Podziel się   

Redakcja Magazynu Polonia Pokaż wszystkich »

Izabela Kowalska

Dyrektor wykonawczy, członek kolegium redakcyjnego

izabela@magazynpolonia.com

Urodzona w Starachowicach (woj. świętokrzyskie). W roku 1999 otrzymała tytuł magistra resocjalizacji na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów ukończyła szereg kursów koniecznych do pracy jako terapeuta, m.in. kurs psychoprofilaktyki środowiskowej. W tym okresie pracowała dla Fundacji Praesterno m.in. jako wychowawca dzieci i młodzieży. Odbyła staż w Sądzie Wojewódzkim, w placówkach więziennictwa i wielu innych ośrodkach pedagogicznych, pracowała również w Dziale Promocji i Reklamy krakowskiej gazety Rajdy i Wyścigi. Po ukończeniu studiów przez rok pracowała jako instruktor terapii uzależnień w Krakowskiej Poradni Zdrowia.

W Chicago mieszka od roku 2002. Od 2004 roku jest związana z magazynem Polonia, rozwijając się zawodowo i pełniąc kolejne funkcje w pracy redakcyjnej. Od roku 2008 Izabela Kowalska jest głównym udziałowcem firmy Polonia Magazine, LLC wydającej magazyn Polonia oraz magazynpolonia.com

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...