Podziel się   

Sport Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-04-11 19:25:39 · Czytany 7079 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

PLS Chicago nie składa broni!

Polonijna Liga Siatkówki po zakończonym sezonie 2012/13 nie spoczęła na laurach. Powstała bowiem  drużyna  PLSCHICAGO  o tej samej nazwie, co organizacja, która skupia najlepszych i największych miłośników tego pięknego sportu. Dodatkowym wzmocnieniem i najsilniejszym punktem tej drużyny jest Stanisław Pieczonka (były siatkarz Morza Szczecin, Czarnych Radom, Resovii i Delekty Bydgoszcz,w sezonie 2007/08 gracz Toulouse Volley-Ball (Francja)), który tymczasowo przebywa w Stanach Zjednoczonych. Zawodowe doświadczenie tego zawodnika jest nieocenione w walce na parkiecie, co przekłada się na osiągniecia całej drużyny. Ostatnie osiągnięcia PLSChicago to pierwsze miejsce  w lidze B/BB turnieju Great Lakes Region USA Volleyball, który odbył się 24 marca w Hoffman Estates, oraz trzecie miejsce w lidze B/BB międzystanowego turnieju Best of the Midwest (drużyny ze stanów:  Illinois, Michigan, Wisconsin, Ohio, Iowa i Minnesota),  który odbył się 6 kwietnia w Vernon Hills.

Kolejne starcie “na siatce” 27 kwietnia w jednej z największych imprez siatkarskich rejonu Chicago- Regional Championschips!  Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania drużyny!

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Sport

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...