Podziel się   

Świat Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-08-07 16:53:07 · Czytany 3854 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy

Telekonferencja liderów Al- Kaidy źródłem paniki w amerykańskich ambasadach

Fot: Internet

Media amerykańskie poinformowały, że u źródeł zamknięcia ambasad USA była telekonferencja, w której uczestniczył szef Al-Kaidy Ajman al-Zawahiri, oraz inni przywódcy stowarzyszeni z siatką organizacji terrorystycznych.

Amerykańska Agencja Bezpieczeństwa Narodowego (NSA) przechwyciła wymianę informacji, z których wynikało że Al-Kaida planowała duży zamach terrorystyczny.

W telekonferencji wzięło udział ponad 20 przedstawicieli lub liderów organizacji związanych z Al-Kaidą, którzy szczegółowo omawiali planowane zamachy. Z przechwyconych informacji wynikało, że w wyznaczonych miejscach miały już przebywać brygady siatki terrorystycznej.

Spisek Al-Kaidy miał na celu m.in. ataki na infrastrukturę gazową oraz naftową, a także uprowadzenie lub zabójstwo obcokrajowców.

We wtorek Waszyngton i Londyn powiadomiły, że w związku z zagrożeniem czasowo wycofują swój personel dyplomatyczny z Jemenu.

 

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Świat

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polityka · Polonia w USA

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do 1 komentarz w tym temacie.

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

DJ · 2013-08-11 15:52:23

kolejna obłuda wywiadu, wystarczy zrobić za pomoca wywiadu konferencje z kilku krajów arabskich na innym komunikatorze poza usa, podszyc sie, wywiady to lubia, trzeba uzasadnic wydawanie duzej kasy na smieci ktore nie da sie zweryfikowac, amerykanscy analitycy sa tak obludni jak radzieckie rakiety w czasach komuny, nie pomoga ale moga zawsze odstraszac, to ja moge robic juz za darmo ale tylko raz. pozdrawiam amerykanow ale nie wpolczuje jaki sobie rzad wybrali taki maja kraj

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»
Renata.37
17 maj, 06:27
Odkryłam jogę dość późno ale może to i lepiej bo teraz mam sprawdzone sposoby na walkę z bólem [...]»
Krzysztof Cieslik
16 maj, 08:54
Szwajcaria potrafi byc pieknym miejscem do zycia ale czesc administracyjna jest dosc zawila ;) Ja od paru lat [...]»

Najczęściej...