Podziel się   

Sport Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-04-11 19:25:39 · Czytany 4522 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

PLS Chicago nie składa broni!

Polonijna Liga Siatkówki po zakończonym sezonie 2012/13 nie spoczęła na laurach. Powstała bowiem  drużyna  PLSCHICAGO  o tej samej nazwie, co organizacja, która skupia najlepszych i największych miłośników tego pięknego sportu. Dodatkowym wzmocnieniem i najsilniejszym punktem tej drużyny jest Stanisław Pieczonka (były siatkarz Morza Szczecin, Czarnych Radom, Resovii i Delekty Bydgoszcz,w sezonie 2007/08 gracz Toulouse Volley-Ball (Francja)), który tymczasowo przebywa w Stanach Zjednoczonych. Zawodowe doświadczenie tego zawodnika jest nieocenione w walce na parkiecie, co przekłada się na osiągniecia całej drużyny. Ostatnie osiągnięcia PLSChicago to pierwsze miejsce  w lidze B/BB turnieju Great Lakes Region USA Volleyball, który odbył się 24 marca w Hoffman Estates, oraz trzecie miejsce w lidze B/BB międzystanowego turnieju Best of the Midwest (drużyny ze stanów:  Illinois, Michigan, Wisconsin, Ohio, Iowa i Minnesota),  który odbył się 6 kwietnia w Vernon Hills.

Kolejne starcie “na siatce” 27 kwietnia w jednej z największych imprez siatkarskich rejonu Chicago- Regional Championschips!  Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania drużyny!

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Sport

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Anita
25 maj, 06:36
No to teraz mam zagwozdkę czy lepszy będzie ekspres do kawy saeco czy de longhi ale na pewno [...]»
Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»

Najczęściej...