Podziel się   

Polonia na świecie Pokaż wszystkie »

Opublikowany: 2018-06-27 13:18:17 · Czytany 4226 razy · 2 komentarzy
Nowszy Starszy

Oglądaj telewizję z każdego zakątka świata

Polska telewizja online PolBox.TV to ponad sto najlepszych polskich kanałów telewizyjnych dostępnych na całym świecie, na telewizorach, telefonach i innych urządzeniach. W dodatku telewizję w Internecie można oglądać w jakości HD, można także liczyć na mnóstwo innych udogodnień, a przy tym nie trzeba instalować żadnych anten satelitarnych i wydawać majątku! Czym jest polska telewizja online PolBox.TV?

PolBox to firma, której misją jest zapewnienie Polakom na emigracji najlepszej polskojęzycznej telewizji dostępnej niemal w każdym zakątku świata. Usługi PolBox to połączenie kreatywności, nowoczesnej technologii i najwyższej troski o zadowolenie Klientów. W konsekwencji, aby oglądać polskie programy, wystarczy połączenie z Internetem oraz dostęp do praktycznie dowolnego urządzenia, które potrafi emitować obraz video oraz dźwięk.

 

Polska TV jest dostępna w Ameryce, Europie Zachodniej i praktycznie wszędzie indziej!

Czy polska telewizja za granicą może być szeroko dostępna?

Życie emigranta jest często obarczone szeregiem wyrzeczeń. Ciężka praca, liczne obowiązki, brak czasu i tęsknota za ojczyzną są tylko kilkoma problemami. Dlatego też misją PolBox jest zapewnienie jak największego i najprostszego kontaktu z polską kulturą poprzez telewizję w Internecie i sprawienie, by polska telewizja online była jak najwyższej jakości.

W ofercie PolBox można więc skorzystać z wielu udogodnień takich jak multiscreen. Dzięki tej funkcji polskie kanały telewizyjne można z łatwością oglądać na odbiornikach telewizyjnych, komputerach, laptopach, smartfonach i kilku innych urządzeniach. W konsekwencji polskie kanały telewizyjne można oglądać w domu, w przerwie w pracy, na spacerze, w pociągu i wszędzie indziej.

Polska telewizja online udostępnia też funkcję Multoroom, która sprawia, że telewizję w Internecie można oglądać nawet na trzech urządzeniach jednocześnie. W konsekwencji żona może oglądać najpopularniejszy polski serial, mąż emocjonować się meczem z polskim komentarzem, a dzieci uczyć się polskiej kultury np. poprzez oglądanie polskiej bajki.

 

Multiroom, czyli każdy z domowników ogląda to, co chce!

Polbox to także mnóstwo innych możliwości

Multiscreen oraz Multiroom to świetne rozwiązania, polska telewizja online PolBox.TV ma jednak dla swoich Klientów wiele innych udogodnień, takich jak:

  • Archiwum telewizyjne – dzięki tej opcji można oglądać polskie programy telewizyjne, które były emitowane nawet dwa tygodnie wcześniej! To świetne rozwiązanie dla zapracowanych ludzi, którzy w dodatku zmagają się z różnicami stref czasowych.

  • Opóźnienie transmisji – ta funkcja pozwala przesunąć emisję programów, tak by była ona dostosowana do trybu życia, a także różnic czasowych. Łącząc opcje opóźnienia transmisji oraz archiwum telewizyjnego ma się wręcz niemal gwarancje, że nigdy nie przegapi się swojego ulubionego programu!

  • Wideoteka jest to możliwość obejrzenia polskojęzycznego filmu lub serialu w dowolnie wybranym momencie. Baza wideoteki jest ogromna, a przy tym stale aktualizowana!

Wideoteka – najlepsze filmy i seriale dostępne w dowolnym momencie!

 

Polska telewizja online PolBox.TV oferuje jeszcze inne ciekawe funkcje takie jak telewizja HD, kontrola rodzicielska, tryb Eko, interaktywny program telewizyjny, czy też polskie radio online. Wszystkie te funkcje sprawiają, iż oglądając telewizję w Internecie, można się skutecznie zrelaksować.

 

Obsługa polskiej online TV jest banalnie prosta!

PolBox.TV to polska telewizja dostępna za granicą w bardzo atrakcyjnym abonamencie i praktycznie bez żadnych ograniczeń. Jednocześnie obsługa tej polskiej online TV jest niezwykle prosta, aby oglądać telewizję w Internecie, na odbiorniku TV wystarczy dekoder, a na urządzeniach mobilnych oraz komputerach można się z niej cieszyć poprzez przeglądarkę internetową, aplikację lub program.

Nowszy Starszy

Inne artykuły w kategorii Polonia na świecie

Skomentuj artykuł w Hydeparku Polonii

Komentarze zostały tymczasowo wyłączone. Przeprszamy!

Nazar · 2018-07-02 04:48:19

Tylko tutaj oglądam natywną telewizję:)

Dominika · 2018-06-27 17:29:01

Nice!

Najnowsze artykuły

Magazyn w sieci

Hydepark Polonii

Dawid
25 lip, 15:17
Zapraszamy na forum Polakow w Szwajcarii - https://forum.polakow.ch»
Mia Lukas
21 cze, 05:49
Mój były chłopak rzucił mnie tydzień temu po tym jak oskarżyłem go że spotyka się z kimś innym [...]»
hanna
20 cze, 03:58
Wszystko dzięki temu wspaniałemu człowiekowi zwanemu dr Agbazarą wspaniałemu czaru rzucającemu we mnie radość pomagając mi przywrócić mego [...]»

Najczęściej...