Podziel się   

Ludzie Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2011-12-09 10:27:32 · Czytany 4209 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Paweł Rogaliński wygrał!

W konkursie Europejskiej Partii Ludowej praca Pawła zdobyła aż 26% głosów. Osoba z drugiego miejsca osiągneła poziom 18%, a z trzeciego – 9%. W całym konkursie (w całym konkursie oddano w sumie 8000 głosów. Gratulujemy!

Na swoim blogu Paweł napisał: "Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy oddali na mnie głos i obiecuję regularnie relacjonować swój wyjazd do Brukseli. Szczególne podziękowania należą się też redakcjom portali, które mnie wparły, publikując często na swoich głównych stronach prośbę o głosowanie na mnie."

Paweł Rogaliński jest dziennikarzem, publicystą oraz blogerem. W swoich artykułach opisuje życie Polonii rozsianej po całym świecie oraz broni praw osób dyskryminowanych i najuboższych. Wraz z kolejnymi publikacjami poruszającymi ważne kwestie społeczne, został nagrodzony m.in. przez Komisję Europejską, Polską Fundację im. Roberta Schumana, grupę wydawniczą Polskapresse i Fundację im. Heinza Schwarzkopfa. Zdobył również tytuły: Bloger 2008 roku w kategorii „Życie”, Najlepszy Blog 2010 i Dziennikarz Obywatelski 2009 roku. W lutym 2011 roku został nominowany przez Parlament Europejski do tytułu Młodego Europejczyka Roku. Współpracuje też z Komisją Europejską i jako przedstawiciel polskiej prasy uczestniczy w szczytach poświęconych sprawom społecznym. Jego celem jest pisanie o życiu i problemach zwykłych obywateli. Serdecznie zapraszam na mój blog www.rogalinski.com.pl, gdzie znajdą Państwo wiele artykułów i interesujących informacji.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Ludzie

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Anita
25 maj, 06:36
No to teraz mam zagwozdkę czy lepszy będzie ekspres do kawy saeco czy de longhi ale na pewno [...]»
Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»

Najczęściej...