Podziel się   

Zdrowie i uroda Pokaż wszystkie »

Wydanie 2010-09 · Opublikowany: 2010-11-06 20:59:57 · Czytany 8330 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

Z nami wygrasz z nadwagą

Od ponad dwudziestu lat zajmuję się tematem odchudzania i kontroli wagi. Sama  miałam nadwagę, której nie mogłam się pozbyć z bardzo prostej przyczyny - brak silnej woli. Dlatego też doskonale rozumiem wszystkich tych, którzy zaczynają dietę w każdy poniedziałek i kończą w najbliższy weekend. Robiłam dokładnie tak samo. Z pewnością trwało by tak do dziś gdybym nie  spotkała rozwiązania w postaci  osobistego doradcy, ktory opiekował się mną podczas trwania diety. Dzięki jego motywacjom i podtrzymywaniu mnie na duchu pozbyłam się 40 –tu funtów i przez 23 lata wciąż utrzymuję tą sama wagę.

Na codzień obserwuję trudności z jakimi spotykają się osoby próbujące  schudnąć. Aby je wesprzeć w uzyskaniu właściwej wagi rozpoczęliśmy konkursy wagowe. Cieszą się one coraz większym powodzeniem, a to dlatego, że wszyscy – ale to wszyscy, którzy przystępują do konkursów odchudzania  - chudną z tygodnia na tydzień, są coraz weselsi, bardziej energiczni, otwarci na podejmowanie dyskusji i coraz lepszy dopisuje im humor.  Po 12-tu tygodniach  przygotowań (tak długo trwa konkurs) nabierają nawyków szczupłej osoby i rozkoszują się nową jakością życia.

Zasady konkursu:

Uczestnicy spotykają się jeden raz w tygodniu przez 12 tygodni na jedną godzinę w celu odbycia kursu zdrowego odżywiania. Tematami spotkań są podstawowe wiado- mości o tym jak powinniśmy się odżywiać, jak dobierać składniki diety, jak zdrowo i smacznie przyrządzać posiłki, jak robić zakupy, a wszystko to w oparciu o metody jakie zaleca swoim podopiecznym Centrum Odżywiania Człowieka.

Wszyscy sa ważeni przed każdym spotka- niem jak również są poddawani analizie składu ciała, z której dowiadują się o zagrożeniach chorobowych, wieku metaboli- cznym, zapotrzebowaniu na białko, procentowej zawartości masy mięśniowej oraz tkanki tłuszczowej i wody. Każdy z uczestników ma osobistego trenera, pod którego kierunkiem prowadzi swoją dietę i jest z nim w stałym kontakcie.

Przy rejestracji uczestnicy dokonują wpłaty $60.00, której 50%  stanowi pulę nagród dla trzech osób, które schudną najwięcej:

- Nagroda pierwsza 50% puli

- Nagroda druga 30% puli

- Nagroda trzecia  20 % puli

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych konkursach „Wygraj z Nadwagą”, które rozpoczynają się

we wrześniu i w październiku.

Lidia Greszta

Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie:
Lidia (773) 727-1166
Elżbieta i Zbigniew (847) 863-4686

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Zdrowie i uroda

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia w USA

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...