Podziel się   

Nauka i technika Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2013-02-10 15:39:30 · Czytany 4543 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Chicago Auto Show 2013

Chicago Auto Show 2013 (fot. Daniel Grunwald)

Zobacz w galerii:

Chicago Auto Show 2013

W sobotę, 9 lutego, rozpoczęła się 105. coroczna wystawa motoryzacyjna Chicago Auto Show. Przed oficjalnym otwarciem zebranych powitały osoby bezpośrednio związane z wystawą, jak również zaproszony gość, Sekretarz Stanu Jessie White.

W dniu rozpoczęcia wystawy przygotowane były dodatkowe atrakcje, np. uroczyste odsłonięcie najnowszej Mazdy 6, dokonane wraz z prowadzącymi poranny program „Windy City LIVE”- Ryanem Chiaverini i Val Warner.

Zwiedzający jeszcze przez tydzień mogą podziwiać ponad 1000 wystawionych aut, nie tylko marek średniej klasy, ale także tych luksusowych, oraz samochodów konceptowych. Jak co roku można również usiąść za kierownicą większości wystawionych modeli, wypróbować możliwości samochodów terenowych oraz podziwiać auta zabytkowe .

Wystawa odbywa się w McCormick Place (2301 S. Lake Shore Drive, Chicago, Illinois, 60616) i potrwa do poniedziałku, 18 lutego.  Bilety kosztują $12 dla osób dorosłych, $6 dla seniorów i dzieci wieku 7-12 lat, natomiast dzieci poniżej 7 lat wchodzą za darmo. Za parking trzeba zapłacić $14-21.

Czytelników Magazynu Polonia zapraszamy do obejrzenia galerii z Chicago Auto Show 2013.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Nauka i technika

Pozostałe kategorie tego artykułu: · Polonia w USA · Świat

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Dodaj swoją opinię do komentarzy jako pierwszy!

Imię:
Komentarz:
Dodaj komentarz

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Antonia Filip
20 lip, 08:02
Jestem bardzo zaskoczony cudownymi doświadczeniami i cudami DR ISIKOLO które zostały rozpowszechnione w Internecie i na całym [...]»
Nora
19 lip, 06:49
Nazywam się Nora Zvonimir jestem tu aby podzielić się świadectwem o tym jak dr Isikolo mi pomógł. Po [...]»
Franka Mauro
17 lip, 03:47
To najwspanialsza rzecz jakiej kiedykolwiek doświadczyłem w swoim życiu i muszę podzielić się tym wspaniałym świadectwem. Moje podziękowania [...]»

Najczęściej...