Podziel się   

Sport Pokaż wszystkie »

Wydanie 2010-04 · Opublikowany: 2010-06-07 21:31:46 · Czytany 7708 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Riders Energy Rally Team w ogniu w Missouri

Debiut zespołu Riders Energy Rally Team w mistrzostwach Stanów Zjednoczonych - Rally America National Championship Series został przerwany krótko po starcie przez pożar silnika na pierwszym odcinku specjalnym rajdu.

Rajd rozpoczął się znakomicie dla nowo utworzonego zespołu na odcinku testowym na południe od bazy rajdu, miasta Salem w stanie Missouri. Piotr Wiktorczyk i jego pilot Grzegorz Dorman byli bardzo zadowoleni z ustawień Subaru Imprezy WRX STI N12b i po czterech przejazdach odcinka zdecydowali, że auto jest przygotowane do startu perfekcyjnie. To dało szansę, aby do samochodu Riders Energy zasiedli przedstawiciele prasy. Taką możliwość otrzymał Deputy Sheriff z powiatu Crawford Z.A. Driskill, który na mecie odcinka powiedział: „To było wspaniałe! Dziękuje Wam za tę możliwość przejażdżki! Nigdy nie czułem się podobnie podczas jazdy w samochodzie!

Piątkowy start rajdu był zlokalizowany  w miejscowości Steelville, gdzie tysiące kibiców pojawiło się, aby dopingować najlepsze załogi w mistrzostwach Rally America. Riders Energy Rally Team otrzymał dziewiątą pozycję startową, która była faworyzującą ze względu na bardziej niż zwykle zniszczone drogi tego rajdu. Niestety, siedem kilometrów po starcie do pierwszego odcinka specjalnego, turbina silnika w ich Subaru uległa uszkodzeniu co spowodowało późniejszy pożar pod maską auta.

 Piotr Wiktorczyk: „Jakieś cztery i pół mili po starcie odcinka, nasze Riders Energy Subaru straciło moc. Zatrzymaliśmy się na boku drogi i po otwarciu maski okazało się, że turbina i wszystko wokół niej jest w ogniu. Użyliśmy obu naszych gaśnic, ale nie zdołaliśmy ugasić pożaru. Na szczęście załoga auta 116 zatrzymała się przy nas i dała nam swoją gaśnicę. Nie takiego finału oczekiwaliśmy tutaj w debiucie zespołu Riders Energy Rally Team, ale odbudujemy się i będziemy jeszcze mocniejsi na zachodzie Stanów”.

Grzegorz Dorman: „Mieliśmy znakomite ustawienia samochodu na ten rajd. Piotr był bardzo szczęśliwy z nowych komponentów hamulcowych i ogólnie wszystko pracowało znakomicie dla całego zespołu Riders Energy Rally Team. Wszystko jednak zostało zakończone przez pożar. Było trochę strachu, ale poradziliśmy sobie jakoś. Mamy znakomity i wciąż rozwijający się zespół. Wspierają nas Riders Energy Drink oraz White Frog Entertainmenti. To wielka przyjemność być częścią tego zespołu”.

Partnerami zespołu Riders Energy Rally Team na sezon 2010 są także White Frog Entertainment oraz WorldRallySport.com.

Riders Energy Drink i jego siostrzany produkt Riders Cola Energy Drink pojawiły się na amerykańskim rynku dzięki dystrybutorowi tych napojów, firmie Wally Waters, która ma swoje siedziby  w stanach Illinois oraz Floryda. Riders Energy Drink jest propozycją dla tych, którzy chcą  dysponować całą swoją energią i sprawnością umysłową. Działanie napoju z pewnością docenią osoby, których styl życia wiąże się z jazdą samochodową lub motocyklową, żyjące intensywnie, podejmujące ekstremalne wyzwania, zarówno na trasie, jak i życiu zawodowym.

Więcej informacji na temat drugiej eliminacji cyklu Rally America National Championship Series, rajdzie 100 Acre Wood Rally, znajdziecie na oficjalnej stronie rajdu www.100aw.org. Wiadomości na temat cyklu Rally America można odszukać na oficjalnej stronie mistrzostw www.Rally-America.com.

Informacje na temat zespołu znajdują się na stronie www.RidersRallyTeam.com. Możesz zostać fanem zespołu na Facebook, możesz też otrzymywać najświeższe informacje przy pomocy  serwisu Twitter www.Twitter.com/RidersRallyTeam

Więcej informacji na temat produktu Riders Energy Drink lub Riders Cola Energy Drink na stronie www.WallyWater.com

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Sport

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...