Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2015-04-26 19:38:28 · Czytany 7503 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Korektor postawy Back Joy!

Korektor postawy Back Joy

W dzisiejszych czasach wielu z nas dokucza ból kręgosłupa w odcinku lędźwiowym związany np. z wielogodzinną pracą przy komputerze. Nasze krzesła nie są wygodne, garbimy się przez co narażamy kręgosłup na wady i ból. Rozwiązanie tego problemu może być prostsze niż może się wydawać… Korektor postawy BackJoy jest idealny dla każdego, kto chce zadbać o zdrowie swojego kręgosłupa.

BackJoy w sposób mechaniczny wymusza prawidłowe ustawienie miednicy podczas siedzenia. Dzięki uwolnieniu ruchów miednicy mięśnie stabilizujące Twój kręgosłup przez cały czas pozostają aktywne! Zapomnij o uciążliwym bólu podczas siedzenia, znów czuj się wygodnie i komfortowo!

BackJoy  to idealne rozwiązanie dla osób ceniących łatwość i wygodę użytkowania. Powierzchnia korektorów Posture+ wykonana jest z antybakteryjnego materiału Croslite, wykorzystywanego między innymi do produkcji popularnych butów CROCS. Dzięki zastosowaniu tego rewolucyjnego materiału, możesz zabrać swojego BackJoya gdziekolwiek zechcesz, a do czyszczenia wystarczy mokra gąbka.  W ofercie produktowej dostępne, są następujące modele produktu: BackJoy relief, BackJoy Posture+ oraz BackJoy Mini (dla dzieci).

Wszystkie korektory BackJoy działają tak samo – dzięki opatentowanemu kształtowi zapewniają prawidłowe ustawienie miednicy oraz kręgosłupa podczas siedzenia. Poszczególne modele różnią się między sobą jedynie wykończeniem wierzchniej warstwy siedziska oraz kolorami. 

Prawie wszyscy siedzimy źle.

„Siedź prosto” – chyba każdy jako dziecko słyszał to upomnienie. Badania wskazują, że już od najmłodszych lat większość z nas utrwala nieprawidłową pozycję podczas siedzenia. Głównymi winowajcami są płaskie i niewygodne krzesła oraz fakt, że skupiając się na pracy zapominamy o aktywnym utrzymywaniu prawidłowej postawy ciała. Ale nie trzeba się już o to martwić, BackJoy wykona tę pracę za nas – w mechaniczny sposób skoryguje ustawienie miednicy a umożliwiając jej ruch zaktywizuje mięśnie przykręgosłupowe.

Dla kogo BackJoy?

Pracownicy biurowi, kobiety w ciąży, kierowcy, dzieci w szkole – to zaledwie wybrane przykłady. BackJoy jest idealnym rozwiązaniem właściwie dla każdego, kto długotrwale przebywa w pozycji siedzącej i znajduje się w przedziale wagi 40-135 kilogramów. Dodatkowo BackJoy’a możesz zabrać gdziekolwiek zechcesz – w podróż samolotem, na piknik, do kina czy na mecz – wszędzie tam, gdzie potrzebujesz usiąść.

Uwaga! Produkty BackJoy nie spełnią swej funkcji u osób, które mają jakąkolwiek formę atrofii mięśniowej (na przykład u osób trwale siedzących na wózkach inwalidzkich).

Rozwiązanie proste i skuteczne.

Nie daj się zwieść… pomimo, że korektory BackJoy są niewielkie i lekkie, to ich zastosowanie daje BARDZO potężny rezultat. Korektory uzyskały pozytywną rekomendację światowych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, takich jak neurolodzy, ortopedzi, chiropraktycy, osteopaci czy fizjoterapeuci. Każdego dnia napływają do nas informacje od zadowolonych użytkowników, którym BackJoy przynosi ulgę w przeróżnych dolegliwościach. Ty też zadbaj o swój kręgosłup już dziś. Zmień swoją postawę, zmień swoje życie. BackJoy.

 

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Biznes i gospodarka · Polonia na świecie · Polonia w USA · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...