Podziel się   

Podróże i turystyka Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2015-08-11 05:01:19 · Czytany 3573 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Tanie loty po Europie

Obecnie poza granicami Polski przebywa ponad 2 miliony Polaków. Głównym kierunkiem wyjazdów jest Wielka Brytania, ale równie popularne są inne kraje Europy, jak Holandia, Niemcy czy kraje skandynawskie. Wyjazdom tego typu sprzyjają tanie loty, które oferują przewoźnicy. Trasy te przeznaczone są nie tylko dla osób, które udają się na emigrację zarobkową, ale można skorzystać z nich także do odwiedzania wielu ciekawych miejsc.

Kto lata tanio?
Jednym z przewoźników, który cieszy się bardzo dużą popularnością, jest węgierski WizzAir. Obsługuje on ponad dwieście tras, a najbardziej popularne loty w jego ofercie to rejsy do Londynu, Liverpoolu, Doncaster czy irlandzkiego Cork. Nie ma także problemu, aby zabrać pasażerów do Barcelony, Rzymu czy Oslo. Tanie loty z Polski odbywają się z kilku dużych miast - to Warszawa, Katowice, Gdańsk, Poznań, Wrocław i Łódź. Dzięki temu pasażer ma możliwość wyboru znajdującego się najbliżej swojego miejsca zamieszkania.
Chociaż loty WizzAir kojarzą się głównie z emigracją zarobkową, przewoźnik ten obsługuje również połączenia do krajów kojarzonych z wakacyjnym relaksem. Nie ma więc problemu, aby zarezerwować bilet na rejs do Grecji czy Hiszpanii.

Bonusy dla stałych klientów
Każdy z klientów WizzAir ma prawo do zabrania ze sobą nawet sześciu sztuk bagażu, co jest dużym plusem dla osób wybierających się do pracy za granicą na czas dłuższy. Należy jednak zauważyć, że każdy może ważyć do 32 kg i należy wnieść za niego dodatkową opłatę (uzależniona jest od czasu lotu). Jeżeli będzie się korzystać z tanich lotów tej linii regularnie, wówczas warto pomyśleć o zapisaniu się do Wizz Xclusive Club. To klub dla lojalnych klientów linii, a korzyści z tego to między innymi wyłączność na zakup promocyjnych biletów. Skorzystać z WizzAir można także poprzez używanie karty kredytowej Citybank Wizzair. Posiadający ją człowiek zbiera punkty, a po osiągnięciu odpowiedniej ich ilości może wymienić je nie tylko na bilety lotnicze, ale również na sięgające pięćdziesięciu procent zniżki w ponad 4700 sklepach i centrach usługowych w całej Europie. Do tego kolejną korzyścią dla posiadacza jest możliwość dokonywania darmowych rezerwacji na wszystkie loty.

Kto nie może polecieć?
Jak każdy inny przewoźnik, tak i WizzAir ma kilka zasad co do transportu osób. Nie mogą z jego rejsów korzystać kobiety powyżej 34 tygodnia ciąży, a będące pomiędzy 28 a 33 tygodniem muszą mieć ze sobą ważne zaświadczenie lekarskie, świadczące o braku przeciwwskazań do odbycia podróży na pokładzie samolotu. Nie ma problemu z dziećmi, jednak do czternastego roku życia muszą one znajdować się pod opieką osoby dorosłej.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Podróże i turystyka

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Biznes i gospodarka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»
Gloria Kifita
16 lip, 23:11
What more can i say about this great man. Firstly Dr I will want to say a very [...]»
Elena Vedran
16 lip, 03:24
Nazywam się Elena Vedran. Bardzo się cieszę że mogę dzielić się moim wspaniałym i wspaniałym świadectwem ze wszystkimi [...]»

Najczęściej...