Podziel się   

Sport Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-05-29 17:58:32 · Czytany 4627 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

PLS CHICAGO – Open National Championships

Na zdjeciu (od lewej): Grzegorz Rachwalski, Mateusz Toczek, Michal Kawa, Maksym Gladun, Stanislaw Pieczonka, Bartek Filipek, Szymon Gierut, Przemyslaw Lehnert, Bartek Paszko, Pawel Janas

W ubiegły  weekend w Louisville (Kentucky) odbyło się prawdziwe święto piłki siatkowej- USA Volleyball Open National Championships (otwarte krajowe mistrzostwa w piłce siatkowej),  na którym nie zabrakło reprezentacyjnej drużyny z Polonijnej Ligii Siatkówki. Drużyna PLS CHICAGO po rozegraniu kilku turniejów w ostatnich trzech miesiącach w swoim regionie (Great Lakes), zakwalifikowała się na największy amatorski turniej piłki siatkowej. Ta cykliczna impreza co roku przyciąga rzesze miłośników tego pięknego sportu, zarówno amatorów jak i niegdyś świetnych zawodników, (rozgrywający reprezentacji Stanów Zjednoczonych Lloy Ball). Drużyna PLS Chicago po trzech dniach zmagań w największej grupie “BB” (67 zgłoszonych drużyn) zajęła 10 miejsce.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Sport

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Anita
25 maj, 06:36
No to teraz mam zagwozdkę czy lepszy będzie ekspres do kawy saeco czy de longhi ale na pewno [...]»
Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»

Najczęściej...