Podziel się   

Nauka i technika Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-03 · Opublikowany: 2011-05-08 23:02:23 · Czytany 4450 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Chicago Auto Show 2011

Po raz pierwszy salon samochodowy w Chicago otworzył swe podwoje w 1901 r. Obecnie każdego roku (zawsze w lutym) ponad milion osób przybywa do McCormick Place na największą w Ameryce Północnej, a trzecią na świecie (po Frankfurcie i Paryżu) wystawę produkcji przemysłu samochodowego.

Przedstawiony w liczbach, Chicago Auto Show 2011 wygląda imponująco: na 121 tys. m² powierzchni przez 10 dni trwania imprezy zaprezentowano prawie 1000 samochodów piętnastu różnych typów, od pojazdów koncepcyjnych, hybrydowych i elektrycznych po zwykłe sedany i półciężarówki. Na specjalnym torze przeszkód można było wypróbować samochody kilku marek, oglądający mogli wsiąść do większości aut, podano też ceny pojazdów, a na potencjalnych klientów czekali  przedstawiciele wytwórców i dealerzy aut.

W tym roku na fanów motoryzacji czekało kilkanaście samochodów przyszłości lub premierowych, już wprowadzanych do sprzedaży. Sensacji nie było, aczkolwiek pojawiło się wiele aut, które chciałoby się mieć w swoim garażu.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Nauka i technika

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Świat

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»
Renata.37
17 maj, 06:27
Odkryłam jogę dość późno ale może to i lepiej bo teraz mam sprawdzone sposoby na walkę z bólem [...]»

Najczęściej...