Podziel się   

Biznes i gospodarka Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2017-01-09 09:58:56 · Czytany 5423 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Wymiana walut online a wysokość raty kredytu walutowego

Wahania kursu franka szwajcarskiego oraz chaos informacyjny związany z projektami pomocy tzw. frankowiczom wcale nie pomagają kredytobiorcom. Nadal poszukują oni skutecznego sposobu na obniżenie wysokości miesięcznej raty. Z pomocą przychodzą im nowoczesne kantory internetowe, które pozwalają oszczędzić znaczne sumy. W jaki sposób wymiana walut online może pomóc kredytobiorcom zadłużonym w obcej walucie?

Jak oszczędzić na racie kredytu walutowego?

Sprawa tzw. frankowiczów to temat, który od pewnego czasu rozgrzewa media i wywołuje wiele kontrowersji. Wysokie raty sprawiają, że kredyt staje się nieopłacalny, a wysokość zobowiązania znacznie przekracza możliwości kredytobiorców. Nic dziwnego, że rozmaite instytucje i firmy starają się znaleźć skuteczne rozwiązanie obniżające wysokość miesięcznych rat. Niezwykle popularne stały się ostatnio kantory internetowe, które umożliwiają wymianę waluty po atrakcyjnym kursie i z niskim spreadem. Zdecydowanie zdeklasowały one tradycyjne rozwiązania, czyli oferty kantorów stacjonarnych oraz banków. Według autorów raportu „Kantory online – wymiana walut w Internecie” e-kantory oferują korzystniejsze kursy nawet o 8%, a to bezpośrednio przekłada się na oszczędności dla klientów. Bardzo korzystne kursy oferuje m.in. kantor internetowy Fritz Exchange, który przez pięć lat swojego funkcjonowania na polskim rynku zdołał wysunąć się na pozycję lidera, zwłaszcza jeśli chodzi o klientów biznesowych (przedsiębiorstwa). Z jego usług korzystają jednak także klienci posiadający kredyty we franku szwajcarskim. Dzięki niskiemu spreadowi jednorazowo można oszczędzić nawet kilkadziesiąt-kilkaset złotych – wszystko zależy od wysokości raty.

Elastycznie i wygodnie

Internetowy kantor Fritz Exchange pozwala wymieniać walutę bez wychodzenia z domu, a jego usługi cechują się wyjątkową elastycznością. Zbliża się termin płatności raty kredytu hipotecznego? Pamiętaj, że korzystając z e-kantorów, możesz wymienić walutę nawet w godzinach wieczornych lub w weekend. Środki zostaną przelane na Twoje konto walutowe wraz z najbliższą sesją. Jak podkreślają eksperci, 90% klientów otrzymuje pieniądze nawet w ciągu 15 minut. To zdecydowane ułatwienie dla klientów, którym wyjątkowo zależy na czasie.

Oferta dla przedsiębiorców

Kantor Fritz Exchange to miejsce przyjazne przedsiębiorcom – posiada specjalną ofertę dla firm. Zarządzasz dużą firmą i masz zobowiązania zaciągnięte w obcej walucie? Pamiętaj, że możesz skorzystać z pomocy doświadczonych traderów i dealerów walutowych, a także doradztwa pracowników biura obsługi klienta. W przypadku transakcji opiewających na sumy większe niż 10 tys. euro masz możliwość negocjowania warunków i uzyskania jeszcze korzystniejszego kursu. Za sukcesem kantoru stoi 20-letnie doświadczenie właściciela serwisu Fritz Exchange – firmy finansowej FritzGroup, która od lat wprowadza na rynek innowacyjne rozwiązania, m.in. kantor automatyczny.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Biznes i gospodarka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...