skoro w zasięgu ręki są tańsze, szybsze i bezpieczniejsze opcje wymiany walut.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Biznes i gospodarka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...