Podziel się   

Felietony Pokaż wszystkie »

Wydanie 2011-09 · Opublikowany: 2011-11-08 20:31:57 · Czytany 4080 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Urodziłaś się kobietą

Mama, babcie, ciocie, ćwierkały z zachwytu nad cudem maleńkiej kobietki,prześcigając się w różowościach i słodkościach przeznaczonych dla naszej płci. Potem czas falbanek, loczków, gaworzenia uroczego, wstążek i tych wszystkich atrybutów określających płeć TAK niezwykłą. Wrażliwość, delikatność, specjalne traktowanie- „bo to przecież dziewczynka”...

Urokliwe odkrywanie płci przeciwnej „mamo ten chłopczyk ma ogonek!” – naturalność tych zadziwień i dalsze odkrywanie. I wiemy już wkrótce, że On jest silniejszy, lubi inne kolory, inne smaki i zapachy. Ale jakże przez to jest pociągający, inny, tajemniczy. Chcemy wiedzieć, zrozumieć, poodkrywać te inne lądy. I już wiemy, że On i Ja to inne bieguny, inne światy. I jak cudnie że tak jest,  i to o to chodzi, i ...

Tymczasem zamiast pielęgnować tę niezwykłą inność, która jest magnesem... zaczynamy samczeć!

Zazdrościmy siły, pozycji, tych innych, nie zawsze na naszą miarę możliwości, nosimy spodnie i  prawie tylko spodnie – garnitur wizytówką kobiety biznesu –  upodabniamy się! Włazimy na traktory, wkładamy buciory i gnamy zabijać w cudzysłowie i dosłownie, boksujemy i tak dalej.

Mężczyzna zniewieściał, a Kobieta samczeje!

Spodnie okazały się przydatne niezwykle i kobiece, ale żeby zaraz utłuc sukienkę! – chyba przesada.

Pielęgnujmy Kobietę w sobie! Tę śliczną, urokliwą, delikatną, potrzebującą ramienia męskiego (i jak to pięknie wygląda!) jak trzeba to chwyć tę siekierę... bo drwa muszą być narąbane. Jesteśmy silne, mądre a czasy nam sprzyjają.

Kobiecości – Wam i sobie i – Mężczyzn, tych rasowych, wyprostowanych, pewnych płci swojej, partnerów, braci, kumpli, przyjaciół… Wam Dziewczyny i… sobie życzę!

P.S.

1. PMS szaleje i po ścianach „latamy”... Jogurcik! 2 kubeczki dziennie i 48% „latania” znika! – twierdzą odkrywacze z New York Colombia University
2. A chrzan na zatoki! 1 łyżeczka dziennie albo 2 aż się wyczyści, z mięskiem, na kanapkę, ze śmietanką

Jak kto lubi!

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Felietony

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»
Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»

Najczęściej...