Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2015-05-09 05:31:30 · Czytany 5387 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Pokonaj bariery własnego wyglądu

Fot: www.artmedicalcenter.eu

„Każdy jest kowalem swego losu” – to powiedzenie, które coraz bardziej dociera do świadomości wielu ludzi. Nabiera swoistego wydźwięku, ponieważ człowiek żyjący w dzisiejszym, ciągle zmieniającym się świecie, doświadcza pragnienia udziału we wszystkim, co ten mu proponuje, a alternatywą jest tylko zmiana.

Być pięknym, zdrowym i bogatym, by korzystać z satysfakcjonującego życia nie jest każdemu dane. Mało kto ufa losowi, że z dnia na dzień ulegnie ono przeistoczeniu, a wymarzone życie będzie z jego udziałem. Jeśli pragniemy realnie uczestniczyć w życiu społecznym i korzystać z dobrodziejstw tego świata, musimy motywować się do przemian, ustalić ich kierunek i wziąć sprawy w swoje ręce.

Bariery, które kiedyś były więc dla nas nie do pokonania, dziś nie stanowią większego problemu. Plastyka uszu, szyi, lifting twarzy, operacja przepukliny, ortopedia czy chirurgia ręki są tak powszechne, jak nigdy wcześniej. Podejmując działania „poprawy” siebie mamy szansę na zwiększenie swojego udziału we wszystkim, co jest w naszym zasięgu. Zaufajmy dzisiejszej medycynie estetycznej, plastycznej i zdrowotnej. Nowoczesne technologie oraz medycyna, która umożliwia poprawę naszego zdrowia i wyglądu, staje się bezcenna w drodze do naszych zmian i przemian.

Pozbycie się defektu, który szpeci nasz wizerunek i postrzeganie. Usprawnienie naszego organizmu, które sprawi, że będziemy bardziej mobilni i samodzielni. To początek działań, który daje nam możliwości zdobycia tego, co przy niskiej atrakcyjności fizycznej, czy niepełnej sprawności, staje się niemożliwe. Wszelkie ograniczenia spychają na margines lub ustawiają nas na końcu kolejki po upragnioną pracę, wymarzonego partnera lub pozbawiają pewności siebie.

Jeżeli zrodzą się w nas potrzeby dokonania zmian w swoim życiu, a także w sprawności w naszym organizmie, nie warto czekać. Należy spojrzeć na irytujący lub nurtujący nas problem oczami autorytetów. Zamierzony skutek swoich przemyśleń w drodze do osiągnięcia celu może mieć charakter wizyty i konsultacji. Zdobyta wiedza, która utwierdzi nas w przekonaniu, że należy korzystać z osiągnięć współczesnej medycyny.

Z pomocą idą najlepsze kliniki w kraju, takie jak chociażby znana szczecińska Art Medical Center, której specjaliści pomagają nam w podjęciu decyzji odnośnie naszego zdrowia i wyglądu. Pamiętajmy, że mamy prawo wyboru drogi naszej zmiany. Bądźmy świadomi, że sami musimy zmieniać otaczającą nas rzeczywistość, by możliwa była lepsza jakość życia osobistego.

Dokonując zmian w myśleniu i działaniu mamy szansę stać się kreatorami naszych sukcesów. Miejmy świadomość, że to współczesna rzeczywistość daję tę możliwość. Każdy etap naszego życia jest ważny, pozwólmy sobie pomóc, by cieszyć się z możliwości pełni życia i szczęścia.

Autor tekstu: Ewa Czarnecka

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Ludzie · Nauka i technika

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...