Podziel się   

Nauka i technika Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2017-02-02 11:31:08 · Czytany 5538 razy · 0 komentarzy
Nowszy Starszy

Przydatne aplikacje na smartfon z Androidem

Już dawno telefony przestały nam służyć wyłącznie jako urządzenia do dzwonienia i sms’owania. Obecnie smartfony wykonują za nas całą masę różnych czynności oraz pomagają w codziennym życiu. Ciekawe aplikacje pozwalają przeprowadzać operacje, które jeszcze jakiś czas temu trzeba było wykonywać bez używania do tego celu telefonu. Sprawdź, w jaki sposób jeszcze bardziej ułatwić sobie życie pobierając najbardziej przydatne aplikacje na Androida.

Instagram

Konto na nim posiada zdecydowana większość użytkowników smartfonów. Zastanawiający jest jego fenomen, gdyż jest to zwykła aplikacja, dzięki której można udostępniać światu zdjęcia ulepszone jednym z dostępnych na Instagramie filtrów. W tym właśnie tkwi cały sekret – w prostocie, która od początku istnienia aplikacji przyciągnęła do siebie ponad 100 milionów indywidualnych użytkowników z całego świata.

 

Endomondo Sports Tracker

Jeśli jesteś miłośnikiem aktywności fizycznej to ta aplikacja powinna znaleźć się na Twoim prywatnym urządzeniu. Dzięki niej zarejestrujesz prędkość, spalane kalorie oraz czas, jaki przeznaczamy na uprawianie danego sportu. Na liście jest ich naprawdę sporo, więc z całą pewnością znajdziesz na niej również swój ulubiony.

 

Mój budżet

Dzięki tej aplikacji w prosty i szybki sposób zaplanujesz swoje wydatki. W tym przypadku jednak dużą rolę odgrywa systematyczność we wprowadzaniu poszczególnych rozchodów. Z czasem jednak kontrola budżetu stanie się Twoim nawykiem i będziesz miał nad nim pełną kontrolę.

 

Flipboard

Jest to aplikacja, która daje użytkownikowi możliwość stworzenia spersonalizowanego czasopisma posiadającego tylko i wyłącznie te informacje, które do interesują. Samodzielnie wybierasz kategorie, z których nowinki chcesz czytać. W dowolnej chwili możesz je zmieniać i modyfikować.

 

Ochrona przed uszkodzeniami

Korzystanie z przydatnych aplikacje wiąże się z ciągłym używaniem smartfona, przez co jest on znacznie bardziej narażony na uszkodzenia, niż jakby leżał bezpiecznie na półce.

Aby zabezpieczyć urządzenie przed zarysowaniem wystarczy wykupić ubezpieczenie dedykowane smartfonom (np. https://www.gadget-cover.com/mobile-phone-insurance).

W przypadku, gdy telefon wyślizgnie nam się z rąk i upadnie np. na beton, przez co jego wyświetlacz popęka, ubezpieczyciel wypłaci nam środki finansowego, które będziemy mogli przeznaczyć na naprawę urządzenia nie ponosząc dodatkowych kosztów.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Nauka i technika

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...