Podziel się   

Polska Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-05-30 22:21:34 · Czytany 9410 razy · 3 komentarzy
Nowszy Starszy

Nowe możliwości przesyłania pieniędzy do Polski

InternetowyKantor.pl

Z banków w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech i Szwajcarii można teraz wymieniać walutę w kantorze internetowym i przesyłać bezpośrednio na rachunek swój lub bliskich w Polsce. Internetowykantor.pl wprowadził możliwość przyjmowania przelewów z zagranicy. Tym samym stał się potężną konkurencją dla zagranicznych przekazów pieniężnych.

Polacy, którzy zarabiają w funtach, euro, dolarach, czy frankach szwajcarskich mogą teraz bezpośrednio z zagranicznych banków przesyłać pieniądze na konta złotówkowe – swoich lub swoich bliskich. I co najważniejsze - po bardzo korzystnym kursie.

- Internetowykantor.pl ma spread na poziomie 3-6 groszy. Trudno o lepszą ofertę wymiany waluty. Przy systematycznej wymianie taka oszczędność naprawdę robi różnicę. Wymieniając przykładowo 1000 euro można zaoszczędzić nawet 160 zł w porównaniu do oferty banków czy firm oferujących transfery pieniężne – mówi Paweł Kyć, dyrektor marketingu Internetowykantor.pl.

Nie tylko atrakcyjny kurs wyróżnia tę ofertę od typowych przekazów pieniężnych. Kantor nie pobiera również żadnych prowizji za obsługę transakcji. Klient płaci jedynie za wysłanie przelewu ze swojego banku na konto kantoru, jeśli taka opłata występuje. Przy przelewach poniżej 15 tys. euro nie ma również żadnych dodatkowych formalności. Minimalna kwota, którą można przesłać to 100 jednostek waluty.

-Taka forma przesyłania i przewalutowania pieniędzy jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy pomagają rodzinom pozostałym w kraju. W ten sposób można również najkorzystniej zapłacić polskiemu usługodawcy – dodaje P. Kyć.

Co najważniejsze InternetowyKantor.pl SA jest znaną i zaufaną firmą na rynku wymiany walut. Działa już ponad trzy lata i korzysta z niego już 90 tys. klientów. Wśród nich są firmy oraz osoby prywatne zarabiające w walucie lub wyjeżdżające za granicę. Wymiana w internetowym kantorze przyniosła Polakom ponad 90 mln zł oszczędności – oznacza to, że każdy z nich zaoszczędził średnio 1000zł!

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polska

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia na świecie · Polonia w USA

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

WOJTEK · 2014-12-14 15:14:32

Ja polecam transferGo Korzystałem już z kilku "pośredników" i ostatnio zacząłem wysyłać tylko transferGo, bo jak się okazało mozolne przeszukiwania i przeliczania na wszelkie sposoby nie wiele dają. Oni mają najlepszy i najaktualniejszy (rzeczywisty) kurs funta, a opłaty takie same jak wszystkie inne firmy... Kasa na drugi dzień, mało formalności, i często dają bonusy - darmowe przelewy.... Np logując się przez ten link: https://my.transfergo.com/pl/r/fSeGWh - macie pierwszy przelew za DARMO! Zawsze warto się zorientować, ja też szukałem, ale uważam że zdecydowanie najlepiej wychodzi z nimi:)

Andrzej · 2013-06-08 01:13:33

Życie postawiło mnie w krytycznej sytuacji i zdecydowałem się poprosić tutaj o pomoc . To takie trudne pisać, że mi ciężko, że jestem chory ,że nieprzyznano mi renty, nie mogę znaleść pracy , bo orzeczono umnie umiarkowaną niepelnosprawnosc do 2015 roku,a mógłbym pracować w zakładzie pracy chronionej ale nie ma gdzie.Wynajmuje mieszkanie w Bialystoku.Mam Cukrzycę typu 1 ,a nie stać mnie nawet na insuliny i leki .Czuje i wstyd i rozdarcie ,ale nie wiem co robić,proszę tutaj o wsparcie w postać insuliny,ciepłych ubrań,lub pracy dla mnie.Jeśli ktoś był głodny,to zrozumie mnie jeszcze bardziej. Każdy gest ze strony drugiego człowieka przyjmne z wdzięcznością.Poczuje że jeszcze mam szansę na lepsze życie.Proszę o kontakt pod nr.tel.+48-798-682-280 ,lub pod mój E - mail andrzejsem@o2.pl

Kaśka · 2013-06-04 12:53:12

Czy ktoś juz próbował przesłać tak kasę?

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...