Podziel się   

Sport Pokaż wszystkie »

Wydanie 2010-04 · Opublikowany: 2010-06-07 22:26:09 · Czytany 6465 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Wiktorczyk z Riders Energy Drink już od 100 Acre Wood

Polski produkt wkracza na rynek USA z zespołem White Frog Racing

Arlington Heights, IL, 20 lutego 2010:  Piotr Wiktorczyk z zespołu White Frog Racing pojawi się na starcie rajdu 100 Acre Wood Rally z bazą w Salem w stanie Missouri w nowych barwach. Polonijny kierowca z Chicago wraz ze swoim pilotem Grzegorzem Dormanem zasiądą do swojej Subaru Imprezy WRX STI N12b z Riders Energy Drink produkowanym przez Ustroniankę.

Piotr Wiktorczyk na rajdzie w Missouri będzie chciał poprawić swój ubiegłoroczny wynik z tej imprezy, gdzie polonijna załoga zajęła trzecie miejsce w klasie Super Production oraz ósme miejsce w klasyfikacji generalnej rajdu. Zespół jest bardzo zdeterminowany, aby rozpocząć swoją współpracę z nowym sponsorem od dobrego wyniku i są gotowi na walkę do ostatniego odcinka specjalnego.

Piotr Wiktorczyk: „Nasza wstępna umowa na te sezon obejmuje na razie trzy rajdy w tym roku, jednak jestem pewien, że uda nam się pozostać z Riders Energy Drink do końca sezonu. Planujemy też wyjazd z Riders na X Games 16. Jesteśmy bardzo szczęśliwi ze współpracy z Riders i mamy nadzieję, że wyjazd na zachodnie rajdy potwierdzi naszą postawę w rajdach w USA. Czuję się dobrze i lubię ten rajd. Pasuje do mojego stylu jazdy, jest szybki i rytmiczny. Chcemy na mecie pić Riders na najwyższym stopniu podium!”

Grzegorz Dorman: ”Ogromnie się cieszymy ze współpracy z Riders Energy Drink za pośrednictwem Wally Water Distributors i mamy nadzieję, że potrwa ona długo. Teraz piłka jest po naszej stronie i przed nami druga runda mistrzostw. W Missouri nie będzie łatwo, ale nigdy nie oddajemy łatwo pola przeciwnikom. Obiecujemy wiele emocji i po cichu liczę na trzymane za nas kciuki na obu kontynentach”.

Na starcie rajdu 100 Acre Wood w Missouri stanie około 50 załóg i po piętnastu odcinkach specjalnych, zwycięzcy zawitają w sobotni wieczór na metę w miejscowości Salem.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Sport

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia w USA

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Pożyczki online
21 lut, 10:02
Moim zdaniem pożyczki online najlepiej brać na https://procredito.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet»
Toja
14 lut, 11:08
erns - znam firmę ale z działalności w PL. Jasne odezwij się wiem że są bardzo skuteczni. Skoro [...]»
erns
14 lut, 11:03
A czy ktoś z Was ogłaszał może upadłość konsumencką w Szkocji? Chcę oddać swoją sprawę w ręce firmy [...]»

Najczęściej...