Podziel się   

Polityka Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-04-10 21:52:17 · Czytany 4301 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy

Polak nowym burmistrzem Niles, IL

W wyniku przeprowadzonych 9 kwietnia wyborów, nowym burmistrzem Niles, miasteczka sąsiadującego z Chicago, został Polak - Andrew Przybylo. Swojego konkurenta (nota bene również polskiego pochodzenia), Chrisa Hanusiaka, pokonał przewagą głosów 2 513 do 1 419 - zdobył poparcie blisko 64 % mieszkańców Niles. Zaprzysiężenie nastąpi już w przyszłym miesiącu.

W komentarzu do wyniku wyborów, Andrew Przybylo mówił o dumie Niles, wyraził uznanie dla swoich poprzedników oraz zapowiedział dalszy rozwój miasteczka, głównie w dziedzinie biznesu i jego partnerstwa z Niles. Dał również nadzieję na obniżenie podatku od nieruchomości i rozwój handlu detalicznego.

Andrew Przybylo ma 61 lat, a od 30 lat mieszka w Niles. Ma żonę i dwójkę dzieci. Jest współwłaścicielem znanej miejscowej Polonii sali bankietowej „White Eagle" w Niles.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polityka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do 1 komentarz w tym temacie.

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

b · 2013-12-08 16:45:01

Skladam gratulacje z Polski i mysle, ze nie bedzie problemow finansowych w Waszym miasteczku. Powodzenia.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Gloria Kifita
16 lip, 23:11
What more can i say about this great man. Firstly Dr I will want to say a very [...]»
Elena Vedran
16 lip, 03:24
Nazywam się Elena Vedran. Bardzo się cieszę że mogę dzielić się moim wspaniałym i wspaniałym świadectwem ze wszystkimi [...]»
Monika Patrik
12 lip, 08:10
Przeczytaj a także skontaktuj się z dr Isikolo jeśli potrzebujesz potężnego zaklęcia miłosnego aby naprawić swój zepsuty związek. [...]»

Najczęściej...