Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2012-02 · Opublikowany: 2012-04-07 14:37:48 · Czytany 7892 razy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Nef-Ra cz. II

Po kilku obszernych artykułach, wyjaśniających istotę działania preparatu Nef-Ra, nadszedł czas na ujawnienie listów, które otrzymujemy niemal codziennie od naszych klientów. Oddajmy zatem głos zwykłym ludziom, bo ich zdanie jest dużo bardziej wiarygodne niż spekulacje naukowców.

Moje skarby

Kiedy dowiedziałem się, że moja żona ma raka piersi byłem totalnie załamany. Jej piersi były najpiękniejsze na świecie i stanowiły dla mnie najdroższy skarb. Początkowo wpadłem w apatię, ale po krótkim czasie postanowiłem walczyć z przeciwnościami losu. Moja żona pogodziła się z diagnozą – ja nie. Odwiedziliśmy wiele ośrodków medycyny konwencjonalnej i niekonwencjonalnej, ale  stan jej zdrowia pogarszał się z tygodnia na tydzień. Wiedziałem, że operacja piersi jest nieunikniona i pogodziłem się z tym. Moja żona była już zmęczona, a dodatkowo bardzo powiększyły się jej węzły chłonne i musiała często oddawać mocz, a dodatkowo zaczął jej dokuczać dotkliwy ból mięśni i całego ciała. Z powodu cierpienia żony to ja sprzątałem i robiłem zakupy. Pewne dnia w polskim sklepie usłyszałem o płynie, który pomógł pewnej pani. Opowiadała ona o problemach z bólem mięśni i stawów oraz układem pokarmowym, łącznie z hemoroidami. Wszystkie te problemy zniknęły w krótkim czasie, a kobieta wyglądała na bardzo zadowoloną. Dowiedziałem się jak nazywa sie ten zbawienny płyn i natychmiast pojechałem do sklepu Nef-Ra. W sklepie tym dostałem więcej informacji i odzyskałem nadzieję na wyzdrowienie żony. Zakupiłem preparat Nef-Ra i z radością pojechałem do domu. Oczywiście żona była nastawiona sceptycznie i odmówiła przyjmowania płynu. Ostatecznie jednak udało mi się ja przekonać i już po kilku dniach picia płynu Nef-ra moja żona poczuła się lepiej, a po 2 tygodniach minęły problemy z częstym oddawaniem moczu i  bólem mięśni, jak również dolegliwości żołądkowe. Guzy w piersiach przestały boleć i znacznie się w tym czasie zmniejszyły. Po 3 miesiącach okazało się po dokładnych badaniach, że guzy w piersiach nie są guzami rakowymi i zmalały do tego stopnia, że operacja nie jest już konieczna. Moja żona pije płyn Nef-Ra już od roku i jest całkowicie zdrowa, co potwierdzają badania laboratoryjne. Często siedząc wieczorem w domu i patrząc na uśmiechniętą żonę i na jej piersi (moje skarby), czuję niepohamowaną radość życia.

Janek z Glenview, Illinois.

Wesoły kierowca (48)

Jestem kierowcą i wiele dni w trasie. Mogę powiedzieć, że ze względu na hemoroidy i zmęczenie nie miałem łatwego życia, do tego dokuczały mi ciągle spuchnięte kostki, a nawet całe nogi. Ponadto bardzo się pociłem, co wiązało się z nieprzyjemnym zapachem. Dowiedziałem się o płynie Nef-Ra od kolegi i już po kilku tygodniach spożywania go, moje dolegliwości się znacznie zmniejszyły, a po kilku miesiącach ustąpiły całkiem. Dzisiaj zapomniałem o problemach zdrowotnych, a do tego czuję się wypoczęty i chętny do pracy, choć mniej śpię. Moja żona mówi, że mam mniej zmarszczek i wyglądam młodziej. Chyba z tego powodu ona też zaczęła pić płyn Nef-Ra i widzę, że jest dla mnie bardziej przyjemna. Rozmawiam ze znajomymi i polecam im płyn Nef-Ra, bo jeśli jest coś dobre, należy się tym dzielić z bliskimi osobami.

Arek z Chicago.

Nowo narodzona (58)

Kiedy w 1987 roku wyjechałam z Polski do USA, byłam zdrowa i chętna do życia i pracy. Po kilku latach pobytu w Chicago zaczęły się moje problemy zdrowotne. Zrobiłam wiele badań i lekarze postawili diagnozę, że jest to choroba popromienna, a winny był wybuch elektrowni atomowej w Czarnobylu. Świat się zawalił dla mnie. Chorowałam na wszystko. Bóle głowy, uszu, gardła, duszności, bóle brzucha, problemy kobiece, bóle nóg i całego ciała, a do tego zawroty głowy i zaniki pamięci. Syn zamykał bramkę na klucz, bo gdy wyszłam poza ogrodzenie, to nie wiedziałam gdzie jestem i potrafiłam wrócić z powrotem do domu. Kilka razy sąsiedzi pomagali mi dojść i trafić na moją posesję. Kiedy moja synowa zaczęła pić płyn Nef-Ra by uśmierzyć bóle poporodowe, zachęcona pozytywnymi tego skutkami oraz rekomendacją jej koleżanki, która z pomocą preparatu wyleczyła raka macicy, również postanowiłam spróbować. Poprosiłam syna, żeby mi kupił ten płyn i zaczęłam go stosować 3 razy dziennie z wodą. Przez kilka pierwszych dni kuracji miałam straszne zawroty głowy i duszności, wiec zmniejszyłam dawkę na kilka następnych dni. Zawroty głowy, potliwość i duszności zniknęły i wtedy stopniowo zwiększałam dawkę płynu Nef-ra. Przez kilka następnych dni bardziej bolała mnie głowa oraz stawy, zwiększyły mi się hemoroidy. Już miałam przestać pić ten płyn, ale wytrwałam i sukcesywnie stan mojego zdrowia się polepszał, aż poczułam że mogę  iść do pracy. Dzisiaj pracuję i zarabiam pieniądze. Nie jestem na utrzymaniu syna, a wręcz pomagam mu w utrzymaniu rodziny. Synowa urodziła drugie dziecko i cieszymy się wszyscy z naszego maleństwa. Poleciłam płyn Nef-Ra księdzu z naszej parafii, który nie mógł chodzić i miał trudności z wejściem na ambonę, a do tego cierpiał na zgagę. Już po kilku tygodniach nasz ksiądz był jak nowo narodzony. Koleżanki z serwisu sprzątającego nie mogą się nadziwić, że jestem taka sprawna w pracy i nie odczuwam wieczorem zmęczenia jak one, choć jestem o wiele starsza od nich. Nie ma słów, które mogą oddać moją wdzięczność za nasze zdrowie. Gdyby nie Nef-Ra, być może już bym nie żyła – dzięki preparatowi cieszę się życiem i moja rodziną. Dziękuję z całego serca!

Lucyna z South Chicago

Zmarnowane życie

Moja córka od urodzenia nie miała czucia w rękach i nogach. Odwiedziliśmy wszystkie możliwe miejsca aby ją uleczyć – bez powodzenia. Wiedzieliśmy, że tak będzie do końca jej dni. Kiedy dowiedziałam się, że mam czerniaka, bardziej martwiłam się o córkę niż o siebie. Kto jej zapewni pomoc jak mnie nie będzie? Koleżanka powiedziała mi o płynie Nef-Ra i postanowiłam spróbować. Piję go 9 miesięcy, ale już po 3 czerniak zniknął, a do tego ustąpiły bóle nóg i przestałam zbyt często oddawać w nocy mocz. Czułam się o wiele lepiej i młodziej – zniknęły mi zmarszczki, cera się wygładziła i odmłodziła. Wszyscy pytają, jak to możliwe – odpowiadam, że to dzięki płynowi Nef-Ra. Kiedy po miesiącu picia płynu Nef-ra powiedziałam córce, że czuje się o wiele lepiej, ona też zaczęła go stosować. Zdziwienie moje sięgnęło zenitu, gdy po kilku już dniach moja córka oznajmiła, że ma lepsze czucie w palcach rąk i nóg. Dzisiaj szczęśliwa trenuje na siłowni, aby odbudować mięśnie i wiem, że nareszcie będzie chodziła do szkoły. Płyn Nef-Ra dał jej szansę na nowe życie. Mam nadzieję, że kogoś pozna, będzie miała dzieci, a ja będę mogła przyglądać się jej szczęściu.

Krystyna Lombard, IL

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Komentarze do tego materiału zostały wyłączone.

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...