Podziel się   

Polska Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-06-17 14:11:59 · Czytany 7844 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

"Dzwoń za darmo do USA" w sieci Lycamobile także w czerwcu!

Niekończące się rozmowy z bliskimi i przyjaciółmi za zero złotych i bez opłat za połączenie? Tak! Oferta „Dzwoń za darmo do USA” w sieci Lycamobile została przedłużona na czerwiec!   

Znana z najwyższej jakości usług i niewiarygodnie tanich połączeń międzynarodowych i krajowych sieć Lycamobile ma w swojej ofercie darmowe połączenia i nielimitowane rozmowy z USA! Wystarczą karty SIM Lycamobile po obu stronach oceanu (w Polsce – polska i w USA – amerykańska) i bez żadnych opłat za połączenie można prowadzić nielimitowane polsko-amerykańskie pogawędki o wszystkim i niczym lub poważne biznesowe rozmowy.

Jeszcze nigdy kontakt z bliskimi w dalekiej Ameryce nie był tak prosty i tani! Po aktywacji karty SIM  Lycamobile, bez żadnych przeszkód można przez blisko kwadrans prowadzić za darmo rozmowy na najwyższym poziomie. Po upływie tego czasu za każdą minutę połączenia naliczane są standardowe opłaty - 19 groszy za minutę. Jeśli czas rozmowy nie przekracza 14 minut można rozmawiać non stop za darmo bez względu na ilość połączeń.

Karty SIM  Lycamobile dostępne są na terenie całej Polski, m.in. w sklepach sieci Żabka, Freshmarket, Kolporter, Inmedio, Relay i wielu innych punktach sprzedaży. Można także zamówić bezpłatny starter przez Internet na stronie www.lycamobile.pl.

Lycamobile to największy na świecie operator tanich międzynarodowych (i krajowych) połączeń telefonii komórkowej. Sieć ma ponad 30 milionów klientów na świecie, a co 2 sekundy dołącza nowy użytkownik, witany z radością przez Lycamobile!

Dzięki karcie SIM Lycamobile zawsze możesz cieszyć się bajecznie niskimi cenami połączeń międzynarodowych (i krajowych też), dzięki czemu masz stały i nieprzerwany kontakt z bliskimi za granicą, niezależnie czy przebywają oni w Europie, czy dalekiej Afryce, Ameryce czy Azji.

Lycamobile wprowadziła swoją markę na rynek w 2006 roku i w przeciągu zaledwie 7 lat zdobyła ponad 30 milionów klientów w 16 krajach na całym świecie (Wielkiej Brytanii, Holandii, Portugalii, Belgii, Szwajcarii, Danii, Norwegii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Australii, Francji, Niemczech, Polsce, Irlandii i Stanach Zjednoczonych).

W Polsce Lycamobile rozpoczęła działalność w listopadzie 2011 i od tego czasu konsekwentnie zdobywa nowych klientów cieszących się możliwością tanich rozmów z rodziną i znajomymi za granicami naszego kraju.

Lycamobile to zespół  doświadczonych, otwartych na klienta i działanie wizjonerów. Ich misja, aby stać się światowej klasy siecią telefonii komórkowej o najwyższym standardzie usług przy jednoczesnej redukcji kosztów powoli zaczyna się spełniać, bo już dziś Lycamobile to proste rozwiązania i rewolucyjne ceny. A to najlepsza rekomendacja aby w krótkim czasie zdobyć kolejne 30 milionów zadowolonych z usług sieci Lycamobile klientów!

 

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polska

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Nauka i technika · Polonia na świecie · Polonia w USA · Świat

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...