Podziel się   

Redakcja Magazynu Polonia Pokaż wszystkich »

Izabela Kowalska

Dyrektor wykonawczy, członek kolegium redakcyjnego

izabela@magazynpolonia.com

Urodzona w Starachowicach (woj. świętokrzyskie). W roku 1999 otrzymała tytuł magistra resocjalizacji na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W trakcie studiów ukończyła szereg kursów koniecznych do pracy jako terapeuta, m.in. kurs psychoprofilaktyki środowiskowej. W tym okresie pracowała dla Fundacji Praesterno m.in. jako wychowawca dzieci i młodzieży. Odbyła staż w Sądzie Wojewódzkim, w placówkach więziennictwa i wielu innych ośrodkach pedagogicznych, pracowała również w Dziale Promocji i Reklamy krakowskiej gazety Rajdy i Wyścigi. Po ukończeniu studiów przez rok pracowała jako instruktor terapii uzależnień w Krakowskiej Poradni Zdrowia.

W Chicago mieszka od roku 2002. Od 2004 roku jest związana z magazynem Polonia, rozwijając się zawodowo i pełniąc kolejne funkcje w pracy redakcyjnej. Od roku 2008 Izabela Kowalska jest głównym udziałowcem firmy Polonia Magazine, LLC wydającej magazyn Polonia oraz magazynpolonia.com

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Ana Filipova
22 lip, 12:24
Jak mogę wyjaśnić to światu że jest człowiek o imieniu DR ISIKOLO który pomógł mi przywrócić mojego byłego [...]»
Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»

Najczęściej...