Podziel się   

Podróże i turystyka Pokaż wszystkie »

Wydanie 2012-04 · Opublikowany: 2012-05-19 17:06:19 · Czytany 9044 razy · 1 komentarz
Nowszy Starszy
Artykuł sponsorowany

www.dane-miast.pl - Twój wirtualny przewodnik po Polsce

W Polsce jest 908 miast. Każde z nich ma swoją tajemnicę, historię i piękne miejsca, które warto zobaczyć. Aby dotrzeć do danych kontaktowych, statystycznych czy informacji urzędowych, trzeba nieźle się natrudzić przekopując wiele stron w internecie. Dzięki stronie Dane-Miast.pl stanie się to o wiele prostsze i szybsze. Dane-Miast to cała Polska w jednej witrynie.

Serwis www.Dane-Miast.pl został uruchomiony w połowie lipca 2011 roku. Prace nad stroną trwały ponad rok, a wszystko po to, by stworzyć idealne miejsce w wirtualnej przestrzeni, które ułatwi Ci uzyskanie informacji na temat Polski i tego co się dzieje pod jej dachem. Dane-Miast to portal stworzony dla Ciebie, z myślą o Tobie i przez Ciebie! Internet jest kopalnią wiedzy, źródłem informacji, a jednocześnie gigantem, w którym jednak zabrakło jednego portalu dla takich jak Ty – poszukiwaczy wiadomości o rodzinnych okolicach lub innych miejscach w Polsce.

Pani Ania korzysta z Dane-Miast codziennie:

„Tak się cieszę, że trafiłam na tą stronę! Właśnie tego mi brakowało! Jest czytelna, w 100% darmowa dla użytkownika, nie wymaga nawet rejestracji! Codziennie mogę czytać i dodawać informacje na każdy temat. Oprócz tego można oglądać i dodawać zdjęcia miast, wypowiadać się na forum, czytać ciekawe artykuły, a nawet samemu publikować. W dziale konkursów co miesiąc ktoś wygrywa iPod’a. Za aktywność na forum portal nagradza użytkowników laptopami i innymi nagrodami. Widać, że jego twórcy dokładają wszelkich starań, by każdy kto tu zajrzy poczuł się komfortowo i znalazł coś dla siebie. Ja sama często surfuję po internecie, ale pierwszy raz natknęłam się na stronę, na której znajdę właściwie wszystko, co mnie interesuje: dane geograficzne, statystyczne, informacyjne, kontaktowe każdego miejsca w Polsce. W dziale „Artykuły” mogę poczytać o modzie, urodzie, zdrowiu, polityce, bankach, nieruchomościach, dzieciach… Czy jest na tej stronie coś, czego nie znajdę? Tak – gry – ale to chyba jedyna wada tego portalu, która być może zniknie w miarę rozwijania i powiększania się strony. Każdego dnia odkrywam na niej coś, czego wczoraj jeszcze nie było. Ja już ją mam w ulubionych, a Ty?”.

Wyjdźmy naprzeciw siebie

Mogłoby się wydawać, że internet jest niekończącą się księgą, która daje odpowiedzi na wszystkie pytania. To prawda! Chuck Norris czyta cały internet w dwie minuty, a ile Ty masz czasu? Jeśli nie jesteś Chuckiem, nie trać czasu na przetrząsanie tysiąca stron w poszukiwaniu informacji, które możesz mieć w zasięgu ręki w jednej chwili. Dołącz do społeczności i stań się nie tylko naszym czytelnikiem, ale także współtwórcą! Na Twoje opinie i zdjęcia czeka cała Polska! Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie daje Ci portal Dane-Miast! Zajrzyj na naszą stronę i przekonaj się, że jak wielkim udogodnieniem może być dla osób, które pragną efektywnie przeczesywać odmęty internetu. Twoi przyjaciele już nas znają!

www.dane-miast.pl

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Podróże i turystyka

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

krzysztof · 2012-05-20 10:19:26

Super strona to www.Dane-Miast.pl

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...