Podziel się   

Ludzie Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2011-12-05 12:09:16 · Czytany 4249 razy · 4 komentarzy
Nowszy Starszy

Tylko dwa dni zostały Pawłowi Rogalińskiemu

Tylko do 7 grudnia do północy (czasu polskiego) trwa finał konkursu Europejskiej Partii Ludowej, w którym 15 młodych ludzi z całej Polski walczy o staż w Brukseli. My głosujemy na Pawła Rogalińskiego, dziennikarza „Magazynu Polonia" i twórcę blogu rogalinski.com.pl

Paweł ma na swoim koncie niejeden sukces. Jego artykuły zostały nagrodzone m.in. przez Komisję Europejską, Parlament Europejski, czy Polską Fundację im. Roberta Schumana. Paweł zdobył też wiele nagród za swój blog.

W finale konkursu EPL walczą osoby, które przedstawiły najlepsze projekty przyszłego budżetu UE. Paweł opowiedział się za zwiększeniem nakładów finansowych m.in. na edukację, promocję turystyki, działania zmierzające do pobudzenia gospodarki i wsparcie dla osób najuboższych.

Na staż do Brukseli pojedzie zaledwie jeden uczestnik plebiscytu wybrany przez internautów. Obecnie Paweł prowadzi (ma 25% wszystkich głosów), ale potrzebuje waszego wsparcia, żeby utrzymać niezbędną przewagę. Wystarczą tylko 2 kliknięcia myszką, aby oddać głos na portalu Facebook: http://apps.facebook.com/konkurs_epl/ . Pod tym samym adresem można zapoznać się z jego projektem. Pamiętajmy - Pawła sukces leży teraz w naszych rękach!

Jak mówi Paweł Rogaliński: - Każdy głos jest dla mnie bardzo ważny. Będę również wdzięczny za umieszczenie informacji o głosowaniu na tablicy w portalu Facebook, bo stamtąd można bezpośrednio zagłosować. Z góry bardzo dziękuję za Wasze wsparcie.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Ludzie

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polska

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do 4 komentarzy w tym temacie.

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

mkarol · 2011-12-07 15:02:54

Praca super, dokładna i napisana bardzo profesjonalnie. Widać że Pan Paweł zna się na rzeczy.

Magda · 2011-12-07 10:04:31

Ten jego pomysl zaden wybitny! Zwykle gadanie populistyczne. O wiele ciekawsze są propozycje w innych pracach.

kate · 2011-12-07 06:46:54

zagłosowane!

Redakcja Magazynu · 2011-12-05 12:23:23

Powodzenia Pawle! Trzymamy kciuki za wielką wodą!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Anita
25 maj, 06:36
No to teraz mam zagwozdkę czy lepszy będzie ekspres do kawy saeco czy de longhi ale na pewno [...]»
Marek
21 maj, 03:04
Chwilówki nie są złym rozwiązaniem pod warunkiem że przestrzegamy okresu na jakie są udzielane. Wiele firm oferuje pierwszą [...]»
Kate Igor
19 maj, 04:57
Dziękuję panu dr Isikolo za prawdziwe czary. Natknąłem się na wiele świadectw zeznań DR ISIKOLO rzucającego zaklęcia voodoo [...]»

Najczęściej...