Podziel się   

Nauka i technika Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2019-01-23 11:22:01 · Czytany 7683 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Telefon zamiast aparatu fotograficznego? Tylko Samsung Galaxy A!

To prawda, że smartfon może z powodzeniem zastąpić aparat fotograficzny. Zrobionych nim zdjęć z podróży nie musisz się wstydzić – bardzo często aparat w telefonie jest lepszej jakości niż zwykła cyfrówka. Aby tak jednak było, musisz wybrać smartfon stworzony z myślą o zapalonych fotografach. Właśnie takimi są telefony z serii Samsung Galaxy A.

Samsung Galaxy A – nowy wymiar fotografii

To nie jest zwykły smartfon. To telefon dedykowany dla wszystkich, którzy uwielbiają robić zdjęcia i doceniają ich jakość. Najnowszy Samsung Galaxy A7 to właśnie idealne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno na wakacjach, jak i do uchwycenia codziennej magii. Wszystkie momenty, które mają niezwykły klimat, zostaną idealnie odwzorowane na fotografii.

To zupełnie nowatorski aparat, ponieważ posiada aż trzy różne obiektywy na tylnej ściance. Co to oznacza? Na twoim ujęciu znajdzie się wszystko, co chciałeś sfotografować. Jeden szerokokątny obiektyw łapie aż 77 stopni, ale drugi, ultraszerokokątny, to aż 120 stopni. Idealny aparat do robienia zdjęć panoramicznych.

Inteligentny system i tryby personalizacji

Samsung Galaxy A został wyposażony w inteligentny system, który sam dopasowuje nasycenie, balans bieli i poziom jasności do fotografowanego przez ciebie obiektu. To najlepsza opcja dla początkujących fotografów, ale masz możliwość także sterowania samodzielnie, by móc eksperymentować i dobierać wszystkie parametry do siebie.

Co więcej, aparat posiada aż 19 trybów, które możesz spersonalizować, by wszystkie zdjęcia były po prostu idealne i najbardziej naturalne. Inne ustawienia możesz stosować w czasie robienia zdjęć zwierzętom, inne, gdy biel śniegu zdaje się przeszkadzać, a jeszcze inne, gdy chcesz pokazać kolor nieba.

Samsung Galaxy A i dopasowanie głębi ostrości

Dopasowanie głębi i ostrości to jedna z najciekawszych opcji w telefonie Samsung Galaxy A. Dzięki temu możesz robić zdjęcia z rozmazanym tłem lub wyostrzone na jakimś detalu. Trzy niezwykłe i różne obiektywy pozwalają ci wybrać, to co chcesz wyeksponować i rozmazać to, co nie musi być wyraźne.

Dzięki aparatowi w Samsung Galaxy A9 możesz mieć zdjęcia, o jakich marzysz. Masz nad nimi pełną kontrolę. To świetne narzędzie do eksperymentów i uczenia się fotografii na początku artystycznej drogi.

Słabe warunki oświetlenia? To nic!

Największą zmorą posiadaczy telefonów w smartfonach były kiepskie zdjęcia w miejscach, gdzie nie ma dobrego oświetlenia. Nocne pejzaże, wnętrza domów przy lampkach – no cóż, nie wyglądało to za dobrze. Najnowszy Samsung Galaxy A i temu zaradzi!

Aparat o wysokiej rozdzielczości i niska wartość przysłony to najlepszy sposób na zrobienie przepięknych zdjęć w kiepsko oświetlonych miejscach. Aparat wpuszcza więcej światła, a ponadto redukuje szumy i zmniejsza braki kolorystyczne, fotografie wychodzą więc przepięknie, jak w mocno naświetlonych pomieszczeniach.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Nauka i technika

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...