Podziel się   

Redakcja Magazynu Polonia Pokaż wszystkich »

Izabela Kowalska

Dyrektor wykonawczy, członek kolegium redakcyjnego

izabela@magazynpolonia.com

Urodzona w Starachowicach (woj. świętokrzyskie). W roku 1999 otrzymała tytuł magistra resocjalizacji na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów ukończyła szereg kursów koniecznych do pracy jako terapeuta, m.in. kurs psychoprofilaktyki środowiskowej. W tym okresie pracowała dla Fundacji Praesterno m.in. jako wychowawca dzieci i młodzieży. Odbyła staż w Sądzie Wojewódzkim, w placówkach więziennictwa i wielu innych ośrodkach pedagogicznych, pracowała również w Dziale Promocji i Reklamy krakowskiej gazety Rajdy i Wyścigi. Po ukończeniu studiów przez rok pracowała jako instruktor terapii uzależnień w Krakowskiej Poradni Zdrowia.

W Chicago mieszka od roku 2002. Od 2004 roku jest związana z magazynem Polonia, rozwijając się zawodowo i pełniąc kolejne funkcje w pracy redakcyjnej. Od roku 2008 Izabela Kowalska jest głównym udziałowcem firmy Polonia Magazine, LLC wydającej magazyn Polonia oraz magazynpolonia.com

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Anita
25 maj, 06:36
No to teraz mam zagwozdkę czy lepszy będzie ekspres do kawy saeco czy de longhi ale na pewno [...]»
Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»

Najczęściej...